Jump to content
BulForum.com

Използвате ли презерватив?


Със или без презерватив?  

485 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dare Devil братко прав си, моя случай е почти същия, моята приятелка не иска и да чуе за хапчета говорили сме доста пъти с гинеколог наш много добър приятел не искам да ви казвам колко много болести и разни ми ти аномалиики из тялото женско може да станат. Най-сигурният начин си остава презерватива, но кажете ми може ли да се яде мед през буркана!!! :devil  :devil  :devil

Koi ta kara da si slaga6 prezervativa na ezika be??? Ako ima6 vkusovi senzori na onaq si rabota tova e drug vypros. Ne mi kazvai 4e razlikata mejdu sex sys i bez prezervativ e tolkova ogromna. Vqrno e, 4e ako poznava6 momi4eto ot dylgo vreme i tq si vzima hap4eto i bez drugo(sys zareden i gotov za upotreba MAP) moje da se probva bez kondom4e ama az vinagi sym bil za pokritie otkym dvata kraq na 99-te procenta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Ами има едно домакинско фолио, за термовакумни опаковки. Много тънко е и върши идеална работа в такива случаи ;)

 

------

това е за подгрявката :P за да не си слагате презервативи на езиците :P

Link to comment
Share on other sites

Ами има едно домакинско фолио, за термовакумни опаковки. Много тънко е и върши идеална работа в такива случаи ;)

Hmm... what about spermicid? :)

 

Folioto ne e mnogo udobno, ot druga strana... pyk i skyrca. I kato go maha6 ti ostavat kosmite po nego... ;)

Link to comment
Share on other sites

В тва лъзгавото дето ти излиза от кура преди да се изцепиш може да има сперма и тая, която шибаш, може да забременее, дори без да си са изпразнил в нея, за тва тряа са ползват презервативи, освен ако тя не зима противозачатъчни.

Проблемът за фащането на болести .. ако някой са ебе с някви фанати от пътя презервативът е повече от задължителен !

 

Съжалявам за цензурата (дето я няма де:) ама в такава тема не виждам как друго яче да пиша.

Link to comment
Share on other sites

При полов акт 30% от спермата се отделя преди култовия момент (доказано)!Сами си преценете...

Link to comment
Share on other sites

Misla 4e tuk e mqstoto da popitam koga jenata e v ovulachiq,kolko vreme sled ka to i e svarshilo.Navremeto trqbvashe da slusham v 4asovete po biloogiq ama az spah :zzz

Въпроса няма еднозначен отговор, поради простата причина, че цикъла на всяка жена е различен 25-35 дена . Това което е 28 може би е най-срещано, но не е задължително.

Обикновенно след 11-14 дена след като е минала последната дата и там брой още няколко дена 2-3. Така е на теория - на практика е друго ( сина ми )

С две думи - в това няма нищо сигурно освен в дните преди и след!

Link to comment
Share on other sites

С непозната - винаги презерватив... Друг начин няма!

Иначе - не е необходимо момичето да е болно за да хванете нещо, напълно възможно е и девствено момиче да ви лепне нещо, защото понякога момичетата са просто преносители на някои микроорганизъмчета, които им се произвеждат в организма, а за нас момчетата са вредни.

Второ - извън овулация няма бебе, но се взима предвид, че и ваште воиничета живеят до три дни във влажна среда!

После - преди да свърши момчето пак се отделя сперма - тя прочиства каналчетата, по които после минава "основния пакет" :), обикновено обаче сперматозоидите са твърде малко за да разградят обвивката на яйцеклетката, нооо току виж - стигнали и тогава лошо...

Презервативите за много хора са неудобни - и момчета и момичета, някои дори НАИСТИНА имат алергии! Хапчетата ВИНАГИ имат странични ефекти, т.е. - момичетата трябва да се консултират със специалист, а не леля Кичка от 5-ия етаж. Има много по-добри начини за контрацепция от хапче и презерватив, но не и в България.

И още нещо за презерватива - неприятно е че доста често не усещаш че се е скъсал... и тогава - цялата сигурност отива на кино, ако поне знаеш че го няма - тогава най-малкото няма да свършиш вътре, а риска за спермата отделена преди свършването си го поемаш. И с презерватив поне за мен разликата е огромна и винаги предпочитам да го няма.

Сори за уроко по био :) просто нямам какво да правя и ми се пише ;)

Link to comment
Share on other sites

Темата за чорапите ме наведе на мисълта за употребата на един по-специален чорап :) Интересно ми е дали има други хора, които мислят като мен - че презервативът е необходимост.

 

PSYCHOSIS az lichno sum za... Se pak ne iskam da stavam Mlad Tati... pone ne se oshte... Sigornosta predi vsichko a i nee e samo za tatito... kato znam kolko razlichni bolesti ima i mi priloshava... Ne iskam da mi se lepne neshto koeto posle da napravi taka che nikoga poveche da ne izpozlvam "Instromenta"

Tuiche prezarvativite sa neobhodimost

Link to comment
Share on other sites

При полов акт 30% от спермата се отделя преди култовия момент (доказано)!Сами си преценете...

Ми то ако беше наистина така - аз щях да имам около 2-3 деца вече! В същност не е късно де! Малиииии! Ама вярно ли тва бе?

Link to comment
Share on other sites

da vi kaja chesno napulnte edna chasha s zahar i prez chashata se opitaide da bliznete ot zaharta neshto ne staa a s prezurvativite e sushtata rabota.

Verno che bolesti ima ama ot druga strana oduvolstvieto se gubi s prezurvativite

a we praite go kakto iskate az davam malko ot moiq golqm opit :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

S Prezervativ! Moga da si pyham organa tuk i tam...., no pone da e zastiten do nqkakva stepen.Nqkak si po-higienichno mi se struva.Izpolzvam DUREX - problem sys zdravinata im do sega ne sym imal! :ghost

Link to comment
Share on other sites

Ми то ако беше наистина така - аз щях да имам около 2-3 деца вече! В същност не е късно де! Малиииии! Ама вярно ли тва бе?

 

Не е вярно, поне ако човек е здрав. Преди "култовия момент" се отдеря друго нещо. Става дума за секрет от така наречените жлези на Купър. Финкцията му е за намали киселинността на канала, мо който ще тръгнат поповите лъжички, защото на тях киселинността им пречи. По принцип това е бистра, съвсем прозрачна течност. Ако е мътна, човек ВЕДНАГА трябва да иде при чичо доктор. Това е...

 

Виж, има опасност СЛЕД култовия момент в канала да остане сперма и ако продължиш веселбата, да стане бебе. За това - след оргазъм задължително се изпикай :D

 

А строго по темата - презервативите са наистина необходими, защото се случват всякакви бели с разни буби и прочее. Много по-лесно е човек да се предпазва , отколкото после да ходи по доктори и болници.

Link to comment
Share on other sites

Малиииии,само с презерватив естестевено,защото освен че можеш да станеш млад родител(абе може вече не толкова млад), :confused ако си лепнеш нещо,в наи-лекия вариант,знаеш ли как болят инжекцииките за триперче :angry1 .А да не говорим за нещо по -сериозно :excl: Иначе с постоянене партньор, до 5 ден след цикала ,работиш без проблеми и евентуални последсвия.Пробано е гаранция. :woot Досега без рекламамции :punk :punk А иначе си има свръхВънки предпазители,които въобще не се усещат :love

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
aaa da... i ne e vqrno 4e s prezervativ se gubi udovolstiveto.. samo nqkoi koit ne e opitval bez moje da go vtardi[pone spored men]

Явно всичко е до психо нагласа, но за мен има разлика :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Лошо е когато купите презерватив и приятелката ви го скътае.. защото и е щукнало.., че и се прави без... а вие сте се възбудили до такава степен, че сте забравили какво се случи миналото лято... Така че съвет, ако решите да използвате.. пичове взимайте си го вие ;) Иначе който смята че без презерватив му е гот.. да си "пляка"... докато не му го изпляскат на вратата... Презервативи 100 чишита.. свръхтънки... (за тези които мислят че са толкова големи експерти, че почнали да мислят и за това какво усещат и глупости...) здравички.., препоръки -=> не си взимайте от 20-30ст.,защото едно пликче ще ви свърши доста по-добра работа... и най-важното.. защото съм се наситил на сякви глупости.. презерватив е хубаво да се използва веднъж :excl:, а не да го обръщаш наопаки.. да го изпереш и пак да бодеш... повярвайте ми и това се е случвало...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...