Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

здрасти на всички. имам едно мноого трудно изпълнимо поръчение към вас:

искам игра. fps с онлайн гейминг до 30+ човека. с прилична графика. да има активни сървари(които да се пълнят) пинга към същите да е приличен. да тръгне на athlon xp @ 1.5mhz, ge force 5200 128mb ram, 512 ram, да не е wolfenstein: enemy teritori или rtcw. да не е cs или cod. по възможност да не е платена и да я има у вареза. ай лека и дохудоносна.

Link to comment
Share on other sites

здрасти на всички. имам едно мноого трудно изпълнимо поръчение към вас:

искам игра. fps с онлайн гейминг до 30+ човека. с прилична графика. да има активни сървари(които да се пълнят) пинга към същите да е приличен. да тръгне на athlon xp @ 1.5mhz, ge force 5200 128mb ram, 512 ram, да не е wolfenstein: enemy teritori или rtcw. да не е cs или cod. по възможност да не е платена и да я има у вареза. ай лека и дохудоносна.

bih ti predlojil CS:Source samo che ti kazvash da ne e cs hm ... half life 2 stava no v momenta ne se seshtam za aktivni bulgarski serveri alien vs predator moje da si svalish no i za neq ne se seshtam sarvari inache ako obichash fps horror tova e nai dobrata igra :) stava i battlefield 2 i battlefield 1 no battlefield 2 mai nqma ti tragne iska 1.7 ghz no za smetka na tva battlefield 1 stava.Igrata Comandos strike force iziskvaniqta ne sa prekaleni malko kuca gameplaya obache se tarpi pri tova v originalnite serveri te puska dori i da ti e nelegalna igrata !!!Bih ti predlojil i Quake 4 no ti e prekaleno slab processora unreal tournament sushto stava no stiga da si namerish serveri.Pich 1 savet igra koqto ne e CS ili Call of Duty ne igrai spored mene posledno vreme dobri shooteri nqma samo CS i CoD 2 ima i drugi hubavi igri obache ako mnogo ti se igraqt si gi zemi originalni primer FAR CRY HALF LIFE 2 samo che za tiq igri shte ti trqbvat izlishni pari zashtoto ne se namirat free serveri i shte ti trqbva po dobra mashina

Link to comment
Share on other sites

сигурен ли си, че с пиратска Commandos Strike Force ще мога да играя в истинските сървари :pirate ако е така- веднага свалям :)

Link to comment
Share on other sites

някой да може да ми каже игра в стил Mech Warrior? И да не е Battle Engine Aquila :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аххх ... тцтцтц помня преди години кви хитове излизаха ... warcraft , starctaft , diablo , unreal , hl , sof , worms хъх , echelon , nfs и много др. от сякви видове ! Вярно повечето от тях си останаха хитове , но днеска гледам само игри наподобяващи lineage (даже не е със собствен engine , както повечето от вас знаят) , wow , nfs и diablo , но не са нищо особенно ! единствената игра , в която се заиграх и ме грабна беше shadowbane ! А сега тая игра (shadowbane) няма бъдеще , защото няма толкова добра графика и скоро време wolfpack studio сигурно ще спрат поддръжката на сърварите ! :( Вижте за кво става въпрос в играта ... Chronicle Ubi Soft ! Накратко ... Има 12 раси , достатъчно класове и много професий ...

Assassin , Barbarian , Bard , Channeler , Confessor , Crusader , Doomsayer , Druid , Fury , Huntress , Necromancer , Nightstalker , Prelate , Priest ,Ranger , Scout , Sentinel , Templar , Thief , Warlock , Warrior , Wizard !

Но това , което чух за спирането на поддръжката още не съм го видял в сайта на UbiSoft ! Играта може да си я свалите цялата от сайта ! Правите си регистрация и получавате cd-key , който ви предоставя 15 дни безплатна игра ! (незнам май ще го махат лимита) Но , ако искате мисля , че можеше да се закупи оригинален key от страницата и да си го въведете в акаунта :) ! Играта е супер ... може да си я дръпнете от Play evrocom net и съм сложил screeno-ве ! Тва е от мен ... поразгледайте се из сайта на игрицата ! ;)

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

The Matrix Wars

 

Game Overview.

 

The Matrix Wars (TMW) is a free, turn based, massive multiplayer 100% web based online game. Choose to join the fight for control of the planet as either humans or machines battling for survival. Caution must be taken however as each side has hundreds of players each intent on helping their race to victory!

 

You will have armies, covert forces, weaponry, and an economic realm to use as tools to accomplish your goals. You can battle alone, join a faction to work as a team and build up a fleet of ships that can be used to enhance you forces.

Is the game real? How do you define real?

 

Играя от няколко часа..доста интересна и не особено трудна ми се струва. Препоръчвам я поне за феновете на историята.

Link to comment
Share on other sites

Айде някой да ми препоръча някой свясен рейсинг с мотори като изключим MotoGP и MTX

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички!Аз съм Евгени и предлагам FIFA 06 страхотна графика,футбол,играчи.Ето да видите малко снимки от футбола:http://www.gamez.com.tw/info.php?id=1182 сайта могат да го посетят само служители на Интернет Евроком.Фифа06 е супер интересна особенно ако играеш Барселона любимият ми отбор срещу Реал Мадрит.Страхотно! САМО БАРСЕЛОНА!РОнаЛДИЬО И всички от БАРСА без никой друг.Чао!Чао! :D

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички!Аз съм Евгени и предлагам FIFA 06 страхотна графика,футбол,играчи.Ето да видите малко снимки от футбола:http://www.gamez.com.tw/info.php?id=1182 сайта могат да го посетят само служители на Интернет Евроком.Фифа06 е супер интересна особенно ако играеш Барселона любимият ми отбор срещу Реал Мадрит.Страхотно! САМО БАРСЕЛОНА!РОнаЛДИЬО И всички от БАРСА без никой друг.Чао!Чао! :D

Тази игра е уникално тъпа :blink: . Просто незнам как може да кажеш нещо хубаво за нея. Лично аз не бих я препоръчал и на най- големия си враг! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоръча някакво adventure-че ! Много ме кефат ама немога да намеря добро . :( Единственото , което ми хареса много (преди години) беше Drakan (има и продължение , но само за ps2) :) ! Аре кажете нещо от сорта на тея игрици (alone in the dark) или (Drakan: order of the flame) . :P

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоръча някакво adventure-че ! Много ме кефат ама немога да намеря добро . :( Единственото , което ми хареса много (преди години) беше Drakan (има и продължение , но само за ps2) :) ! Аре кажете нещо от сорта на тея игрици (alone in the dark) или (Drakan: order of the flame) . :P

Виж дали си играл Beyond Good & Evil. Атмосферата на играта не е като на Alone in the dark или Drakan, много е различна, но играта е много яка. Можеш да пробваш и Fahrenheit или както са я пуснали в Щатите с името Indigo Prophecy. Играта е супер. Мога да кажа, че историята й е направо върхът, а още по грандиозен е начинът, по който е поднесена. Dreamfall: The Longest Journey 2 - Не съм я играл много много, но доколкото виждам от скрийновете, ще е яка. Enclave - много добра игра. Повече върви към RPG, но не е лоша. I-Ninja Спада към екшън адвенчърите, но ако искаш да разпуснеш с нещо леко и забавно, пробвай я.

И последното, което ще ти препоръчам e Pitfall: The Lost Expedition - Това е повече jump'n'run и action отколкото adventure, но има много на брой и разнообразни загадки, които обаче не изискват и ни най-малко напрягане на мозъка. Ако ти харесват по horror предложенията - Obscure Съжалявам, че не мога да ти препоръчам нещо подобно на alone in the dark и Drakan, но това е от мен.

 

Да минем на моя въпрос. Може ли някой да ми препоръча игра, подобна на Prince of Persia, ако вобще има такава или някой свястен шутър, които да не ми опъва нервите докрай, затова че фенерчето се е изтощило.

Edited by russsi
Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоръча някакво adventure-че ! Много ме кефат ама немога да намеря добро . :( Единственото , което ми хареса много (преди години) беше Drakan (има и продължение , но само за ps2) :) ! Аре кажете нещо от сорта на тея игрици (alone in the dark) или (Drakan: order of the flame) . :P

Stenli ако не си играл Dreamfall: The Longest Journey 2 и си вен на adventure определено тряа да си я дръпнеш и да я врътнеш.Много е добра според мен :)

Link to comment
Share on other sites

От много време не съм играл нищо до преди 2 седмици имах цс 1.5, War Craft , U1 , U2 , MW ама на всички теглих shift+del и ся ми се е доиграло някой шотер.Да наподобява Делта форс , Цс .Пробвах FEAR ама нещо не ми допадна и търся предложения за компютар : 1.7Gh , 512 mb RAM , 6600 video

EDIT: Спрях се на CoD 2 дали си заслужава дърпането ?

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Да минем на моя въпрос. Може ли някой да ми препоръча игра, подобна на Prince of Persia, ако вобще има такава или някой свястен шутър, които да не ми опъва нервите докрай, затова че фенерчето се е изтощило.

 

Еми ако искаш да играеш нещо такова се сещам само за first person AVP2 . А и знам още една зарибена игричка , която те държи под напрежение The thing (3th person) . За други не се сещам ! Свалай HL2 ... никога не ти достига енергото на фенерчето :) !

 

Много благодаря за помоща btw ! Някой знае ли дали това Drakan: The Ancients' Gates ще излиза за PC ? :)

Link to comment
Share on other sites

Еми ако искаш да играеш нещо такова се сещам само за first person AVP2 . А и знам още една зарибена игричка , която те държи под напрежение The thing (3th person) . За други не се сещам ! Свалай HL2 ... никога не ти достига енергото на фенерчето :) !

 

Много благодаря за помоща btw ! Някой знае ли дали това Drakan: The Ancients' Gates ще излиза за PC ? :)

Благодаря за предложенията. Сега си свалям The Thing - от скрийновете изглежда интересна. Също ми хареса и Psi-ops - харесвам такива игри.

 

Ако има някой , който не е играл DOOM III е изпуснал много. Играта е доста стресираща.

Eто ви link за screenshots: http://gamez.com.tw/info.php?id=448

 

Не мисля, че съм изпуснал кой знае какво. Играх играта и там е по-трудно да видиш противника си отколкото да го убиеш. Затова пък определено съм фен на Doom 2. Там наистина имаше по какво да се стреля и то в излишък.

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоръча някакво adventure-че ! Много ме кефат ама немога да намеря добро . :( Единственото , което ми хареса много (преди години) беше Drakan (има и продължение , но само за ps2) :) ! Аре кажете нещо от сорта на тея игрици (alone in the dark) или (Drakan: order of the flame) . :P

Rune=6/10 лична оценка

Enclave=9.5/10 лична оценка

jedi outcast=9.5/10 лична оценка...

хвърли едно око и на експанжъна и -jedi academy

a, и между другото те поздравявам за избора на Drakan, която за мен е един от най-добрите тпс евър

Edited by Baba_qga
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...