Jump to content
BulForum.com

Invision Power Board 3.0.x => 3.1.4


Dreamer

Recommended Posts

Тази нощ ще обновя форума до актуалната версия 3.1.4, която за съжаление както винаги ще прецака текущите скинове тъй като при всеки major update има промени в скининг системата. По-важното е обаче е, че ще направя clean update с надеждата, че проблемите с кукитата най-сетне ще се оправят. Надявам се, че ъпдейта ще мине без проблеми... но ако има такива най-много да си останем на текущата версия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Готово... май и скиновете си работят :)

 

Възможно е тук таме нещо да не работи или да липсват разни картинки, ако забележите нещо такова - казвайте за да го оправям.

Link to comment
Share on other sites

Facebook connect не работи, но за момента не мога да го оправя (дава някаква странна грешка). Twitter connect за момента и той няма да работи, че изисква php-то да се rebuild-не.

Link to comment
Share on other sites

Абе липсва ми GO бутона в дясно от падащото меню с разделите в дъното на всяка тема. Не знам как да се връщам в раздела, след като прочета темата :(

Link to comment
Share on other sites

Абе липсва ми GO бутона в дясно от падащото меню с разделите в дъното на всяка тема. Не знам как да се връщам в раздела, след като прочета темата :(

И аз точно това установих. Прочетох последното мение в тема и реших да се върна в раздела, ама слрещу дървото няма Go и трябва да скролирам до началото на темата и от там да избирам раздела. Иначе е оправено това като избереш друг раздел от дървото и автоматично те препраща там.

Link to comment
Share on other sites

Аз ли нещо не разбирам или долу вдясно под Topic Navigation има бутон на раздела, в който си? А от падащото меню отиваш където искаш и без бутон GO.

Link to comment
Share on other sites

Аз ли нещо не разбирам или долу вдясно под Topic Navigation има бутон на раздела, в който си? А от падащото меню отиваш където искаш и без бутон GO.

Да, но ако искаш просто да се върнеш в раздела в който е темата, която четеш сега не става. Това е проблема с липсващия Go бутон. Смяната с друг раздел вече сработва нормално и те праща. Проблема е за същия раздел.

 

И не знам защо, но от няколко дни изведнъж форума забравя, че съм логнат. В смисъл затварям браузъра, след време влизам през wrzru.com, както правя винаги и оп - все едно съм гост - но това се случва на няколко влизания, не е всеки път.

Link to comment
Share on other sites

Да, но ако искаш просто да се върнеш в раздела в който е темата, която четеш сега не става. Това е проблема с липсващия Go бутон. Смяната с друг раздел вече сработва нормално и те праща. Проблема е за същия раздел.

 

И не знам защо, но от няколко дни изведнъж форума забравя, че съм логнат. В смисъл затварям браузъра, след време влизам през wrzru.com, както правя винаги и оп - все едно съм гост - но това се случва на няколко влизания, не е всеки път.

Затова е бутона долу вдясно под Topic navigation "← Previous Topic Разни Next Topic →" . Посредата винаги е линк към сегашния раздел. В случая Разни.

 

Иначе за другото май е добре да изчистиш всички кукита, защото при мен го няма това и сигурно те са ти се омазали ;)

 

Иначе ето бъгове:

При използване на търсачката по подразбиране е направено да търси в help files, вместо forums и ще става яко объркване.

 

При преглед на темите вместо дата на последен пост, показва някакви огромни числа, примерно 1291797169.

Link to comment
Share on other sites

При мен проблемът с непомненето на логнатостта си го има от сигурно 1 година (откакто се ъпдейтна до 3.0.5). Нито кукита, нито нищо не помогна, при всички браузъри. Свикнах. Явно е до акаунт.

Сега не съм пробвал, но ще видим как е.

Go и при мен липсва.

Също така след всяко Адванцед търсене се прецаква всичко и трябва да трия кукита след всяко търсене, да се логвам и т.н. простотии, затова и търсачката съм я ползвал само 1-2 пъти за 1 година по абсолютна нужда, и от друг браузър и машина, че се дразнех на това с постоянното триене на кукита.

Сега не съм пробвал дали е пак така.

Link to comment
Share on other sites

Иначе ето бъгове:

При използване на търсачката по подразбиране е направено да търси в help files, вместо forums и ще става яко объркване.

 

При преглед на темите вместо дата на последен пост, показва някакви огромни числа, примерно 1291797169.

Това ставало само при скин IP Board Pro.

Link to comment
Share on other sites

При преглед на темите вместо дата на последен пост, показва някакви огромни числа, примерно 1291797169.

 

И при мен се получава същото със скин IP.Board Pro. С Default скин-а го няма този проблем.

Link to comment
Share on other sites

Синята тема и на мен ми липсва...

 

Едит: Какви проблеми е правила? Моля, върнете я, тия сегашните са ужас!

 

Едит 2: Сори, но когато го писах още я нямаше. Може би сте я пуснали докато съм пише... :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя снежец ми лагва малко форума. Курсора като пиша. Google Chrome.

 

Горе имаш ли Stop Snowing / Disable Blizard?

 

Синият скин вече e: IP.Board Classic Blue 3.1.

Link to comment
Share on other sites

Тоя снежец ми лагва малко форума. Курсора като пиша. Google Chrome.

 

Аз не забелязвам подобно нещо а дори съм zoom-нал леко че да са ми по-големи буквите (което обикновено прави нещата по-лагави)

 

 

Синият скин вече e: IP.Board Classic Blue 3.1.

 

Верно... готов съм да се закълна че одеве го нямаше.

 

ПС: Тоя сняг като го гледам и ми става студено, а съм сигурен че в стаята е поне 28 градуа :)

 

 

Между другото - това "snow control" се лепва точно върху менюто "My Settings" (не знам дали няма и друго надясно понеже не го виждам а ме мързи да си играя със css-a) но ми направи впечатление че като сложа мишката на "snow control" и нещо синьо се появява... оказа се "My Settings"

Link to comment
Share on other sites

За момент липсваше в списъка - така е. Ники спокойно - добре си laughing.gif

 

Снега не виждам никакви проблеми да ми прави. Точно с Хром го гледам в момента и постоянно се "движа". Никакви грижи. Който има проблем да си го изключи - има команден панел. Панела не се вижда в скин Pro.

Link to comment
Share on other sites

Наистина. Винаги аз лично съм мразил такива товарещи без НИкакъв смисъл снегове и други такива.

Не ми лагва докато пиша тук, но при скролиране леко се усеща, разсейва и т.н. Да не говорим че това Stop Snow.. е до следващото цъкане на линк. Сега ще пробвам дисабле близард.

 

Tozi сняг товари едно значително двуцифрено количество процесора ми. Под FF.

Link to comment
Share on other sites

А откъде се маха тази черна лента отгоре дето отговаря за тоя сняг? Бърка ми в погледа като е най-горе, и то за толкова безполезна функция :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...