Jump to content
BulForum.com

Използвате ли презерватив?


Със или без презерватив?  

485 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Не искам някоя да дойде след 9 месеца и да каже "Виж си детето" :D

Че то да не би да е задължително като е без капут да забременее, не е хубаво когато тя е в овулация щото шанса тогава е по-голям. Иначе през другото време спокойно може без

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Лелеееее

Аз защо ли си мисля, че става въпрос за едно невинно създаниице, за човешки живот по дяволите!Или си говорите за някаква играчка. Е, това не е кукла, която можеш да изхвърлиш, когато ти скимне!Защо ли си мисля, че става въпрос и за отговорности...

Презервативите са задължителни за мен. Самата мисъл за аборт ме ужасява... А и на никого не пожелавам да изпита тръпката от очакване на резултатите от някакво изследване.

Link to comment
Share on other sites

Не съм ползвал. До сега само веднъж съм имал съмнение за фал, и то не беше 100% сигурно, и... горката ми приятелка пи pustinor duo.

Link to comment
Share on other sites

Имам един такъв въпрос. Ако по външната част на презерватива полепне съвсем малко сперма, може ли да се забременее? Подехме един такъв спор и ми се иска да се чуя повече мнения.

Link to comment
Share on other sites

Имам един такъв въпрос. Ако по външната част на презерватива полепне съвсем малко сперма, може ли да се забременее? Подехме един такъв спор и ми се иска да се чуя повече мнения.

 

Е какво правят войниците по външната част не трябва ли да са вътре :P я обясни малко.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ами примерно ако момчето се е опитало да го сложи обратно, но след неуспешен опит да го развие се усеща и го обръща, но през това време някои се закачат. Та така, след като вече всичко е изяснено, да се съсредоточим върху въпроса... :)))

Link to comment
Share on other sites

Ами примерно ако момчето се е опитало да го сложи обратно, но след неуспешен опит да го развие се усеща и го обръща, но през това време някои се закачат. Та така, след като вече всичко е изяснено, да се съсредоточим върху въпроса... :)))

това беше забавно.

а иначе според теорията на вероятностите абсолщтно всичко е възможно,с амо някои неща са с много малка вероятност да се случат. та възможно е и момичето да забременее от такова положение "мръсна гума", както е възможно и да хване разни болести от момчето.

Link to comment
Share on other sites

По скоро към...Да!Ако това не е само спор ами наистина ти се е случило(снощи предполагам)...съветвам те да вземеш мерки,а не да се самозалъгваш с догатки.По-хубаво е да си песимист в подобна ситуация,че оптимистите могат да се окажат с бременна приятелка:)

Link to comment
Share on other sites

За мен има вероятност,и то никак не е малка.....за съжаление на някого....

Link to comment
Share on other sites

a mi to nali prezervativa e namazan  i ubiva spermatozid4etata ( pone nqkoi prezervativi ) i  veroiatnosta e po4ti nuleva :)

Ми не е точно така.Питах дори съседката си,която се изявява като гуру в червения кръст.Малката вероятност е все пак вероятност,нали?Неутрализират се "човечетата",които са в пряк допир с повърхността на презерватива,а не всички са такива.Представи си,че се намираш в средата на една локва и си стъпила на камък.Суха си нали :)

Link to comment
Share on other sites

@Runner

Ми аз съдя по това, че доколкото разбирам тя веднага е забелязала и го е поставила правилно и след това е почнал секса... или пък сте правили съвсем малко секс и сте усетили и сте го поставили правилно..(въпреки, че на мен не ми е ясно как сте успяли да го поставите наобратно при положения, че той не може да се развие) и тъй като по-принцип преди изпразването се отделят супер малко сперматозоиди според мен вероятността е нищожна. Та ако ситуацията е такава каквато я разбирам аз - Споко това твоете му се казва "Параноя" и е много често явление при темата бременност/СПИН при всички от нас. :)

 

Сега.. относно това дали се убивали сперматозоидите ами всъщност - НЕ! И аз се интересувах на тая тема и се поразтърсих из нета преди известно време. Има такива вещества които се използват на някой презервативи най-разпространеното e "nonoxynol-9". Обаче! Първо напоследък го отричат и все по-рядко се слага. Даже ако погледнеш на сайта на Durex и Lifestyles почти всичките им презервативи пише non-spermicidal което иде да рече, че това вещество го няма. Пък има и нещо друго.. тея spermicidal продукти май(казвам май за това не съм толкова сигурен, ако някой знае повече сега е момента да се обади) действат само ако момичете не се изкъпе в продължение на няколко часа защото в противен случей се отмиват и не могат да си свършат работата. Което естествено е супер неудобно и никой няма да го направи да ходи цял ден без да се изкъпе.

 

Тоест ако на презервативите ти не пише изрично че са: spermicidally lubricated или нещо такова значи не са!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Чиста работа си е с презерватив. Помислете само - СПИН / в Пловдив има 35 болни и 8 починали, а за колко не се знае :confused /, сифилис, трипер, хепатит, гъбички и какво ли още не - толкова много болести се предават по полов път. Готови ли сте за това???Лечението е скъпо, а понякога и невъзможно. ПРАВЕТЕ СЕКС БЕЗОПАСНО. Презерватива е най-сигурният начин за това. Не знаете човека, с когото сте в момента, с кого е бил преди това и дали и другият преди вас не е харесвал презервативите. При дълга връзка, когато и двамата сте си направили необходимите изследвания - ОК- поемете риска да станете мама и тати, но иначе - само с презерватив.

Link to comment
Share on other sites

ne 6ta da glasuvam 6toto i az ne znam se mi e edno

na mene mi e priqtno da go pravq po vsqkakyv na4in stiga i na priqtelkata mi da i e hubavo

Ами то на всички ни е приятно по всякакъв начин, ама да не стане така, че ...абе беля.Заради единия кеф... :(

Link to comment
Share on other sites

Ха, ползва се, как... След всички правителствени образователни програми, включващи отвратителните лекции за сифилиса, дето учителското тяло ни караше да ги посещаваме едно време...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...