Jump to content
BulForum.com

Използвате ли презерватив?


Със или без презерватив?  

485 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

mobo , това което написа ми е ясно , но когато писах по горните си мнения имах в предвид това ,че освен бременност и болестите са досттъчно опасни..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Ами когато познаваш човека и знаеш,че не е болен...когато той е достатъчно опитен,за да умее да те пази от нежелана бременност...когато сте сигурни един във друг...е? Защо са ви презервативи?

Link to comment
Share on other sites

Бе той един познат с дългогодишна практика, разбирайте с над 20 жени зад гърба си и уж опитен, направи белята. На всичкото отгоре се оказа и цветна, но направи аборт в 4-тия мсец, за щастие нямаше никакви усложниния. Така че, в тая работа няма нищо сигурно...

Link to comment
Share on other sites

Абе има такива хубави хапчета вече. Презервативите са да те пазят тебе B)

мдамм - хубави са. вече цели 96% сигурност. не е зле - на презервативите е 98.5%, ама то се дължи на неправилна употреба в повечето случаи според мен.

Link to comment
Share on other sites

да бе,хубави хапчета-обаче са супер вредни!

 

Това са старите технологии :) Всяка дама, като отиде при личния и гинеколог, ще и предпише точно подходящите за нея. Те не се купуват просто така от аптеката, щото и приятелката и ползва същите. Особено за жени с нередовен цикъл и болки по време на цикъла са панацея ;) Що се отнася до ефекти, като окосмяване и т.н. Новите вече нямат. 90% от хапчетата обаче предизвикват нарастване на гръдната обиколка, което от друга страна хич не е зле :)

Link to comment
Share on other sites

Aми аз също съм съгласна с MaRy{}JaNe,в смисъл такъв,че аборт можеш да направиш,ама недай си боже да лепнеш от някъде някакъв СПИН да кажем...

Link to comment
Share on other sites

Da vi kaja 4estno otkakto 2 puti iztrupnah, pri tova s dve razli4ni momi4eta, ve4e ne riskuvam.Ne moga da vi opi6a 4uvstvoto kato priqtelkata ti kaje "Mili4ko, zakusnqva mi s 10 dni!"Sledva6tite nqkolko dni dokato razbere6, 4e vsi4ko e nared ti se struvat cqla ve4nost.Taka 4e polzvaite si kaputi i hi4 da ne vi puka :)

Link to comment
Share on other sites

Това са старите технологии :) Всяка дама, като отиде при личния и гинеколог, ще и предпише точно подходящите за нея. Те не се купуват просто така от аптеката, щото и приятелката и ползва същите. Особено за жени с нередовен цикъл и болки по време на цикъла са панацея ;) Що се отнася до ефекти, като окосмяване и т.н. Новите вече нямат. 90% от хапчетата обаче предизвикват нарастване на гръдната обиколка, което от друга страна хич не е зле :)

 

i az taka predi vreme bqh na ginekolog da mi dade hapcheta, dade mi uj koito trqbva, pih gi 2 meseca i prez tova vreme napylnqh 10kg. ottogava taka qko mi se precaka metabolizma che oshte se mycha da gi svalq tiq kila. nishto che hapchetata bqha nai-modernite i nai-skypite i nishto che ginekologa beshe nai-dobriq v Plovdiv.

Link to comment
Share on other sites

i az taka predi vreme bqh na ginekolog da mi dade hapcheta, dade mi uj koito trqbva, pih gi 2 meseca i prez tova vreme napylnqh 10kg.  ottogava taka qko mi se precaka metabolizma che oshte se mycha da gi svalq tiq kila. nishto che hapchetata bqha nai-modernite i nai-skypite i nishto che ginekologa beshe nai-dobriq v Plovdiv.

ако тия кила са ти в ...ъъъъъъ..... гръдната обиколка, какво се оплакваш? и като са ти предписвани не са ли гледали дали не си още в пубертета - там изобщо не са препоръчителни никакви хапове. дори аспирин :)

а най-добрата защита както каза PSYCHOSIS е точно аспиринчето - зимаш едно хапче слагаш между колената и стискаш без да пускаш.

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid
ако тия кила са ти в ...ъъъъъъ..... гръдната обиколка, какво се оплакваш? и като са ти предписвани не са ли гледали дали не си още в пубертета - там изобщо не са препоръчителни никакви хапове. дори аспирин :)

а най-добрата защита както каза PSYCHOSIS е точно аспиринчето - зимаш едно хапче слагаш между колената и стискаш без да пускаш.

nedei podu4va momi4eto na losho...aspirini da stiska sq..kvo shte stane ako si4ki zemat ne aspirin mi vitamin C da stiskat a?she oburnem rezbata naburzo :P ...krakata na 6 bez deset kakto se kazva..ne se pritesnqvaite nie znaem kakvo vurshim ;) :huh:

"az sum profesionalist ot 5 godini,nujni bqha mnogo trenirovki za da stana tova koeto sum..." :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Според мен винаги трябва да се ползва презерватив, защото нищо не е сигурно в тоя живот. Дори да познаваш партньора цял живот и да му знаеш половия наизуст, пак не можеш да си сигурен за някоя скатана болест. А относно бременността в голяма част от половите актове е възможно преждевременно "изпускане" на сперма без мъжа да се усети и хоп ето го проблема :blink:

С моята приятелка сме заедно повече от 3 години и половина и винаги използваме(е имало е периоди когато не сме слагали), ама сигурността е на първо място :D :) :woot

Link to comment
Share on other sites

Az sy6to sym po4itatel na prezervativa(mnogo me draznqt horata koito kazvat, 4e da izpolzva6 prezervativ e kato da blije6 zahar prez styklo...). Izpolzvam si latexovoto kostum4e dori i kogato pravq sex sys 6epova(6epi na galeno :)).... vse pak nqma da e hubavo ako mi se pryknat ry4edenca. Kak 6te gi izhranvam?... ;)

Link to comment
Share on other sites

хъ! момчета, ами приятелките от по-дълго време? И тях ли с презерватив?

Нямате ли си доверие? :unsure:

 

Опита показва: на жена и на куче - доверие НИКОГА! един дол дренки. и двете се оправят с бой :evil ! (майтапче малко - да си уточня за по - тънкообидните)

Link to comment
Share on other sites

ако тия кила са ти в ...ъъъъъъ..... гръдната обиколка, какво се оплакваш? и като са ти предписвани не са ли гледали дали не си още в пубертета - там изобщо не са препоръчителни никакви хапове. дори аспирин :)

а най-добрата защита както каза PSYCHOSIS е точно аспиринчето - зимаш едно хапче слагаш между колената и стискаш без да пускаш.

да ама така може и на задна прашка :hump:

Link to comment
Share on other sites

Това са старите технологии :) Всяка дама, като отиде при личния и гинеколог, ще и предпише точно подходящите за нея. Те не се купуват просто така от аптеката, щото и приятелката и ползва същите. Особено за жени с нередовен цикъл и болки по време на цикъла са панацея ;) Що се отнася до ефекти, като окосмяване и т.н. Новите вече нямат. 90% от хапчетата обаче предизвикват нарастване на гръдната обиколка, което от друга страна хич не е зле :)

Бе какво да ви кажа... Моята приятелка ползваше хапове, дето и ги предписа нейната гинеколожка, и в резултат гаджето получи такъв мощен кръвоизлив, че трябваше да и преливат по спешност кръв. Така че се отказахме от идеите за хапове. Иначе презервативи не ползваме, от една страна защото си вярваме напълно, а от друга - защото и да стане бебе - ще си го гледаме. Иначе не се празня в никакъв случай вътре, но все пак може да стане беля :unsure:

А и по неизвестна причина с презерватив ми е кофти, неудобно, дори понякога ми спада...

Link to comment
Share on other sites

Сега това горното няма да го коментирам. ;)

Обаче има тенденция, да ме реплейват само недоволни и се затвърждава един неверен извод относно противозачатъчните. То си е нормално де, която няма проблеми - не пише.

Link to comment
Share on other sites

Бе какво да ви кажа... Моята приятелка ползваше хапове, дето и ги предписа нейната гинеколожка, и в резултат гаджето получи такъв мощен кръвоизлив, че трябваше да и преливат по спешност кръв. Така че се отказахме от идеите за хапове. Иначе презервативи не ползваме, от една страна защото си вярваме напълно, а от друга - защото и да стане бебе - ще си го гледаме. Иначе не се празня в никакъв случай вътре, но все пак може да стане беля :unsure:

А и по неизвестна причина с презерватив ми е кофти, неудобно, дори понякога ми спада...

Dare Devil братко прав си, моя случай е почти същия, моята приятелка не иска и да чуе за хапчета говорили сме доста пъти с гинеколог наш много добър приятел не искам да ви казвам колко много болести и разни ми ти аномалиики из тялото женско може да станат. Най-сигурният начин си остава презерватива, но кажете ми може ли да се яде мед през буркана!!! :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...