Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

A we imam edna ideq.6to ne vzemem da si napraim edno purvenstvo.6a igraem friendlita.6a izbirame koi c/y koi 6a igrae/ tva o6te ne sum go izmislil kak 6a stane/,

6a izgotvim programa i taka na tatuk :punk !6a napravq channel v Mirc-ata ta ako na

nqkoi mu xaresa ideqta da vleze i da zapo4vame! :rolleyes:

 

 

 

P.S: channela 6a e #warez@hattrick.Koito e navit da vliza sq 6a go napravq!!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Леле приятелския мач ме разцепиха :ghost

Паднах 8-1 и то лошото е че паднах от отбор от моя хал. Явно оставането в 4 дивизия ще е доста трудно за осъществяване :nugget:

Link to comment
Share on other sites

:thumbs-up: Mr.Tinkertrain :thumbs-up:

 

Моя френдли пък е утре :) То и аз не ми се мисли как ще падам, ама няма да ви споделя тук да не се смеете :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Кво да се смеем veseo,то за тва е игра,да се пада и да се бие.Важното е да участваш.М/у другото днес бих един приятел с 1:2.Тва ми е първа победа в приятелска среща.

 

P.S. Извинявам се ако имам грешки в писането но доволно полях победата и едвам седа пред компютара.

Link to comment
Share on other sites

аз като гледам канала няма да стане скоро сега ще го направя аз :rolleyes:

Всеки почитател на играта и не само е добре дошъл :rolleyes:

 

Edit: канала #warez@hattrick вече функционира :)

Link to comment
Share on other sites

tova e dobra ideia moje da napraim edno turnir4e:)))po pravilata za kupata:)))kvo sha kaite

 

аз съм съгласен :punk само трябва да се по уговорим :)

което според мен е най лесното :) :)

айде и успех на мачовете утре :) :)

Link to comment
Share on other sites

аз съм съгласен  :punk само трябва да се по уговорим :)

което според мен е най лесното :)  :)

айде и успех на мачовете утре :)  :)

 

Мерси.Успех на вси4ки утре! :punk И да оаднем, и да бием пак ще се напием :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Моята тактика е яко бири.Преди мача,по време на мача и след мача.Незнам дали върши работа но поне е приятна.

Link to comment
Share on other sites

И то не всички първи влизат директно. Според головата разлика и точките се отсяват най-добрите първи, а другите играят баражи със петия и шестия от IV. И така дори да си на първо място ако исгубиш баража си оставаш в V.

Link to comment
Share on other sites

то това според мен не е много хубаво щото цяла година се блъскаш да си тренираш отбора и да печелиш мачове да станеш номер 1 и накрая да има възможност да не влезнеш в по горна дивизия :( според мен по добре щеше да е например 2-рият отбор да играе баражи а 1-вият направо да си се качва нагоре :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Споко, ако си много стабилен няма да имаш проблем с директната промоция. Е, мен поне няма да ме е яд, че трудно се влиза с бараж, тъй като явно ще си изпусна и първото място. Ебаси кризата ме налегна, от мен да знаете - не прекалявайте с "Мач на сезона" .. :sick

Link to comment
Share on other sites

Ми да повече "играй споконо" да са дига духа на отбора.

 

и аз съм така обаче не може да се каже още че съм доволен по простата причина че имам отбор от 2 седмици а от двата мача които съм изиграл първия е домакинска победа с 7 на 0 а втория е равенство като гост на първия 3 на 3

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Хммм,и тук имало манияци на тема Hattrick.Аз съм първи в v.4,а вчера бих с 5:0.Остава ми още малко и ще се класирам за IV група.Ако искате да напреднете бързо в играта посетете тази страница.Там във форума в секцията "начинаещи" ще получете информация от едни от най-добрите БГ играчи.Така няма да допускате грешки като veseo да играе "Мач на сезона"-той се използва много рядко,защото скапва духа на отбора.Най-често за баражите в края на сезона.

 

Успех на всички в играта!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...