Jump to content
BulForum.com

Използвате ли презерватив?


Със или без презерватив?  

485 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Naprimerno tazi lizgavata te4nost kadeto se odelq pri jenata vredi na onaiq rabota na maja ,chetoh 4e sadarjala nqkvi bacili tam i moje da se hvane boles na penisa taka.Ta za tva samo s prezervativ :)

Боже мой,ти не си добре,все едно да кажеш,че спермата вреди на жените.Ти да не си във втори клас,я кажи?! :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Ти откъде черпиш инфо,от книги писани през комунизма ли или какво?

Не е верно,това което си прочел! :evil

Link to comment
Share on other sites

Absolutno vinagi izpolzvam prezarvativ daje i da sum spal devstveno momi4e (vse o6te ne mi se e slu4valo :) )za neina i moq sigornost puk i da ne vzeme da nadue korema i smqtam 4e DUREX sa nai dobrite prezarvativi preporu4vam vi gi!A puk predstavete si ako spi6 s nqkoq primerno na nqkuv kupon i izob6to ne q poznva6 znae6 li ako e bolna ot sifilis a puk za SPIN da ne govorim kakvi nepreiqtnosti 6te si navle4ete samo!USE DUREX AND STAY COOL! :P

Link to comment
Share on other sites

kakto kaza psihara nqma po4ti nikakav shans da zabremenee priatelkata vi ako ne e v uvolaciq t.e. kato si imate seriozna priatelka sledete i mese4niq cikal (ovolociqta e to4no 14 dena sled kato zapo4ne cikala i trae 3 dena)togava sha si traete bez 3 dena sex nikoi ne e umrql ... prez ostanaloto vreme dup4i na volq ako iskash vanka ako iskash vatre svarshvai se taq kato nqma ovulaciq nqma bebe :D ... za bolesti nqma kakwo da govorim 4e vie ako ne znaete dali priatelkata vi strada ot veneri4eska bolest az li da znam :D ... otnosno slu4ainiq seks tam ve4e vseki sam si reshava ... sravnitelno malko sa horata koito stradat ot veneri4eski zabolqvaniq te ne sa tolkova razprostraneni tai 4e shansa da popadnesh ne e mnogo golqm a za bremennosta ...... tolkova li e slojno da go izvadish ????? tai 4e ne 4e davam losh savet ama prezervativ ne bih slojil i ne slagam ....... vse pak edin pat se jiveee are uspeh :D

Link to comment
Share on other sites

nqma po4ti nikakav shans da zabremenee priatelkata vi ako ne e v uvolaciq

Народът е казал : "Не питай стрило, а патило"... така че stjoker, не те съветвам да се доверяваш сляпо на колегата психар. Както каза Марто, няма смисъл да коментираме повече. Може би когато на някой смелчага му се роди сладко бузесто човече, тогава пак ще поприказваме.

Link to comment
Share on other sites

a mi az sam prepatil dosta i na dosta testove sam trapnal w o4akvane taka 4e ne mi obqsnqvai koi e patil jenata moje da zabremeneee i v menstrualniq si cikal nali :)))) da edin pat na 5 miliona moje bi :)))) .... izprobvano e tai 4e ne mi obqsnqvaite az vi davam savet vie mi govorite gluposti :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

AN4ETO - kakto kaza - Igniter - ne si sama !!!

Zamisli se kato momiche - kolko sex nakup mojesh da pravish s prezervativ i kolko bez - malko ili mnogo izsyhva - sledstvie na koeto pretyrkva - ili nee taka - posle boli i ostava samo frenskata lubov - na moqta priqtelka za kakvo i beshe krivo 1 mesec che ne si kupi LoGEST i reshi da si dade pochivka 1 mesec (beshe gi pila celi 2). B)

 

Otnosno venericheskite zabolqvaniq po moi nabludeniq pochti nqma momiche bez takiva - bilo i samo nqkoi i druga gybka pechurka :woot

 

Za men DUREX mnogo ama mnogo SUX - AZ i DUREX - 5 min - stqga mi be hora - nqznam za kogo gi pravqt - ne mi e debel ama mi stqga - vinoven li sym :(

 

Za skysanite nqma da govorq - za poslednata godina sa mi minali prez rycete kym 100 i se skysa samo 1 i to shtoto vidq neshto zor ot manukyra i pri slaganeto ... :P

 

Ima i 3ti variant koito e mnogo shash v tymnoto - da ti padne - pravihme go bez i reshih da sloja za vseki sluchai - kato anti-bebo - i svyrshvam az zlobno i go vadq i tq go hvashta da go useti i vika aaaaaaaaa kyde e prezervativa ... posledva kratko pretyrsvane - beshe na legloto - izvod ne si go slagaite na vlajen i omaznen polov organ - i toi syshto obicha da se pyrzalq na hlyznavoto ne samo vie :love

Link to comment
Share on other sites

Хи хи хи, сещам се един много сладък виц.

Значи отива един циганин на лекар и казва - Докторе , аман от деца, десет ги имам вече, не ща повече.

Докторът му дам една кутия презервативи и му казал да ги ползва винаги и да е стриктен, за да няма проблеми.

След време докторът и циганинът се срещнали и доктоорът попитал как върви "терапията". Циганинът се развикал, че докторът е некадърник и че от неговото лекарство полза няма, пак стават деца.

Докторът попитал - Ти стриктен ли си, винаги ли ползваш презерватив?.

Циганинът отговорил - Да бе, докторе, постоянно съм с презерватив, свалям го само като пикая и като таковам Айшето :D

 

Ха със здраве :D

Link to comment
Share on other sites

Хи хи хи, сещам се един много сладък виц.

Значи отива един циганин на лекар и казва -  Докторе , аман от деца, десет ги имам вече, не ща повече.

Докторът му дам една кутия презервативи и му казал да ги ползва винаги и да е стриктен, за да няма проблеми.

След време докторът и циганинът се срещнали и доктоорът попитал как върви "терапията". Циганинът се развикал, че докторът е некадърник и че от неговото лекарство полза няма, пак стават деца.

Докторът попитал - Ти стриктен ли си, винаги ли ползваш презерватив?. 

Циганинът отговорил -  Да бе, докторе, постоянно съм с презерватив, свалям го само като пикая и като таковам Айшето  :D

 

Ха със здраве  :D

 

klasika :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
hmmmz no vse pak 6te se naprava na hacker 4i4o doktor ili tam kakto go kajete

 

taka... znam 4e nqma da ima nito 1 saglasen s towa koet 6te kaja no vse pak

1vo v BG nqma opastnost ot spin[osobeno ako si pravite seftetata vzaimno ili znai6 poloviq jivot na dosega6niq partnior] ili ot drugi takiwa gomna[poradi predi6nite skobi]

2ro neka da poqsnq nqkoi ne6ta

v sveta v momenta ima okolo.. are primerno 7.3 miliarda du6i

samo 0.3 miliarda ot tqh sa se pruknali po razli4en na4in

i do sega NQMA NITO EDIN OPISAN SLU4AI JENA DA E ZABRAMENQLA IZVUN OVULACIONEN PERIOD[vinagi ima opastnost no az sum optimist i za6to to4no na men]

i 3to.. tolkoz li sum tup 4e da svur6a v neq?

gl hf

 

Sigurno ne ti e trudni4ko da svur6i6 v priatelkata ti (dqsnata si raka) i po poleka s u4ebnika ti po biologia

Link to comment
Share on other sites

Сега ако ми посочи и какъв е процента на жените, дето овулацията им идва по часовник :P Презерватива се ползва, не като средство против забременяване, а за средство за предпазване от вен.болести

Link to comment
Share on other sites

освен всичко друго на тези дет са им имрели сперматозоидите и затова не могат да забременят жени, искам да поясня още нещо. както каза xIT овулацията на жените не е перфектно точна за да сия смяташ - трябва да остави 2 дни преди и след. второ идва момента с "онази лъзгавата течност дет им течала на жените" както беше казал де да знам кой. та тя мили деца е с почти еднакво съдържаниe на белтъци и протеини с това на мъжката сперма, които служат за изхранването на сперматозоидите. т.е. тва си е вид сперма макар и с по-беден състав. та научно е доказано че в такава среда сперматозоидите оцеляват и са годни за оплождане в продължение на 21 дни. 3 седмици, пичове! това е период достатъчен да се дочака овулацията и да стане белята със закъснение. освен това овулацията не е задължителна за да се извърши оплождане - да сте чували за извънматочна бременност? при нея яйцеклетката я хващат доста преди да е стигнала до матката и да е настъпила овулацията.

та с две думи - метода за предпазване от забременяване само с помощта на календар е ефективен само в 17-18% от случаите.

относно половите болести - прав беше този който спомена че към 80-90% от жените така или иначе носят някаква инфекция. може да е в латентно състояние или да е прекалено слаба и вашата имунна система да се справя лесно с нея, но си остава и големия шанс да улучите "джакпота" с нещо екзотично и трудно за лечение. дори и да е девствено момичето пак може да носи скрити заплахи (прихващането на някои бактериални инфекции не е задължително да се извършва с полов контакт - случва се дори и от обществен плувен басейн), така че не се уповавайте и на това.

затова според мен презерватива е оптималното решение за справянето с два проблема - бременността и риска от болести. аз ги използвам, но не нося постоянно със себе си понеже в града има достатъчно денонощни аптеки и магазини, а и не съм фен на импулсивните връзки и честите смени на партньорката, така че винаги имам време да се подготвя.

айде стига съм ви учил :)

правете секс и се радвайте на живота. и се пазете!

Link to comment
Share on other sites

I zashto vsichki mislite samo za nezhelana bremenost? Sushtestvuvat dr kontracepitvi za tova. Neshtoto, ot koeto trqbva da se pazite, e SPIN.

ako znaesh s koi si lqgash..nqma problemi za spina..nqma da e kef na nqkoq da stane mama na 15 i bashta i da q spuka ot boi..a ako sum az bashtata da kaja "na zemi pari za abort i mi zvanni sled kato svarshish raotata,ako shte rajdash ne mi se mqrkai pred o4ite s malkoto *****" ..nqma da ti stane gotino ako ti se slu4i tova nali? a drugite kontraceptivi ne sa 100% sigurni..ne 4e prezervativa e, no e blizo do 100-te :)

Link to comment
Share on other sites

В повечето случай използвам.

Link to comment
Share on other sites

ми и аз повечето случай използвам.. но зависи и с какъф човек съм.. ако имам доверие на партниора ми и знам 4е не си мушка пръчицата наляво надясно не използвам, щото аи бременност едно на ръка има аборти.. ама болестите са мн по-опасни.. и от тая гледна точка е най-добре с презерватив :)

Link to comment
Share on other sites

в нинакъв случаи не казвам ,че е дребна работа, но идеята ми беше в това , че има болести ,който са доста по-опасни.. :)

Естествено , че колкото нежелана е бременноста на млади години , толкова нежелани са и болестите..

Link to comment
Share on other sites

в нинакъв случаи не казвам ,че е дребна работа, но идеята ми беше в това , че има болести ,който са доста по-опасни.. :)

Естествено , че колкото нежелана е бременноста на млади години , толкова нежелани са и болестите..

бе вас не ви ли обучават в училище на сексуална култура?

хайде да не помислиш че пак се заяждам лично с теб да ти обясня нещичко. гледам че споменаваш абортите като нещо обикновено, но ще ти кажа само 2 факта:

1. аборт на момиче в пубертета в 64% от случаите води до безплодие или усложнения за износване на бъдещо дете. това ако си мислиш че е лесно да станеш майка.

2. в настоящия момент все повече зачестяват случаите на "цветна бременност", т.е. не се усещаш дори да си направиш теста. и когато разбереш по надуването на корема вече е късно.

 

затова един личен word of advice: слагай гумата, а пича не е длъжен да носи. пази се ти сама!

 

edit: да и те са още една причина ЗА употребата на гумени предпазни средства, нали? :)

 

@svetlina1: Никой не е достатъчно опитен за да те опази, а ти защо си толкоз доверичва? как може да поставяш собственото си здраве в ръцете на някой друг? и си абсолютно сигурна че не размахва вълшебната си пръчица другаде? дори и тогава презервативите са необходими, ей така - за всеки случай.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...