Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

iNcontrol където и да го чуя да говори ме разбива от смях.

Препоръчвам ти да изгледаш тези неща, ако вече не си: http://www.youtube.com/teamliquidnet#g/c/53CB6062B50F24FA

 

В последните страници на тази тема се разрази интересен спор с познати участници: http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=150301&currentpage=25 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

При мен засега всичко е наред.

Първият мач на ТЛО беше странен - зергът се защитаваше добре с роучове срещу хелиони, но атаките срещу танк и тор бяха обречени. ТЛО нападна точно навреме и изора всички експанди, преди да се родят брудовете. Жалко за зерга, но все пак трябва да подкрепяме европейското :)

 

tlobbq.png

 

Ееее, такова нещо не бях виждал - зергът е със спийдлинг/бейнлинг/роуч, ТЛО хвърка над тях с медиваци, пълни с мародери, и пуска по един мародер, за да поеме бейнлингите - 4-5 се взривяват веднага. Постоянни дропове отвсякъде, зергът нямаше и 0,1% шанс.

 

Дано Check отсрами расата :)

Link to comment
Share on other sites

Ха, видях тема за Stalife drops в TL, но така и не я прочетох. Stalife е много добър теран, нищо чудно, че е измислил такова нещо :)

 

А аз много тъпо си спрях гом плейъра и сега не мога да вляза, така че се налага ристрийминг да зяпам.

 

Check, Cool и IdrA са надеждата на зергите в този турнир!

Link to comment
Share on other sites

...

Ееее, такова нещо не бях виждал - зергът е със спийдлинг/бейнлинг/роуч, ТЛО хвърка над тях с медиваци, пълни с мародери, и пуска по един мародер, за да поеме бейнлингите - 4-5 се взривяват веднага...

Това съм го виждал още в края на бетата... но не си спомням кой го правеше.

Link to comment
Share on other sites

Явно няма да играя много докато не си сменя обстановката (бюро и стол). След 10 минути и ръката ме боли, след 20 вече едвам си я държа вдигната. А така ме мързи да ходя по доктори :\

Link to comment
Share on other sites

Явно няма да играя много докато не си сменя обстановката (бюро и стол). След 10 минути и ръката ме боли, след 20 вече едвам си я държа вдигната. А така ме мързи да ходя по доктори :\

Това си е индикация за проблем. Покрай търсенето си за нова мишка попаднах на доста теми с тези оплаквания и мога само да ти кажа - не отлагай! Отиди да те видят, че само към по-лошо отива.

Link to comment
Share on other sites

Трябва почивка. Аз имах подобен проблем и бях при един доктор и ми обясни че избора ми е или да почна да работя с лявата ръка (докато и тя ме заболи) или да почна да си пазя ръцете и да работя по-малко и с по-удобна техника. В момента когато се напъна да нося нещо по-тежко за по-дълго време след това трябва 1-2 дни почти нищо да не правя и много малко да работя и с мишката за да се възстановя... това е положението...

Link to comment
Share on other sites

Така е, аз до сега не съм имал проблеми, но преди няколко месеца играх отвратително много Heroes of Newerth без почивка и от тогава дясната ръка (около китката) почна да ме боли при неправилна позиция и когато стои статично. Сега след всяка игра правя почивка, разтривам и разтягам малко, но пак си казва думата като съм свикнал да стоя криво. Подозирам това се получава така, защото рамото и предмишницата са ми постоянно леко стегнати, а това води до болка и умора.

Вие дето сте с по-добри устройства какви столове/бюра ползвате? Аз съм харесал нещо като този http://raboten-stol-quatro-hr-steel-.mebeli.bg/index.php?m=320&lang=1&category=87&pc=68&dom=1446&prodid=450&col=1 но ще търся на по-достъпна цена. Скоро ще си правя и бюро - някакви идеи?

Или някакъв такъв http://img39.imageshack.us/img39/5744/p090808001.jpg но тук в БГ не съм виждал.

Link to comment
Share on other sites

Ето какво научих днес :)

 

Stalife drop: because Zergs do ...attack move. При положение, че това са сравнително високо ниво играчи, съответно зерг и теран, наистина виждам защо зергите обвиняват терана в небалансираност. Ми просто високото ниво зергски играчи не струват... :)

 

Dimaga защо не уайнва, като печели...

Идра също си мълчи като побеждава...

Може би зергът е расата на женчовците?

Link to comment
Share on other sites

А аз смятам, че е време да започнете да правите разлика м/у играчи, на които им се плаща, за да печелят и такива, които се спонсорират, за да играят. ;) А който не прави тази разлика - да дойде да му я разкажа подробно.

Link to comment
Share on other sites

А аз смятам, че е време да започнете да правите разлика м/у играчи, на които им се плаща, за да печелят и такива, които се спонсорират, за да играят. ;) А който не прави тази разлика - да дойде да му я разкажа подробно.

 

 

Ванчо, а задължително ли е да носи нещо да те почерпи докато му обясняваш и кафе предлагаш ли докато трае на лекцията? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...