Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Artificial highway NERF PLZ!

 

(Generate creep + creep tumor WTF!!)

 

http://www.gamereplays.org/starcraft2/replays.php?game=33&show=details&id=135674&st=0#post7609987

 

Какво да говорим...

Посредствен играч да бие един от най-добрите терани в момента, при това със слабата раса зерг, която не е неговата основна раса...

На какви ли размисли ни навежда това...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Аз като съм му гледал игри с разни мисля че е далече от посредствен... аз да съм посредствен да ама точно тези са неземно добри направо

 

 

PS: Някой мина ли challenge мисиите на gold всичките? Аз само първите успях след онази със сентритата и темпларите едвам взимам silver. Особено тази с бомбите едвам хващам даже за silver.

Link to comment
Share on other sites

Абе остави го да говори кой е посредствен и кой не. Той сигурно е единствения играч на тоя свят, който казва, че зерга е по-добър от терана, че чак и нърфове иска. Боже мили...

Link to comment
Share on other sites

Ще си говорим когато излезе следващият пач.

 

Добре, малко съм притеснен...

Чудно ми е как е възможно хората да пускат TLO, Artosis, Whitera, HuK, Idra на турнири срещу играчи от рода на Morrow, Socke, BratOK, StrelOK, DeMuslim, Dimaga.

 

Докато първата група е от рода на David Kim (who the fuck?!), характеризираща се с голямо ниво на иновация и забавни играчи като цяло, те определено не са това, което трябва да е един професионалист. Думата, с която ще ги охарактеризирам, е: semi-pro!

 

Втората група е с постоянно добро представяне, уникално микро и макро. Тук думата е GoSu

 

Мъчно ми е, че повечето хора не виждат разликата в класите на гореизброените две групи. Мъчно ми е и че моето мнение сигурно ще бъде посрещнато с насмешка от моите съфорумници, но какво да е прави. Тежко е, когато само ти си прав. Съветът ми към хората, които са фенове на играчите от първата група, е да си изберат такъв от втората група и да сравнят някой и друг реплей, барем им дойде акъл в главата. Ай, че ми е тъжно...

Link to comment
Share on other sites

....

 

Не бе... гледай сега... понякога се случва играч като мен да бие някой който е МНОГО по-добър от него. Просто стават грешки, не е като да го е размазал 10 игри. TLO е точно такъв - прави извратени неща и може и да губи може и да печели но е забавно да му гледам игрите. Сещам се за онази игра където размаза някакъв зерг без да прави войска - само с planetary fortress... верно човека не беше особен капацитет но играта беше много забавна. Успявал съм да изненадам някой доста по-добър от мен и да му взема игра... и после същия ми набива канчето 10тина поредни пъти :)

Link to comment
Share on other sites

...

Ти май обърка групите. Стрелок е възможно най-слабият ирач от всички изброени. От първата група само Артозис го конкурира до някъде. Браток и Демюслим са по-слаби от Идра. И са по-слаби до толкова, че да загубят с 3-0 или 3-1 среща от 3 от 5. Изобщо от всичките от 2та група само Мороу става за нещо. Димага е добър зерг, но няма нищо общо с Идра... макар да не съм му фен на Х. Потър, той се представя далеч по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Зарежете сравненията и се пригответе за Ден 3 от Ro64 на GSL! Вчера двата зерга отпаднаха, но днес очаквам точно обратното от Cella и Cool.

 

Фор дъ сварм!

 

:D

 

13 годишно хлапе!!! Ако Cella падне, ще се застрелям!

 

Много епични битки съм виждал между европейски и американски играчи, но корейците на този турнир просто издухват всички!

 

Мамка му, изгризах си всички нокти и кожички от нерви! Зергът игра толкова зле третата игра, имаше толкова ключови моменти, в които можеше да вземе играта, но все се дърпаше назад и в крайна сметка 13 годишно нърдче му скри шапката.

 

Cool е голям! :) Такава защита рядко се вижда!

 

 

SC2 чудесиите за днес ще продължат с шоумача между Dimaga и KiwiKaki! Кiwi тези дни отнесе Machine, дали ще се справи толкова лесно и с украинския ухилен звяр, ще разберем от 22 часа! :)

Link to comment
Share on other sites

Зарежете сравненията и се пригответе за Ден 3 от Ro64 на GSL! Вчера двата зерга отпаднаха, но днес очаквам точно обратното от Cella и Cool.

 

Фор дъ сварм!

 

:D

 

13 годишно хлапе!!! Ако Cella падне, ще се застрелям!

 

Много епични битки съм виждал между европейски и американски играчи, но корейците на този турнир просто издухват всички!

 

Мамка му, изгризах си всички нокти и кожички от нерви! Зергът игра толкова зле третата игра, имаше толкова ключови моменти, в които можеше да вземе играта, но все се дърпаше назад и в крайна сметка 13 годишно нърдче му скри шапката.

 

Cool е голям! :) Такава защита рядко се вижда!

 

 

SC2 чудесиите за днес ще продължат с шоумача между Dimaga и KiwiKaki! Кiwi тези дни отнесе Machine, дали ще се справи толкова лесно и с украинския ухилен звяр, ще разберем от 22 часа! :)

Искам линк, това се очертава като добър мач.

Link to comment
Share on other sites

По план трябва да се излъчва тук: http://www.glhf.tv/

 

 

В момента тук дават Socke vs Goody; DarkForce vs And3ad: http://tv.esl.eu/de/esltv_stream/#/de/esltv_stream/stream/55-flv-free

 

На немски е, но лично на мен не ми пречи, въпреки че не разбирам нищо :) Sc2 е международен език!

Link to comment
Share on other sites

"Take this guy to the doctor, cause he is SICK!" :)

 

Става дума за oGsInCa - невероятен протос! PvP на LT, прави 3 гейта в базата на опонента, напрегната битка между зелоти, налага му се да се оттегли, прави канони на рампата си и вади сентри точно в момента, в който опонентът пристига пред рампата, каноните са готови, второ сентри и спира ~ 13 зелота. След това блинк стокъри, луд ФФ и блинк микро = GG!

 

А сега започва мачът на номер 1 в света по ладер точки (над 2000)! Да видим що за чудо е :)

 

Мда, теранът просто се изсра върху точките на този тип и го отнесе 2:0, без дори да се напрегне. :)

Link to comment
Share on other sites

very very WP

всеки протос може да се пробва ако му се падне тази карта :)

Това съм го правил същото на тази карта. Голям тормоз е.

Link to comment
Share on other sites

Ако погледнеш "исторически" - много, много рядко първите в ледъра и първите по турнирите са едни и същи хора. Щото шампионите в ледър фермят постоянно за точки, докато истинските прота играят изключилтено много къстъм игри помежду си.

Link to comment
Share on other sites

iNcontrol където и да го чуя да говори ме разбива от смях. Чудя се дали да не купя билетчето за утрешните мачове (ТЛО).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...