Jump to content
BulForum.com

Анализ на женското поведение


Recommended Posts

Поведение,добро,зависи с кого обачееее.Ако имам насреща грубиянин,ще види той от мен добро друг път.....ако е мил и вежлив,ще бъда възможно най-приятния събеседник,поне ще се стремя, и не бих допуснала да се държа тъпо!

Мисля,че и при мъжете е същото.Зависи от жената,която стои срещу него,не е ли така?Ако пред вас стои една умна и изобщо страхотна жена или пък една тъпа ***** как ще се държите ? Еднакво? Не вярвам..... :huh:

офф аве от къде ги копаеш тея теми ? Не е бе ... просто се очудих като видях датата на първия пост на последните няколко теми в раздела :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply
Поведение,добро,зависи с кого обачееее.Ако имам насреща грубиянин,ще види той от мен добро друг път.....ако е мил и вежлив,ще бъда възможно най-приятния събеседник,поне ще се стремя, и не бих допуснала да се държа тъпо!

Мисля,че и при мъжете е същото.Зависи от жената,която стои срещу него,не е ли така?Ако пред вас стои една умна и изобщо страхотна жена или пък една тъпа ***** как ще се държите ? Еднакво? Не вярвам..... :huh:

Хахаха, ударило ме е на простотия - сигурно ще седя с оплезен до колената език и ще й зяпам циците :lol:

Женската психика... оф, предпочитам женската физика, по-приятна е :P

Всичко това в рамките на шегата разбира се, ся нещо ме е ударило на простотии, обещавам утре ако имам време да пиша и сериозно мнение :ghost

Link to comment
Share on other sites

Нещо напоследък много станаха темите за дамите... Чак почнах да ги бъркам и да си мисля... Intense, да не би да има някакъв проблем? Айде стига с моя офф...

Женското поведение... То е толкова различно в различните ситуации. Когато искат, могат да бъдат мили и невинни, а в следващия миг - изкусни прлъстителки. Могат да прощават или не (в зависимост от изгодата). А също така могат да се правят на по-глупави, отколкото са... Всичко се корени в техните цели... Именно целите на една жена оправдават използваните от нея средства за достигането им... И смея да твърдя, че жените са по-силни духом, това си е просто характерно за нас... Абе въобще каква точно е темата, че нещо... Май ми се спи...

Link to comment
Share on other sites

Ибах...тая ми е любимата тема... Защо ви е да я вадите? Никой няма да седне да чете 11 страници култова дивотия, а новите постове ще са боза...I love your early stuff you know...

Link to comment
Share on other sites

Е какво се оплаквате... :( че лошо ли е да си поговорим пак по някои теми. :D

мими - еми темите за дамите разбира се,че ще са много,те са важни :P B) пък и по тая тема,преполагам има какво да се каже,а? :blink: или е казал...защото темичката е ветеран :lol: Оффче :huh:

Link to comment
Share on other sites

ох, най-милата ми тема :) интенс, душо, с гошо преди си говорехме, че някой ден ще ни отворят старите теми и - хоп! браво. но верно никой няма да иска да чете 11 страници скандали с многообичания от мен ДиЕмЕкс. мнението ми за жените се променяше с времето и събитията, които ми се случваха :)

мнението ми е подобно на това на интенс. ако е тъпа п♛тка ще гледам да не си говорим много, а ако е ЖЕНА (разбирай умна, красива, изобщо пич на място) тогава вариантите за общуване са мнооооооого.

Link to comment
Share on other sites

Ако с мадамата имам какво да си говоря и я преценя като стойностен човек, но не ме привлича сексуално - ще бъда открит към нея и ще се опитам да я спечеля като приятел

Ако е същото, но ме привлича сексуално и ме кефи излъчването й - ще се опитам да я спечеля като друг вид приятел ;]

Ако ме кефи сексуално, но друго не видя - може да се опитам да си поиграя, но ако играта започне да загрубява - ще я прекратя.

Ако е грозна и тъпа - ще кимам и ще казвам "аха, да, да, така е"

 

Това са няколкото основни ситуации. Ако ми е приятел - ще се опитам да й бъда приятел и аз. Ако я обичам - ще се опитам да й дам себе си, стараейки се да не я задуша. А ако не ме ебе за нея - ще бъда тактичен, но до момента, в който ми писне...

Link to comment
Share on other sites

Ха ха ха като сте толкова недоволни от нас станете педали!!!И Вии майете не сте китка за мирисане за това че доста мойе да се поспори дали жените се даржим като животни или мажете сте си животни...защото и Вии не сте особено мили с нас!!!

Link to comment
Share on other sites

Ха ха ха като сте толкова недоволни от нас станете педали!!!И Вии майете не сте китка за мирисане за това че доста мойе да се поспори дали жените се даржим като животни или мажете сте си животни...защото и Вии не сте особено мили с нас!!!

А,не,не съм съгласна.За първи път ще застана на страната на мъжете...втори едва ли ще има :P Та...абе всичко си опира до самия човек.Това на колко места трябва да се каже?! Има мъже и мъже (готини и ПРО-СТА-ЦИИИИИИ) или пък жени и жени (интелигентни или ПРОСТИ ГАДНИ ПАЧАВРИЧКИ ( олеле извинявам се за езика :( )) Та,има мъже-прасета(нали животни... :D ) и жени-патки :D Ама пък дори да преобладават 1вия тип,има си и свестни хора.или поне полусвестни.Аз също просто съм се отчаяла от повечето мъже,понеже поведението им е адски глупаво или само на мен ми се пада да познавам такива,но имам и приятели,мъжки същества,които са такива готини хора!!!!!!На мнение съм,че с един мъж можеш да си споделиш неща,които с друга жена например не можеш.Поне при мен е така.....Ама познавам и много прости момиченца,които еххх,така да ме дразнят миличките ми те.Ама те едни надути,мислят се за Мис Съвършенство,а са такива малоумни в същото време,че ако им кажеш 'много си тъпа' ще ти се захилят и ще ти отговорят 'ах ахах ахаха,нали,то това е целта' :blink: И на такива съм попадала...

Link to comment
Share on other sites

А,не,не съм съгласна.За първи път ще застана на страната на мъжете...втори едва ли ще има  :P Та...абе всичко си опира до самия човек.Това на колко места трябва да се каже?! Има мъже и мъже (готини и ПРО-СТА-ЦИИИИИИ) или пък жени и жени (интелигентни или ПРОСТИ ГАДНИ ПАЧАВРИЧКИ ( олеле извинявам се за езика  :(  )) Та,има мъже-прасета(нали животни... :D ) и жени-патки  :D  Ама пък дори да преобладават 1вия тип,има си и свестни хора.или поне полусвестни.Аз също просто съм се отчаяла от повечето мъже,понеже поведението им е адски глупаво или само на мен ми се пада да познавам такива,но имам и приятели,мъжки същества,които са такива готини хора!!!!!!На мнение съм,че с един мъж можеш да си споделиш неща,които с друга жена например не можеш.Поне при мен е така.....Ама познавам и много прости момиченца,които еххх,така да ме дразнят миличките ми те.Ама те едни надути,мислят се за Мис Съвършенство,а са такива малоумни в същото време,че ако им кажеш 'много си тъпа' ще ти се захилят и ще ти отговорят 'ах ахах ахаха,нали,то това е целта'  :blink: И на такива съм попадала...

 

Da be to si e taka 4e si ima maje i maje daje i "maje" ima si i jeni i jeni ama za6to pak trqbva vse nas da na iskarvat vinovni se edno sme 4ernite ovci v stadoto za tova reagirah ostro!!!

A kato sme po4nali da ste 4uli nqkade "jena prebi maja si!!" edva li ima takav slu4ai samo4e az li4no sam imala slu4ai v koito maje sa me bieli..makar4e tva ve4e e druga tema prosto davam primer 4e ne sam jenite sa 4erni

Link to comment
Share on other sites

Е какво се оплаквате... :(  че лошо ли е да си поговорим пак по някои теми.  :D

мими - еми темите за дамите разбира се,че ще са много,те са важни  :P  B)  пък и по тая тема,преполагам има какво да се каже,а? :blink: или е казал...защото темичката е ветеран  :lol: Оффче  :huh:

Офф: Intense, нищо лошо, нали и аз съм дама :) !!! Но в предишните страници има страшно много коментари, повечето са адски интересни и донякъде са изчерпали темата, а сега отново ще се почне всичко от начало ;) Но пък и доста от съфорумците не са ги чели, така че...

LuDaTa_BaBy, не мисля, представителите на силния пол са имали предвид, че са адски недоволни от нас, нито пък, че ние сме някакви животни, те просто откровено са казали как биха постъпили в определени ситуации... Пък и не всички от тях са токова лоши :)

Хм... Ето, че жените могат да бъдат крехки създания, но и агресивни тигрици ;) Това ни е интересното, ние сме непредсказуеми...

Link to comment
Share on other sites

Офф: Intense, нищо лошо, нали и аз съм дама  :) !!! Но в предишните страници има страшно много коментари, повечето са адски интересни и донякъде са изчерпали темата, а сега отново ще се почне всичко от начало  ;) Но пък и доста от съфорумците не са ги чели, така че...

LuDaTa_BaBy, не мисля, представителите на силния пол са имали предвид, че са адски недоволни от нас, нито пък, че ние сме някакви животни, те просто откровено са казали как биха постъпили в определени ситуации... Пък и не всички от тях са токова лоши  :)

Хм... Ето, че жените могат да бъдат крехки създания, но и агресивни тигрици  ;) Това ни е интересното, ние сме непредсказуеми...

 

Az ot maje ne se oplakvam:) ne sam kazala 4e sa lo6i imam si pr ot 2 god i ne mislq 4e e jivotno ili 4e e lo6 :)

Link to comment
Share on other sites

Da be to si e taka 4e si ima maje i maje daje i "maje" ima si i jeni i jeni ama za6to pak trqbva vse nas da na iskarvat vinovni se edno sme 4ernite ovci v stadoto za tova reagirah ostro!!!

A kato sme po4nali da ste 4uli nqkade "jena prebi maja si!!" edva li ima takav slu4ai samo4e az li4no sam imala slu4ai v koito maje sa me bieli..makar4e tva ve4e e druga tema prosto davam primer 4e ne sam jenite sa 4erni

Ааххаха,ми като те изкарват черна овца,по-точно ни изкарват,ми такава ще бъда като искат.Те пък ще са черните пръчове.Айде де..... :huh: :angry: То е ясно,мъжът може да наранява с юмруци,ама жената може да нарани по друг,по болезнен начин ( ахах,който за каквото иска да се сеща :devil ) Говоря и за физически и за психически нападки :devil

LuDaTa_BaBy поздравления че си открила и свестен B) Който търси,намира :)

mimi_bog има има :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: за щастие! :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Е, то си има и жени, които превръщат мъжете си в свои роби, използват ги по най-гадния начин, но това не значи, че всички сме такива. Така си има и мъже, които смятат, че с бой и пари всичко се постига, ама... Има и други :wub:

Link to comment
Share on other sites

typoto_bebe да ти кажа, че заради "жени" като теб броя на хомосексуалистите расте с геометрична прогресия!

Радвам се, че не са всички като теб, няква с интернет в детската градина и вече се мисли за жена, тихичко! Ако всички жени (не само дечицата) са като теб - определено щях да съм смекчил китката!

Link to comment
Share on other sites

typoto_bebe да ти кажа, че заради "жени" като теб броя на хомосексуалистите расте с геометрична прогресия!

Радвам се, че не са всички като теб, няква с интернет в детската градина и вече се мисли за жена, тихичко! Ако всички жени (не само дечицата) са като теб - определено щях да съм смекчил китката!

А сега искам да изясниш каква точно съм, за да разбера по какъв начин мога да преобрна сексуалността на един мъж... Не мога да разбера защо ме нападаш? :confused :angry: :( :cry Да съм казала, че съм от онези, които използват мъжете?

Link to comment
Share on other sites

А сега искам да изясниш каква точно съм, за да разбера по какъв начин мога да преобрна сексуалността на един мъж... Не мога да разбера защо ме нападаш? :confused  :angry:  :(  :cry Да съм казала, че съм от онези, които използват мъжете?

Ти май не разбра на кого говоря... Освен ако ти и LuDaTa_BaBy сте една и съща личност - да, нападам надутите и високопарни изказвания от лапе набор '88

Link to comment
Share on other sites

Ти май не разбра на кого говоря... Освен ако ти и LuDaTa_BaBy сте една и съща личност - да, нападам надутите и високопарни изказвания от лапе набор '88

Упс! Извинявай, но просто твоето мнение беше след моето и мислех, че е отправено към мен... Пък нали съм 89' :)

Link to comment
Share on other sites

единственият начин да разбереш една жена е да се влюбиш в нея, но пък тогава вече не е нужно да я разбираш...

Link to comment
Share on other sites

Abe az 6a vi kaza 4e zenite za ni6to ne stavat.Edni ni6to i na nikoi ne verva6ti zivotni.A pitali li ste se kakva e razlikata mezdu 6i6eto i zenata a????E dobre az 6a vi kaza.Razlikata e 4e 6i6eto moze6 da go zavurti6 samo ot ednata strana za da pie6 ili da se GAVRISH s nego dokato zenata ot koqto i strana da q zavurti6 pak moze6 se GAVRISH s neq.Taka 4e tva e moeto mnenie za zenite. :punk

Link to comment
Share on other sites

Abe az 6a vi kaza 4e zenite za ni6to ne stavat.Edni ni6to i na nikoi ne verva6ti zivotni.A pitali li ste se kakva e razlikata mezdu 6i6eto i zenata a????E dobre az 6a vi kaza.Razlikata e 4e 6i6eto moze6 da go zavurti6 samo ot ednata strana za da pie6 ili da se GAVRISH s nego dokato zenata ot koqto i strana da q zavurti6 pak moze6 se GAVRISH s neq.Taka 4e tva e moeto mnenie za zenite.  :punk

М,да ти кажа жените за много неща стават.Ти ако си животно,аз не съм,предполага се че съм женско :rolleyes: А ако решиш да се гавриш,ще ти се върне тъпкано драги,бъди сигурен :devil дано попаднеш да правилните мадами! :devil :D И тогава не само,че ще се изгаври с теб,ами ще й полазиш в краката :)

аааа,ето,че открих кaкво животно си. Дакелче! много сте сладки вие дакелите :)

Link to comment
Share on other sites

Самоходни кренвирши...

Ай ся пък идиотски изказвания и от мъжката страна... Да де, съдейки по изказването 'мъж' е малко пресилено определение за гореизказалия се бозайник :))

Link to comment
Share on other sites

Estestveno nikoga ne mojem da govorim za 100% ot momichetata. Vsqko pravilo si ima izkliucheniq. V sluchaq govorim samo za 90% :)

 

1. Ne sa postoqnni

Povecheto sa izkliuchitelno nepostoqnni, a nqkoi sa prekaleno postoqnni (v povecheto sluchai ot inat). Postoqnstvoto v nqkoi otnosheniq im e mnogo golqmo, a v drugi mnogo malko (v povecheto sluchai vtoroto). Nikoe momiche ne znae kade e granicata m/u tova "mnogo" i "malko".

 

2. Ne mogat da vzimat resheniq

Prosto mozykyt im ne e ustroen da vzima resheniq. Mnogo rqdko vzimat reshenie bez chujda pomosht. A pyk ako e neshto po-vajno ot kupuvaneto na bluzka i t.n. trqbva da popitat pone 3-4 dushi i ako dori edin ot tqh e na razlichno mnenie ot ostanalite prodyljavat da razpitvat. Pitat sebe si pochti nai-nakraq. Tova e svyrzano s nesposobnostta da poemat otgovornost.

 

3. Ne znaqt kakvo iskat

Tova moje bi e svyrzano s nepostoqnstvoto i s vzimaneto na resheniq, no te prosto ne znaqt kakvo iskat. Ako reshat - to shte e za okolo chas-dva i nqma da sa sigurni. I vse pak ima nqkoi neshta, koito znaqt, che iskat - blizalka, cvete, podaryk i t.n. Pyk i ponqkoga na podaryci se oplakvat...

 

4. "Nqmash pravo" da im se syrdish

A be da kajem pozvolqvat si nqkakvo svoevolie ili neshto, koeto na teb opredeleno ne ti haresva i posle ako neshto si syrdit ili gi otbqgvash, za da se usetqt kakvo sa napravili, vednaga pochvat te da ti se syrdqt i da sa pravqt na mnogo vajni (jenski nomera). Togava obshto vzeto se nalaga da im se izvinish, che ne si se dyrjal "perfektno" s tqh i kakvo se poluchava (verno pochti vinagi taka stava) - te pravqt neshto deto ne ti se nravi, a posle ti im lijesh ...

Link to comment
Share on other sites

typoto_bebe да ти кажа, че заради "жени" като теб броя на хомосексуалистите расте с геометрична прогресия!

Радвам се, че не са всички като теб, няква с интернет в детската градина и вече се мисли за жена, тихичко! Ако всички жени (не само дечицата) са като теб - определено щях да съм смекчил китката!

 

Men li ima6 predvit pod "typoto_bebe" 4e ne6to ne razbrah?!I ne razbrah kaf ti e problema 4e se zaqjda6... prosto si kazvam mnenieto ako ne ti haresva ne go 4eti ama ne pi6a tuk za da se zaqjdam ... ai az poi4e nqaa pi6a po taq tema 4e ne mi se zanimava s 6turotii ... na nqkoi mu e krivo nqaa az da si go obiram ... kato vi e krivo ..g*z* v studena voda i da sa okrotite malko

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...