Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

От няколко месеца не съм гледал срещи. Явно има доста нови звезди...

Т'ва момче Soo е респектиращ в микрото си, използва си юнитите правилно, блокира с лингчета, овърлордите му са постоянно активни, скаутингът му е безотказен, няма пасивна секунда. Много съм впечатлен. 

Link to comment
Share on other sites

Аз се учудвам, че въобще си гледал ZvZ :)

Аз обичам миръри, защото в тях се вижда скил. В ЗвТ е малко трудно да видиш скила на зерга примерно, но в мирър по-добрият играч понякога е очевиден. След като гледах тези три игри, бях изключително впечатлен и дори обнадежден, защото този зерг е добър и Близард ще трябва да нърфнат расата му заради него, както направиха заради МВП и Иновейшън.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Скарлет е била ДРГ като протос :D

 

#TossOP

 

Аз чакам ГСЛ финала, където бих си сложил всичките пари на Соо, и ако той падне, ще съм много разочарован от баланса.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Не се ли чува нещо за новата версия на Старкрафт вече?

Баба ви беше на Gamescom, и там нямаше ни вест, ни кост от LOTV. Сигурно по-късно ще я обявят.

Link to comment
Share on other sites

Някой на ДСС да има проблем с логването в европейския сървър на Батъл нет от вчера след 23 часа някъде?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Гледам финала на WCS Europe и си мисля... баси, к'во животно трябва да си, че да можеш да играеш теран... При това да го играеш ТАКА :O

Link to comment
Share on other sites

http://www.reddit.com/r/starcraft/comments/2j1o1y/so_i_just_wanted_to_say/

 

that I've been playing this game for 4 years, have gotten top 8 masters several times going bio in all matchups, and only today learned that basically everyone uses two fingers to use their mouse. Almost anything is possible if you don't know that you shouldn't be able to do it.

 

EDIT: holy shit micro is so much easier now lol

Link to comment
Share on other sites

Интересното е, че ника на тоя тип е Antares... Пешо? Ти ся ли разбра, че хората играят по тоя начин :lol:

Link to comment
Share on other sites

някой мераклия да шерне акаунт на СЦ2? Да мина кампаниите, че ми е интересно. Стига да може де, да не объркам разни ачийвмънти и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Не, не е безплатен. Може да играеш само определени карти. Знам, че ги има по тракерите, просто не ми се занимава да трия оригиналното копие, дето ми е навързано и да инсталирам неоригинално и да правя такива занимавки. Още повече - ня'ам място :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...