Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

...Infestor - tank/ghost

Broodlord - ghost/viking...

 

Това горе сериозно ли ? Значи срещу Чудото пускам танкове, гоустове и викинги и съм ок ? :lol:

Че то на зерга тогава защо са му брудлордове, ще ме изрине само с лингс/инфестор или роуч/инфестор.

По принцип Runner ги пишеше тия...

 

Как ли не са се сетили още Селект, Мвп, Торзейн и всички други терани ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Виждам, че каквото и да става дискусията все на едно стои - Играч Х бие Играч У - ИМБААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА~!@#$%^&*(!!! !!

Link to comment
Share on other sites

Това горе сериозно ли ?

 

Добре де, нали си говорим за каунтъри на единици?

 

Светлия, on 04 June 2011 - 02:36, said:

докато за половината единици на зерг, терана и обикновен каунтър няма.

 

Да не би инфестор да бие танк? Или брудлорд да бие викинг?

 

Знаеш ли, днес съм в прекалено добро настроение, за да се впусна по "Имба въртележката на Светлия" :) Нека зерг да бъде ОП, мойте хора да мачкат и останалите да се пукат от жлъч, нямам против!

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли, днес съм в прекалено добро настроение, за да се впусна по "Имба въртележката на Светлия" :)

Абсолютно! Напоследък се кефя максимално на играта на зергите. Обаче представяш ли си, ако тераните почнат да играят като зергите разчупено? Не стига, че и в момента е зор да се играе срещу теран, ами ако почнат да играят като зергите, много зор ще видим. Но пък и какви игри ще стават, при положение, че в момента са толкова зрелищни!

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че каквото и да става дискусията все на едно стои - Играч Х бие Играч У - ИМБААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА~!@#$%^&*(!!! !!

 

И забележи - протосите пак са ги отсвирили... все терани и зерги им е криво нещо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някъде да има водове на срещите от вчера?

 

/ боже как може на такова ниво да пуснат детските изпълнения на гей9. Като контраст тези от CoD пък са все едно гледам Fox Sport и коментират super bowl :D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Мерси... особено за разяснението за мачовете ;)

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо гледах Идра - МС. Още от няколко месеца след бетата се страхувах от зерги, които започнат да играят точно така, без задръжки, използващи целия арсенал на расата (все още мисля, че мид-лейт гейм можеш да правиш чудеса с найдъси, не за атака, но за още по-бързо подкрепление на атаки и движение по картата).

Link to comment
Share on other sites

Сигурно отново се обажда фенбойчето в мен, но сет 1 на Идра вс МС според мен е върхът на ZvP в момента. На Зелнага МС допусна ключови грешки и сам си е виновен, че падна, но на Метал Идра го надигра тотално.

 

Не липсва и драма от вчера - явно DeMuslim хич не обича зерг, защото е строшил клавиатурата си и е изчезнал от залата след загубата от съотборника си StrifeCro.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно отново се обажда фенбойчето в мен, но сет 1 на Идра вс МС според мен е върхът на ZvP в момента. На Зелнага МС допусна ключови грешки и сам си е виновен, че падна, но на Метал Идра го надигра тотално.

 

Не липсва и драма от вчера - явно DeMuslim хич не обича зерг, защото е строшил клавиатурата си и е изчезнал от залата след загубата от съотборника си StrifeCro.

Не е защото не обича зерг, а защото е фрустриращо играта да не ти предлага никакъв шанс да биеш човек на твоя скил левел или по-висок.

 

БТВ след вчерашния ГСЛ всички зерги почнаха да ми играят така, както се опасявах, че ще се научат: само роучове с бъроу. Само със сталкъри не може да се спре това.

Link to comment
Share on other sites

Не е защото не обича зерг, а защото е фрустриращо играта да не ти предлага никакъв шанс да биеш човек на твоя скил левел или по-висок.

 

БТВ след вчерашния ГСЛ всички зерги почнаха да ми играят така, както се опасявах, че ще се научат: само роучове с бъроу. Само със сталкъри не може да се спре това.

 

 

Резултатът е 2:1 за StrifeCro, така че играта явно предлага някакъв шанс да биеш човек на твоя скил левел или по-висок.

OWNED!

Link to comment
Share on other sites

Вторият ден на MLG започва с неприятна случка - Catz е дисквалифициран заради закъснение с 15 минути за мача си с July. Жалко, щеше да е интересен мач.

 

A в момента Morrow се гаври със Slog :)

 

170 2/2 speedlings + baneling drop = UTTER AND COMPLETE ANNIHILATION!

Link to comment
Share on other sites

Шадоу игра страхотно във втората игра с/у торзейн. Жалко, че първата изглеждаше като някой от платината.

Link to comment
Share on other sites

July е първият играч, който излиза от Open Brackets. Срещите за определяне на другите трима играчи, които ще влязат в Pool Play, са:

 

Morrow vs Fenix

Thorzain vs KawaiiRice

Axslav vs Major

Link to comment
Share on other sites

...Да не би инфестор да бие танк? Или брудлорд да бие викинг?

 

Знаеш ли, днес съм в прекалено добро настроение, за да се впусна по "Имба въртележката на Светлия" :) Нека зерг да бъде ОП, мойте хора да мачкат и останалите да се пукат от жлъч, нямам против!

 

And Blizzard made INFESTOR... to rule them all ! - и буквално и преносно :lol:

Каква ти въртележка Сай, то си е жива черна дупка за тераните...

 

 

Сигурно отново се обажда фенбойчето в мен, но сет 1 на Идра вс МС според мен е върхът на ZvP в момента. На Зелнага МС допусна ключови грешки и сам си е виновен, че падна, но на Метал Идра го надигра тотално.

 

Не липсва и драма от вчера - явно DeMuslim хич не обича зерг, защото е строшил клавиатурата си и е изчезнал от залата след загубата от съотборника си StrifeCro.

 

Тук съм съгласен изцяло с теб, относно Идра. Върхът е откъдето и да го погледнеш, защото почти сам с ореваване до небесата, постигна толкова много за зерг, че сега напълно заслужено си мачка на аутоуин. ;)

Иначе си прав, драма в ТвЗ може да има само извън играта...

Link to comment
Share on other sites

Major показа страхотни умения, верно срещу Акслав, не чак толкова добър играч, но все пак беше впечатляващо. Особено втория сет.

 

---

И като става дума за имба въртележка, по-голяма от тази на Идра няма и вероятно няма и да има. Той в пъти е надминал всички други от всички раси - взети заедно !

Link to comment
Share on other sites

И като става дума за имба въртележка, по-голяма от тази на Идра няма и вероятно няма и да има. Той в пъти е надминал всички други от всички раси - взети заедно !

 

А? Това да не би да е някаква форма на комплимент? :)

-----------

Thorzain е четвъртият и последен победител от Open Brackets след 2:0 срещу Kawaii.

Link to comment
Share on other sites

А? Това да не би да е някаква форма на комплимент? :)

 

:) Не някаква, а най-висша форма на комплимент.

Добър е, никой не може да го оспори, но за мен е основна причина Близард толкова да сговнясат ТвЗ -то.

Аз бих го нарекъл, Четвъртата власт в Старкрафт 2 !

 

---

А къде има резултати и бракет някакъв, да се ориентирам малко ? Кога са играли Мороу и Феникс ?

http://pro.majorleaguegaming.com/ e oт типа сайтове, в които има толкова много информация, че всъщност нищо не може да се намери.

Link to comment
Share on other sites

 

Това са бракетите. Иначе аз от Twitter гледам резултатите, обновяват ги веднага след края на даден мач.

 

---------------------

"TLO nukes and baits Incs entire army into it, direct hit omfg"

"Inc still has enough left over to win, TLO ggs"

---------------------

Pool A - Fenix

Pool B - July

Pool C - Thorzain

Pool D - Major

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...