Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Може да не е нова игра, ама Hitman:Contracs ми е една от любимите, демек я препоръчвам отвсякъде, ако искате малко да си разбудите мозъчните :punk

 

Друга любима игра е Call Of Duty 2 :) Тетва е пуцалката на тема WW2.Първата също е велика, макар и поостаряла вече.

 

F.E.A.R. ... аз тва сам и на тъмно не го играя, че до ся да съм врътнал :allien

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Не знам дали има такава тема(търсих но не намерих), ама не искам да отворя нова и затова мисля, че е по-добре един пост в рекуестс, отколкото цяла тема, която ще бъде изтрита.

Търся игра, до 20-30 МБ, за онлайн игра между няколко човека(дори и 2 да са), не зависимо дали е тъпа или не, моля за предложения. BTW може и само името й, ама е желателно със линк.

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Здравейте,

Не знам дали има такава тема(търсих но не намерих), ама не искам да отворя нова и затова мисля, че е по-добре един пост в рекуестс, отколкото цяла тема, която ще бъде изтрита.

Търся игра, до 20-30 МБ, за онлайн игра между няколко човека(дори и 2 да са), не зависимо дали е тъпа или не, моля за предложения. BTW може и само името й, ама е желателно със линк.

Благодаря предварително!

 

Не си казал какъв жанр :rolleyes:

Иначе предлагам Carom3D!

 

www.carom3d.com :tongue

Link to comment
Share on other sites

Prince of Persia:The Two Thrones e igrata!!!

Screenshots(tuk e pokazana XBox versiqta,no nqma golqma razlika s PC versiqta):

Shots

Download:

Download

Nqma da e zle da se probvat i drugite igri ot trilogiqta:

Sands of Time:Download

Sands of Time:Screenshots(tuk e pokazana XBox versiqta,no nqma golqma razlika s PC versiqta)

 

I Warior Within ama me domarzq da tarsq 6otove :D

Link to comment
Share on other sites

Kazete mi nqkav adventure stoto zachiklix na taq Still life!Spesno kazvaite! :excl: :excl: :excl:

Syberia :) И двете части са супер.

Fahrenheit / Indigo Prophecy

CSI мое да видиш.Няколко части са, ама съм играл само едната и не знам коя да ти препоръчам.

 

Ся тва са сещам :) Всичко ест го има в http://gamez.com.tw/

 

Post Mortem - Играта е от 2003 и не чакай много от графиката, обаче е много добра по мое мнение.

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

предложете някаква multiplayer ориентирана игра ... нещо подобно на unreal tournament т.е. да може единият да направи сървър и другите да се "закачат" за него. да е пуканица :D

 

благодаря предварително

 

quake III отпада като вариант ;)

Delta force някоя версия може да пробвате :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам дали някоя НФС може да се играе мултиплейър по ип :confused или по какъв друг начин става ...

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Искам да питам дали някоя НФС може да се играе мултиплейър по ип :confused или по какъв друг начин става ...

 

Абе на нали тая новата можеше с една програма hamachi да са играе.Ама аз лично не успях да си я оправя и да играя с приятели.Ти вярвам ша си по оправен и ша си я оправиш.BTW с тая програма играете в

Lan Game така май беше :)

Edited by NickelbacK
Link to comment
Share on other sites

Knights Of The Temple 2

926281_72473.jpg

 

Screenshot:

knights-of-the-temple-2-20050928045304976_thumb.jpgknights-of-the-temple-2-20050928045315569_thumb.jpgknights-of-the-temple-2-20050825052942012_thumb.jpgknights-of-the-temple-2-20050825052945043_thumb.jpg

knights-of-the-temple-2-20050518104817430_thumb.jpgknights-of-the-temple-2-20050518104815712_thumb.jpgknights-of-the-temple-2-20050518104822492_thumb.jpgknights-of-the-temple-2-20050518104823383_thumb.jpg

 

Геймката е добра препоръчвам ви е!

моля ви дайте ми линк за Knight of Honor 2. Много искам да я играя. Играх първата част и страшно ме зариби, а за втората съм чувал само хубави неща. :punk

Link to comment
Share on other sites

моля ви дайте ми линк за Knight of Honor 2. Много искам да я играя. Играх първата част и страшно ме зариби, а за втората съм чувал само хубави неща. :punk

В арена-та и в дата-та я има , торент е .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Според мен PES5 е най-добрия фудболен симулатор.Заслужава си да се играе :punk :punk :punk :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам едно въпросче => Не съм играл нито една от 3-те игри и ако може някой да каже коя е по-добра много ще съм благодатен , а игрите са :

Battlefield 2

Battlefield 2: Special Forces

Battlefield Vietnam

 

Олеее сега като гледам изискванията 1-вата и 2-рата да ги отписвам и то май 3-тата остана :(

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Имам едно въпросче => Не съм играл нито една от 3-те игри и ако може някой да каже коя е по-добра много ще съм благодатен , а игрите са :

Battlefield 2

Battlefield 2: Special Forces

Battlefield Vietnam

 

Олеее сега като гледам изискванията 1-вата и 2-рата да ги отписвам и то май 3-тата остана :(

Щях да ти препоръчам BF2, но явно имаш слаба машина.

Link to comment
Share on other sites

Щях да ти препоръчам BF2, но явно имаш слаба машина.

Аз гледах изискванията и само картата не ми стига :( ама със зор може и да тръгне .

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...