Jump to content
BulForum.com

Използвате ли презерватив?


Със или без презерватив?  

485 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

презерватив е хубаво да се използва веднъж excl.gif, а не да го обръщаш наопаки.. да го изпереш и пак да бодеш... повярвайте ми и това се е случвало...

Е това ме разби, не вярвам че може и такива образи да има :blink: :confused :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Има ги всякакви...представяте ли си две двойки с един презерватив - ползва единия, подава на другия, после пак си го взима...не, не си го измислям...но комент, както се казва.

Link to comment
Share on other sites

Да не прозвуча много грубо,но...едно е да ти направят скреч през дънките и наполеонките на баба, друго е да ти теглят директно езичето нали?...като си толкова за задулженията ползвай диафрагма(или както се викаше на тва) и всичко ще е ОК,нали?Както и да е..като не можеш да ползваш недей приказва много много...едва ли има мъж, който да мисли, че наистина няма разлика, но сигурността comes first...

 

am da ti kaja ne sam pisala 4e e po hubavo s prezarvativ , no puk ne e i ujasno nali taka . i po dobre da si napravi6 sigurniq i bezopasen sex puk kato iska6 da use6ta6 dopir i triene edna svirka mislia 4e var6i rabota ... vse pak .. drugoto e ako ti ne sloji6 prezarvativ tq da vzima hap4eta i tva e variant kogato ediniq partnior e mnogo protiv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lele,tuk se na4etoh na gre6ki ot strana na ginekozoti s pacientki :(

Ta vsledstvie na golqmo obikalqne po razli4ni nekadyrni ginekolozi ,koito sy6to ujkim bili sred elita v plovdiv,nakraq stignah do edna nai obiknovena lekarka koiqto uspq da me izlekuva ot gre6kite na "velikite"i moga da vi kaja 4e ot 4 godini polzvam protivoza4aty4ni bez absoliutno nikakyv problem i bez kakvito i da bilo strani4ni efekti.A otnosno polzvaneto na prezervativ-razbira se,to tva si e zadyljitelno spin ima i v BG. :)

Link to comment
Share on other sites

kvo se oplakvate 4e ne 4uvstate gluposti ,

kak ne 4uvsta6 puk svar6va6 ???? a ????? a???? 

ами много просто - не свършвам... просто с презерватив не мога и тва си е... много пъти сме пробвали с приятелката ми с презервативи, уж да ни е по-спокойно и на двамата, но не би... не мога да свърша, а и понякога след известно време просто ми спада като съм с презерватив... Докато без - ми не съм имал никакви проблеми, освен случая, когато бях грогясал и заспах докато тя ме яздеше... и се събудих като свършвах...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ta taka.Towa koeto kazwat nqkoi 4e ima spermatozoidi predi da svur6i6 e vqrno.Izpuska se taka nare4enata "pilotna te4nost", taka kazano, towa koeto smazwa.A v tazi te4nost pluwat malkite opa6atkovci.Moje da sa malko, no vuzmojnosta momi4eto da zabremeneee su6to e ima.Tui 4e po dobre s prezarwativ, ako ne iskate da butate bebe6ka koli4ka ;)

DUREX Performa (za po dulgo udovolstvie) :punk

Link to comment
Share on other sites

ами много просто - не свършвам... просто с презерватив не мога и тва си е... много пъти сме пробвали с приятелката ми с презервативи, уж да ни е по-спокойно и на двамата, но не би... не мога да свърша, а и понякога след известно време просто ми спада като съм с презерватив... Докато без - ми не съм имал никакви проблеми, освен случая, когато бях грогясал и заспах докато тя ме яздеше... и се събудих като свършвах...

 

e estesveno , 6tom naistina v takav slu4ai sexa ne ti dostavaq udovolstvie

mnogo qsno 4e nqma da se ma4ite i tormozite a 6te si go pravite kakto na vas vi haresva

puk i v slu4ai kogato 4ovek si ima postoqnen sexualen partnior ne e zadaljitelnp redpaznoto sredstvo da e prezerwativ , ima i protivozata4ani :) , te ve4e sa dosta dobri i nqmat takiva srani4ki efekti kakto predi , okosmqvane nadebelqvane i tn , a sa si savsem normalni dobri hap4eta :)

PS: izvinqvai ako sma te zasegnala ne6to

Link to comment
Share on other sites

ами много просто - не свършвам... просто с презерватив не мога и тва си е... много пъти сме пробвали с приятелката ми с презервативи, уж да ни е по-спокойно и на двамата, но не би... не мога да свърша, а и понякога след известно време просто ми спада като съм с презерватив... Докато без - ми не съм имал никакви проблеми, освен случая, когато бях грогясал и заспах докато тя ме яздеше... и се събудих като свършвах...

 

e estesveno , 6tom naistina v takav slu4ai sexa ne ti dostavaq udovolstvie

mnogo qsno 4e nqma da se ma4ite i tormozite a 6te si go pravite kakto na vas vi haresva

puk i v slu4ai kogato 4ovek si ima postoqnen sexualen partnior  ne e zadaljitelnp redpaznoto sredstvo da e prezerwativ , ima i protivozata4ani :) , te ve4e sa dosta dobri i nqmat takiva srani4ki efekti kakto predi , okosmqvane nadebelqvane i tn , a sa si savsem normalni dobri hap4eta :)

PS: izvinqvai ako sma te zasegnala ne6to

Едно само не разбрах - какъв ти е пола на тебе?

Ника ти женски, приятелка имаш, презервативи слагаш, свършваш след като се събудиш и говориш за себе си ту в мъжки ту в женски род :confused

Link to comment
Share on other sites

xaxaaxax това беше quote първото от @dare devil чети малко де недей да четеш само последните постове ;) , ама и тя така го е написала ...... :lol: :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Едно само не разбрах - какъв ти е пола на тебе?

Ника ти женски, приятелка имаш, презервативи слагаш, свършваш след като се събудиш и говориш за себе си ту в мъжки ту в женски род  :confused

 

hahaha predstavqm si fiziomomiqtat ti kogato si go 4el

momi4e sam , no ne sam postnala kakto trqbva

izvinqvai 4e sam te nakarala da se zamisli6 :) :punk

Link to comment
Share on other sites

xaxaaxax това беше quote първото от @dare devil  чети малко де недей да четеш само последните постове ;) , ама и тя така го е написала ...... :lol:  :laughing:  :lol:

Е, това обяснява нещата :)

По принцип чета само интересните топици а и тази секция от форума не я посещавам често, но стана весело поне :)

Link to comment
Share on other sites

Добре ве,момчета,викате без презерватив било по хубаво.Добре.Значи свършвате си вие отвънка и пак вътре втория път,така ли?И стискате палци 20 дена след тва :) Или просто няма втори път :D

Link to comment
Share on other sites

Хората са измислили противозачатъчни....

 

Ми ако момиченцето вземе да ти каже:"Пък аз искам да си имам бебе".Ще стане ей така- :wir !

Link to comment
Share on other sites

Само с презерватив,че може да си лепнете нещо един на друг......

Link to comment
Share on other sites

Еми ще кажеш:

"Ой, на тати, колко НЕ прилича на мен!"

Да, ама като ти сервира и съдебна заповед за ДНК тест, ще ти се иска навремето да не си си спестил лев и 20 за кутийка Спортекс ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...