Jump to content
BulForum.com

Invision Power Board 3.0.x => 3.1.4


Dreamer

Recommended Posts

Наистина. Винаги аз лично съм мразил такива товарещи без НИкакъв смисъл снегове и други такива.

Не ми лагва докато пиша тук, но при скролиране леко се усеща, разсейва и т.н. Да не говорим че това Stop Snow.. е до следващото цъкане на линк. Сега ще пробвам дисабле близард.

 

Tozi сняг товари едно значително двуцифрено количество процесора ми. Под FF.

 

Смени си процесора laughing.gif

 

Точно пък ти не би трябвало да задаваш такива въпроси - снега се спира много лесно щом ти пречи. Точно с дисейбъл става.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Махнах снега щото наистина товари, а няма опция която да го прави забранен по дефолт. Без туй и мен не ме кефят подобни неща.

 

Добавих коледен скин: White Christmas 3.1.

Link to comment
Share on other sites

Ама ей това малко по-малко да го бяхте направили. Лупа ли трябва да имам подръка, за да кликам? Аз моля специално този изглед да си бъде, ако може, както преди. Т.е. (ако не се лъжа) имаше бутон "Go".

 

2739888Q.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не съм претенциозен към всяка дреболия на един скин ако той е дефолтния. Аз лично изпитвам ужас ако трябва да ползвам скинове на каквото и да било :) . Тук винаги съм ползвал дефолтния. Скинове по разни програми нерядко са ми причинявали болки в ръцете и дупки в стената. Щото ми писва от мизерии с неработещи неща тук и там където най-малко му трябва на човек.

Тази версия засега ми изглежда Ок, но не съм минал през всички места, където обикновено влизам. Поочукана е тук таме и изглежда малко по-добре от предната версия. Сега да видим дали ще ме помни утре като стана, че съм логнат :) . В случая съм и с нов чист преинсталиран Windows 7, та вече ако пак има проблем, не знам.

 

Dreamer, аз лично ти мерси че си махнал тази глупост със снега :) .

 

RaptoR, ти не беше ли с един 6000+, а пък тия ефекти с javascript по принцип ще товарят всеки един съвременен проц. При мен беше около 40%, но тия проценти са едно коре, и дори аз не усетих забавяне в други приложения, камо ли някой с 4-ядрен, но в крайна сметка в един процес вървят и другите страници в браузъра, и там вече става страшно. Хубавото е че ако не е на фокус, не товареше толкова.

Link to comment
Share on other sites

Зависи колко количество сняг вали! :D

 

Търсачката при мен си работи с всички скинове и както трябва... до сега не видях проблем.

Link to comment
Share on other sites

Обнових всички скинове, които имат ъпдейти до 3.1. За останалите, които са с 3.0 в името няма гаранция, че работят както трябва. Ако някой има проблеми с тях първо да тества с дефолтния преди да репортва. Примерно Midex днес не можеше да се логне през стария Classic Blue скин.

Link to comment
Share on other sites

View New Content е готино. Само че защо ми показва и теми които не съм писал в тях?

 

Откъде се гледат само темите които ме вълнуват но тези по които има нещо писано а не всички за които съм "subscribed"?

Link to comment
Share on other sites

Би било приятно ако има... аз затова преди ползвах email-a но взе да става прекалено зарибително и взех да се чуствам длъжен да изчета всичко :)

 

 

Брей тоя blue velvet много готин. За първи път да ми хареса скин повече от синичкия

Link to comment
Share on other sites

Нещо от версия на версия... става по лагав ( при скапан интернет, какъвто ми е на работа )

Добре не може ли да се сложи един скин като стария... http://audibg.com/forum/index.php като в ауди форума?

Иначе с тая minima+avatars е shit :)

Link to comment
Share on other sites

Иначе с тая minima+avatars е shit :)

Ами скина е за 3.0 нормално да е по-различно, все пак саправени промени във форума. Предполагам когато се сложи версията за 3.1 ще си е ок

Link to comment
Share on other sites

Горе имаш ли Stop Snowing / Disable Blizard?

 

Синият скин вече e: IP.Board Classic Blue 3.1.

 

Имах ги тия бутони, но снега ме кефеше и исках да си вали. Самоче ми се лагваше съвсем лекичко курсора докато отговарям. Все едно пада FPS-то малко в игра. Така беше.

 

Едит: На Minima + Avatars 3.0, ако има цитиран пост, зелената околожка на цитата бяга в ляво под аватара.

Link to comment
Share on other sites

Нещо от версия на версия... става по лагав ( при скапан интернет, какъвто ми е на работа )

Добре не може ли да се сложи един скин като стария... http://audibg.com/forum/index.php като в ауди форума?

Иначе с тая minima+avatars е shit :)

Пробва ли Classic Blue 3.1?

Link to comment
Share on other sites

* Добавен скин Elagance Blue 3.1 от KILLERINCHO. Много е добър.

* Topic Preview вече работи като се задържи мишката върху името на дадена тема.

* Добавен е БЪЛГАРСКИ превод, благодарение на hipodilski/poznai.

Link to comment
Share on other sites

Примерно Midex днес не можеше да се логне през стария Classic Blue скин.

 

Днес имах същия проблем. Даже се вкарах филм, че не си знам паролата. Та през е-мейли минавах и пак неможех да се логна....Смених скина и влезнах....

Link to comment
Share on other sites

И понеже Dreamer чете тази тема, ако може да оправи репортването на нашата група, защото в момента нямаме права.

Дали е окей вече?

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво става, но на някой потребители след подписа ми излиза още поне две страници празно място. Това ми го прави на всички скинове 3.1...

При мен ли е проблема, не е ли ?

 

edit: специално на @Vetim, под подписа винаги ми излиза 2 страници празно до следващия пост....

Link to comment
Share on other sites

Излезе, че скина IP Board Pro, който използвам, е единствения, в който списъка с раздели във форума е подравнен от ляво - Може ли да не го махате този скин, въпреки, че е за 3.0 (освен ако не излезе за 3.1), че да може разни такива като мен да продължат да си го ползват?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...