Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Не съм гледал много ТвТ-та, но според мен най-разнообразен е ЗвЗ-то. Може да правиш буквално всякакви комбинации. Даже снощи Скарлет изкара Инфестор/Вайпър. Гледал съм Инфестор/Брудлорд, Хидра/Роуч, Роуч/Инфестор, Ултра/Инфестор, Хидра/Роуч/Бейн, Мута/Линг/Бейн, Линг/Бейн. Няма такова разнбообразие при нито един от другите миръри.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

В интерес на истината, сега докато гледам Скарлет : Лайф, поне първия сет мога да кажа, че беше интересен, точно с тоя инфестор/вайпър, с който му сипа на Лайф.

Но явно и при ЗвЗ, както и в ПвП -то, спокойно може и далеч по-слаб играч да вземе победа, което при ТвТ е изключено - факт, който е интересен за анализ... :)

Link to comment
Share on other sites

http://bg.twitch.tv/scarlettm

 

Scarlett още стриймва.

 

еидт: който гледал-гледал. 10часов стрийм. 10-12к viewers.

 

На колене пред Кралят! http://i.imgur.com/KY4r2RR.jpg

 

Жалко, че проблеми с гръбнака и следователно ръцете/китките се изпречиха пред успеха му. Тейжа, иновейшън и др. са добри, но никога никой не ме е оставал с отворена уста докато ги гледам (заедно с Нестий). Да гледаш Бо-Х с Мвп, особено когато нямаше здравословни проблеми, беше баси красотата. Няма кой да го повтори това.

Link to comment
Share on other sites

Скарлет е мъж, нали? Защо постоянно се обръщат към него с "нея"? И защо толкова много се харесва на публиката? Никакво микро и много късмет... Обречен е да бъде забравен. СПОРЕД МЕН.

Link to comment
Share on other sites

Скарлет е мъж, нали? Защо постоянно се обръщат към него с "нея"? И защо толкова много се харесва на публиката? Никакво микро и много късмет... Обречен е да бъде забравен. СПОРЕД МЕН.

Само дето ей сега гледах как а муувна и би Риянг. Ебати животът, колко е нечестен. Дали някога ще има теран травестит, който може да бие добър кореец зерг? Едва ли. Само че зерг е расата за пълни неграмотници, с която няма скил и всеки може да се почувства като най-големия зад клавиатурата. Не разбирам защо Близард са решили да направят 2 различни игри: теран от една страна, която е като сървайвъл хорър на най-висока степен на трудност, и зерг и протос, които са доста кежуъл. Ако дам на приятелката ми максната зерг армия, спокойно ще ме бие, че може и грандмастър да бие. Не е яко тва. 

 

И аз не искам да направят теран по-лесен, което очевидно е целта на Дейвид Ким с хелбатите, които са тъп и безполезен юнит, изполван...единствено в ТвТ. Не, искам да направят зерг и протос по-трудни, да видим как Скарлет ще си влезне там, където и е мястото: в мастърс/диамант лигата.

Link to comment
Share on other sites

Явно гледаме различни игри. Скарлет, колкото и да ми е неприятно, че е травестит играещ зерг, не мога да не призная, че играе великолепно. Контрола на армията й е впечатляващ, даже снощи един от коментаторите го каза, че е възхитен, как успява да контролира толкова голяма армия през цялото време. Но то е ясно, че има уникален контрол, защото една грешка може да реши играта в полза на терана - един път да се набие на група мини с муталиските и край.

И какво значи А-мувна и би Риянг? Накрая Скарлет имаше от всичко - муталиски, зерглинги, банелинги, инфестори, ултралиски, коруптори и брудлорди. А терана, какво имаше - марини, мародери, няколко медивака, няколко викинга, които толкова добре микрова, че ги хвана с един фънгъл всичките и няколко мини... Смях в залата. :D

Link to comment
Share on other sites

На мен скарлет ми е симпатична. И то не заради външност или друго, а като вечният underdog, дето играе доста добре. И въобще не ме интересува сексуалният и живот/ориентация. Игрите с нея са ми интересни за гледане.

Link to comment
Share on other sites

 Контрола на армията й е впечатляващ, даже снощи един от коментаторите го каза, че е възхитен, как успява да контролира толкова голяма армия през цялото време. 

AHAHAHAHAHAHAHHA

Не мога да повярвам. Ти вярваш ли си на думите, които изговаряш? 

 

Каква голяма армия 25 мутки и 104041040 линга и 2 ултри, колко му е трудно да го контролираш тва? Да, повечето зерги не могат с повече от 1 контрол юнити, така че си прав, сигурно трябва и аз да съм впечатлен. Само да кажа, че докато Скарлет А мууваше, беше дропена на 2 места от Риянг, който освен това и сплитваше като бог. Но нищо не е достатъчно да бие днешния зерг, освен протос. Айде сега, Скарлет да бие Риянг. Ако играеше тя теран, а Риянг беше зерг, дали щеше да го бие, а? Всъщност, кажи ми успешни форинър терани? Успешни колкото Соке, колкото Мана, колкото Скарлет, Нърчио, Димага, ТЛО, Вортикс? Ще кажеш Торзейн и Луцифрон. Нито единият от двамата не е печелил никакъв интересен турнир в близките години. Защо ли само форинър зерги и протоси се проявяват, а тераните ги няма.

 

Защо в грандмастър има 44%, 35% зерг и 21% терани, при положение, че дистрибуцията на играчи като бройка е равномерна? Защо ли, защото зерг и протос са лесни и само смешници играят с тях, докато за теран ти трябва постоянство, талант, рефлекси и микро. Продължавай да си мислиш, че, играейки зерг, правиш нещо, че Скарлет е някакъв кой знае колко добър играч и т.н. Мен ми е все тая. Аз презирам всеки, който печели нещо, без да го е заслужил, както и хората, които не се трудят за да постигнат успехите си, и затова плюя на зергите и на протосите.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно. Тук и други хора го потвърждават, което значи, че един от нас е пристрастен, но кой ли е той? :D

44% Toss, 35% zerg, 21 % terran. Think about it.

Link to comment
Share on other sites

Кой ти ли? Нищо чудно като си слабак. Я виж генералната статистика за положението към момента и замълчи завинаги!
И това ми го казваш на мен, дето падам два пъти подред от някви смешници, дето не знаят, къде се намират ама хванали безсмъртната раса теран и за да ги биеш трябва да играеш като Бог... Айде, моля ти се!

Link to comment
Share on other sites

Ама е много трудно да shift-queue-неш два дропа и да забравиш за тях. Или да ги стимнеш без да гледаш ако си ги имаш на контрол груп. Ужаст направо. Аз по тези твои стандарти съм бил теран-бог, като дропвах зерги на 2-3 места и правех фронтални атаки или харас.

Link to comment
Share on other sites

Не, на бабата с неговите изкривени идеи за скил и що е то контрол на армия и има ли то почва у зерга.

 

Видяхме Morrow колко турнири спечели със зерг, Sjow също се върна на теран след краткото сменяне на расите с Протос.

Link to comment
Share on other sites

Кой ти ли? Нищо чудно като си слабак. Я виж генералната статистика за положението към момента и замълчи завинаги!

И това ми го казваш на мен, дето падам два пъти подред от някви смешници, дето не знаят, къде се намират ама хванали безсмъртната раса теран и за да ги биеш трябва да играеш като Бог... Айде, моля ти се!

Не, това са процентите на хората в ГМ. И за да паднеш от теран със зерг, трябва да си с две лиги по-ниско от него.

 

http://www.sc2ranks.com/stats/race

 

И не помня да казваше, че съм слабак, като играхме с разменени раси. От 5 игри май само 1 си хвана, а? Нали е безсмъртна расата теран, само с лингчета и блингчета на а муув те бих. И те бих, щото не може да сплитваш, нито имаш някакво микро. Защото си зерг и скилът ти, както и на другите зерги, е наполовина от този на теран в диамант.

Не, на бабата с неговите изкривени идеи за скил и що е то контрол на армия и има ли то почва у зерга.

 

Видяхме Morrow колко турнири спечели със зерг, Sjow също се върна на теран след краткото сменяне на расите с Протос.

Мороу не е печелил никакви турнири, никога. Също и Sjow. Ако говориш за времената на бетата, то и аз там бях в топ 1000 ранк...

Link to comment
Share on other sites

Да съм казал някога, че мога да играя теран? За разлика от теб, аз бях играл две игри през живота си с теран, докато при теб беше очевадно, че знаеш, какво правиш. Изобщо не трябваше да ти се връзвам на акъла тогава, ама човек си прави заключенията по някой път след като е твърде късно.

И до къде го стигнах - да се моля, да ми се падне ЗвЗ, защото там поне имам шанс да спечеля, докато при другите два мачапа не съм печелил игри от не помня кога... Може да съм зле, ама в момента в диаманта не мога да бия теран или зерг, а преди бях Мастърс! Единствения шанс е да ми се падне теран и да му направя някакъв оуин. При протос дори и това не помага... После ми говори, колко сте за съжаление при положение, че вчера видяхме Скарлет, какво направи, за да бие тоя смешник...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...