Jump to content
BulForum.com

Invision Power Board 3.0.x => 3.1.4


Dreamer

Recommended Posts

Няма ли начин да се направи Pop-up при нов Notification, че тая цифричка горе в дясно доста трудно се вижда.

 

За White Christmas става въпрос. Другите скинове не знам.

 

И за "класик блу" е същото - няма изскачащи прозорци.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Нещо напоследък зачестиха рекуестите за приятелства от новорегистрирани преди минути, даже получих съобщения някакви от такива, последния рекуест от някой си Dek0 (мисля).

Вижте го този дали не е бот и дали няма някоя нова пролука в новия ИПБ.

Link to comment
Share on other sites

Човек е, новорегистриран :) Няма патчове или ъпдейти от IPB. Аз не съм получавал рикуести за приятелства или поне не повече от нормалното, което си е - много рядко.

Link to comment
Share on other sites

Човек е, новорегистриран :) Няма патчове или ъпдейти от IPB. Аз не съм получавал рикуести за приятелства или поне не повече от нормалното, което си е - много рядко.

Сигурно ме мислят за жена :laughing: .

Приятелството е силна дума, особено ако става дума за напълно непознати :) . Ясно, явно е просто теория на вероятностите :) .

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно те мислят за жена, прав си. Моята приятелка се пише така в скайп. :) Не казвам, че те мислят за нея. Просто сравнение. :)

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно те мислят за жена, прав си. Моята приятелка се пише така в скайп. :) Не казвам, че те мислят за нея. Просто сравнение. :)

 

 

И теб те мислим за жена, не се притеснявай laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нещо напоследък зачестиха рекуестите за приятелства...

Теди, искаш ли да сме приятели :D

 

И молА ви сА, оправете я тая пущина, обичам си го тоя скин, не искам да пускам снежния човек в дома си :) !!!

82858464.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мисля че за трети път вече казвам, че Про няма да се "оправя". Той е за по-старата версия и респективно има проблеми с новата. Няма излезнала негова по-нова версия, съвместима с ъпдейта, така че или го ползвате с дребните проблеми, които има (както правя аз например) или минавате на друг скин с версия 3.1, примерно новия Блу (може би най-близкия до Про).

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос :

Виждам, че са лимитирани показването на теми и мнения, на даден потребител, от самия му профил.

 

CyberHill's Content

(Search limited from 28-December 09)

 

 

 

Това, значи ли, че постовете са отишли във вечните ловни полета, или просто търсенето е ограничено?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...