Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

IdrA изравнява резултата в разширената серия срещу HuK (2:2 в момента). Бързи хидри FTW! Още две победи, моля!

 

Да, Нани е 22:0.

 

Забелязвате ли как HuK си управлява пробата, за да прецака копането на минерали? Sick!

 

Дроп...ето такива неща могат да ти скапят нагласата :( 5:3 бази, 200:170 съплай, половината карта в крийп. Fuck.

Link to comment
Share on other sites

Сет5 ... 18 минути ... и двамата на лимит (Хък почти) ... Идра с 5 бази ... лично аз бих бил изнервен ... много !

 

---

:) Браво !

 

:) Поредния пик на Идра. Само ако беше малко по-постоянен - може много повече да постигне.

Link to comment
Share on other sites

Holy shit! HuK оставя всичките си сентрита пред входа на Идра в момента, в който burrow + tunneling claws са готови = GG!

 

3:2 за IdrA! Още малкоооо!

 

FISTPUMP!!!!!! 3:0 за IdrA в тази серия, 4:2 общ резултат! Zerg POWER!

 

В следващия кръг - TheLittleOne!

Link to comment
Share on other sites

Доста нагло интервю ! :)

 

Поне е интересен и прави шоу винаги.

 

:)

 

 

Финал в уинърс бракет: Naniwa vs Select (и двамата от Team Dignitas)

 

Лузърс бракет: Idra vs TLO, AllAboutYou vs Socke

Победителите играят съответно срещу iNcontrol и KiwiKaki

 

iNcontrol редовно бие IdrA в тренировките на EG :( Да видим какво ще стане сега (ако въобще IdrА успее да мине през TLO).

 

-----

 

TLO повежда 1:0 :(

Прокси ракс бункер ръш във втората игра, 2:0.

Link to comment
Share on other sites

При това iNcontrol води на TLO с 2:0 от груповата фаза. Би трябвало да продължи. След това KiwiKaki ще го изяде ;)

 

Както и да е, вече няма зерги, аз си лягам. :)

Link to comment
Share on other sites

TLO:

MLG Dallas, 2010, zerg - 5th place

MLG Dallas, 2011, terran - 5th place.

 

Тоя човек ако си остане на една раса, която и да е, ще жъне успехи и по турнири.

Link to comment
Share on other sites

Според мен TLO прекалено много набляга на "hf" частта от играта :) Което само по себе си е супер, но може би му пречи да реализира максималния си потенциал.

 

------

 

MrBitter, който в последно време стана любимец на много zerg master wannabes с предаването си 12 Weeks with the Pros, е направил интервюта с много от играчите на MLG. Може да ги видите тук: http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=208638

 

Сигурно ще качи и още.

 

------

 

http://www.youtube.com/user/EdwardStarcraft - тук има още стъф.

 

От интервюто с Destiny:

 

- What is your advice for new players?

- If you are bronze/silver and you have played less than 50 games, it is not too late to switch to protoss.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали съм поствал това преди, мързи ме да проверя, но дори и да съм, струва си да го направя отново :)

 

Baneling surprise:

 

Baneling rape:

 

Retard magnet:

 

Forcefield rage:

 

Back rocks / NOM NOM NOM NOM:

 

Losing control:

 

<3 Destiny!

Link to comment
Share on other sites

МрБитер скоро ще почне да радва и нас - протосите. Както и тераните. Дано да е по-скоро, че не знам колко ще ми издържат нервите.

Link to comment
Share on other sites

yeeee направи ми чисто нова бронзова лигa само за мен yeeeee ^^

 

bronze.th.jpg

 

A каква е идеята да те прати в бронза като не си за там. Така ще ти дава пълни малоумници за противници - има ли смисъл да се играе с такива? Пък и ако не си достатъчно бърз да излезеш преди тях пак ще те засили в платината след 20-30 игри

 

 

 

Едит: PSY, мерси за горните филмчета - много се хилих на тоя. Играе ми се 2v2 с някой като него да си приказваме докато играем като тези там. Това направо удвоява кефа от играта :) Особено както тоя вкарва емоции и реве като че ли го изнасилват а не да стои и да мрънка умряло...

Link to comment
Share on other sites

Току-що играх с теран който чак ме накефи как играе. Прескочи марини и мародери (даже май 1 единствен мародер не е изкарал) и направо почна с танкове и хелиони (сини при това доста рано направи). После изкара малко марини и 2-3 thor-a. Когато се засилиха да ни атакуват единия имаше не знам и аз колко викинга специално заради моите колоси - не знам как успяваше да си мести армията и същевременно да си siege-ва танковете но винаги имаше поне 2-3 танка в siege. И имаше МНОГО танкове. Пича поломи невероятно количество армия. А една дума не си разменихме... Противниците бяха favored при това но страшно адекватно реагираше моя човек. След играта го гледам - 2v2 беше в мастър лига :bowdown: Само май рейвъни не успя да изкара но то така и не се наложи да се борим с баншита. Не знам за останалите но на мен ми е втръснало да гледам топки от марини и мародери. Има ли теран в играта задължително прави n на броя казарми и блъска МММ оттам по някое време се сеща да изкара и малко медиваци и общо взето с това се изчерпва играта на 90% от тераните. Чат пат да видя някой рейвън при това ползван не вместо обзървър ами за нещо по-полезно. Понякога и PDD съм виждал по 1-2 при положение че имам примерно 20 стокъра не виждам смисъл да пльосне 2 PDD-та (само) но те така правят повечето.

 

А накрая на играта +30 точки (ако имах повече бонус щяха да са 40 даже). Мухаха

 

И точно преди да си легна СМАЗАХ един 3000+ top diamond теран който игра като всички смотани терани - марини, танкове, медиваци и викинги (щото изкарах 1 колос). 3/2 чарджлоти, сентрита за щит и някое ФФ и 5 имортала просто хрупат подобна теранска армия - стимвай марините колкото щеш зелътите ги настигат а с ФФ отзад може да пробват да бягат колкото си щат. И не просто го бих - РАЗМАЗАХ ГО от бой! Отивам да спя доволен :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали гледате полуфиналите на световното, но спокойно мога да ви кажа, че към момента, в думите на тейстлес "I have nerd chills all over my body!".

 

Гледайте MC vs MarineKing - заслужава си.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...