Jump to content
BulForum.com

Употребявали ли сте наркотици?


Какъв наркотик сте употребявали?  

568 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ся, квото и да кажа няма да е на място, щото некой хора са решили да се праят на умни! Като искате да се карате, има си лични съобщения, чатове и тн... Не ни занимавайте с простотиите си, ако обичате!(лошото е, че и аз го осъзнах тва твърде късно!)

 

Относно дрогата - Никога, ама никога нема да пробвам! Квото и да било! Просто човек има едно 50 години осигурени, що да ги прецаквам с наркотиците, които съм решил да вземам полу-неосъзнат! Най-жалкото е, че някой хора се намират готини от това, че са пробвали някакъв от горепосочените наркотици! За мене такива хора са отрепки и нема смисъл да им се обръща внимание, и без това познанството ви ще трае най-много 5 години!

 

а, за тези двамата, които са гласували за LSD, по-добре ги отписвайте...

 

 

sq moi 4ovek ti forum znae6 li kvo e .ako ne znae6 sq 6ti kaja forum e mqsto kadeto horata kazvat kakvoto imat da kazvat i si go otstoqvat demek sporqt

6toto ako nqma spor foruma 6e e prosto 1000000000 mneniq i ni6to pove4e

spora e tova koeto go pravi interesen

 

tva pyrvo.vtoro 50 godini ne sa ti usigoreni 6toto utre moje da te blusne tir, da te zastrelq ili zakoli nqkoi sau4enik na koito mu krade6 gadjetata i taka natatyk.

osven tva ne vsi4ki narkotici 6te ti precakat jivota.stiga da znae6 kak da gi oputrebqva6.

a pak i ti kato ne si probval kakvo mi govori6 4e horata se mislqt za gotini :confused .te se 4uvstvat taka pu6eiki treva primerno tva 4e ti si t*p i ne si probval a apak govori6 si e tvoi problem.

 

are stiga ve4e 4e me qdosva6

a i tozi deto si go slojil za avatar misli6 li 4e ne se e drusal kato ku4e a?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

antychrist, ти сам каза в поста си, че може да са друсаш, стига да знаеш как да го правиш, така че да не се самоубиваш - значи и 2pac го е правил

 

После, хората, които по никакъв друг начин немогат да бъдат готини освен да отидат и да са напушат, значи толкова са и готини!

Виж, представи си една сцена: Стоиш си и при тебе идва едно страшно яко маце: Кво предпочиташ да е: В трезво съзнание, или да неможе да ходи и говори?

Link to comment
Share on other sites

estestveno 4e da e v saznatelno sastoqnie

no kato se napu6i6 ne si izgubva6 uma i si hodi6 savsem normalno

stava vapros za tva 4e ne e hubavo da govori6 4e da se napu6i6 e super gadno i 6e stane6 prosqk kato go napravi6, bez da si se napu6val do sega

Link to comment
Share on other sites

stava vapros za tva 4e ne e hubavo da govori6 4e da se napu6i6  e super gadno i 6e stane6 prosqk kato go napravi6, bez da si se napu6val do sega

Напротив, нормално е. Защото иначе щеше да е просяк! Логика! ;)

Link to comment
Share on other sites

Виж, антихрист, човек трябва да си знае мярката. Като се напушиш хубаво, ама що трябва да е постоянно? В смисъл пушиш само колкото да ти е весело, а не по цял ден да не знаеш каде се намираш. Всъщност тез, които по цял ден са напушени минават вече и на по-твърдо :)

Link to comment
Share on other sites

Първо, извинявам се за спам-а от по-горе. Разговора ни продължи на PM именно за да ви спестим личните престрелки.

Едно не мога да разбера. Как може да си нямал никога досег със дрогата, а впечатленията ти за нея са повърхностни, базирани на бегло наблюдение на някой наркоман, дето дори не знаеш и не можеш да определиш на какво е, а същевременно да изказваш "компетентни" мнения по темата?!

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, ама ти трябва да си тъп, за да не виждаш какво прави дрогата на хората! Тва че тука некой комплексари се опитват са изкарат пичове във тоя форуми се изказват, че са пушили и тн...

Аре докажи ми, че си пушил, или че все още пушиш!

Щото толкова може някой да ми докаже, че е пушил и/или че пуши, колкото аз мога да му докажа, че не съм.

 

Разбирате ли хора, има една поговорка: Любопитството убило котката! По вашите изказвания разбирам кви сте пушачи пред компютара!

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, ама ти трябва да си тъп, за да не виждаш какво прави дрогата на хората! Тва че тука некой комплексари се опитват са изкарат пичове във тоя форуми се изказват, че са пушили и тн...

Аре докажи ми, че си пушил, или че все още пушиш!

Щото толкова може някой да ми докаже, че е пушил и/или че пуши, колкото аз мога да му докажа, че не съм.

 

Разбирате ли хора, има една поговорка: Любопитството убило котката! По вашите изказвания разбирам кви сте пушачи пред компютара!

По едно време днес мислех да престана да пиша тука (ще ме извиняват някои хора). Но просто не мога да се сдържа когато се ръсят такива бисери :) Първо казваш "Извинявай, ама ти трябва да си тъп, за да не виждаш какво прави дрогата на хората!" а после "Аре докажи ми, че си пушил, или че все още пушиш!" - в крайна сметка каква е целта изобщо? Какво искаше да кажеш в прав текст? Без да се обиждаш, но просто се ядосваш за глупости и така и не мога да ти схвана тънкия замисъл (надявам се да има такъв).

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, ама ти трябва да си тъп, за да не виждаш какво прави дрогата на хората! Тва че тука некой комплексари се опитват са изкарат пичове във тоя форуми се изказват, че са пушили и тн...

Аре докажи ми, че си пушил, или че все още пушиш!

Щото толкова може някой да ми докаже, че е пушил и/или че пуши, колкото аз мога да му докажа, че не съм.

 

Разбирате ли хора, има една поговорка: Любопитството убило котката! По вашите изказвания разбирам кви сте пушачи пред компютара!

Ne, seriozno i az ne mojah da ti shvana misalta ne6to.Pak se pi6e6 za mnogo kompetenten i mi e interesno kakvo "umno" ne6to 6te kaje6.В България има едно насадено мнение, че всеки, който не използва наркотици, в частност, който не пуши трева е нещо повече от пушачите.Айде извинявайте, ама не е така.След като не си пробвал, не си го изпитал сам, значи нямаш право да говориш.А пич, с аватара на 2Pac,от твойте постове много лъха на високомерие!Ти кат не пушиш тревица и значи си нещо повече от мен, така ли???И айде моля да не пускаме лафове от сорта на "Той Кърт Кобейн се друсаше с мярка и умря от диабет!".

Link to comment
Share on other sites

str8_ballin pi4 mai kompleksara si ti(za tva 4e ne si pu6il do sq, dosta se vpregna)

a osven tva pak 6e te pitam kak moje da si pravi6 izvodi i da govori6 za razni ne6ta bez da si gi pravil

 

tva e vse edno da kaje6 4e ne obi4a6 banani bez do sq da si ql banani

Link to comment
Share on other sites

antychrist, не си прав. Не е нужно да си ял лайна за да знаеш, че са гадни. Не е нужно да си ял Мухоморка за да знаеш, че е отровна. Не е нужно да си правил опит, за да говориш за самоубийството.

Link to comment
Share on other sites

опитвала съм само веднъж и това беше огромна грешка от моя страна :sick

Link to comment
Share on other sites

antychrist, аз съм горд с това че не съм пушил.

Цялата работа идва от това: Неможеш да говориш докато не го пробваш! Еми то като го пробваш в повечето случай отказване няма! Така че пак ще повторя поговорката: Любопитството убило котката!

 

Lestat, не казвам, че съм повече от тебе! Само казвам, че не е нужно да пушиш трева за да си готин! А, за тези, които пушат, от страни изглежда точно така: ставаш пич само като си напушен!...

 

Колкото до това, което неможахте да разберете: Искам да кажа, че тука някой хора не са пушили трева или каквото и да било, ама се правят на гъзета и неща от сорта на: "Ей бате виж ме, къф съм пич, до ся пафках". Ся някой хора ще кажат, ти неможеш да бъдеш сигурен, че не съм. точно и затова беше моя пост. Че тука никой неможе да докаже само във форума дали е пушил или не е, или все още пуши и дали не пуши изобщо! :)

Надявам се че тоя път ме разбрахте :)

Link to comment
Share on other sites

Капка никотин ...

 

Капка THC кара коня да се смее, а малкия хамстер просто се пръсва (от смеха).

 

Капка хероин увеличава самооценката на коня, а малкия хамстер става дори още по-неуверен поради своята неустоимост.

 

Капка кетамин осигурява на коня 4 часа здрав и безметежен сън, хамстера ще е размазан две денонощия.

 

Капка амфетамин позволява на коня да се съсредоточи, за хамстера тя е причина за параноя и опасения.

 

Капка триптамин ще предизвика при коня определено количество халюцинации с цветовете на дъгата, на хамстера от главата му ще почнат да растат рога, цветя и прочие разноцветна гадост.Ефекта трае от един до осем часа.

 

Капка LSD ще отвори за коня пътя към Матрицата, а за хамстера ще затвори вратите към реалния свят.

Може би не е точно за тук, но ми се видя интересно. Превода не е съвсем точен, щото съм зле с руския, който иска да прочете оригинала - http://voffka.com/

Link to comment
Share on other sites

2pac, да ти кажа честно, говориш глупости.

Познавам адски много пушачи и съответно страшно много непушачи. Говоря за марихуана. Сред тревоманите процента на тъпите копелета е много по-малък отколкото сред не-тревоманите. Не ме разбирай погрешно, не отдавам по-високото IQ на въздействието на тревата. Просто много по-често умни хора посягат към масура.

Но по изказванията ти не смятам, че е нужно да спомена според мен ти сред кои проценти си...

Link to comment
Share on other sites

абе кви са тия глупости... от къде я изровихте тая тема. тя е на повече от 1 година... бая дискусия сте си ударили тука... чак нямам нерви да чета всичко. преди да се изрови темата.. всичко е обсъдено. ако на някой му се занимава да чете по-напред...

Link to comment
Share on other sites

2pac, да ти кажа честно, говориш глупости.

Познавам адски много пушачи и съответно страшно много непушачи. Говоря за марихуана. Сред тревоманите процента на тъпите копелета е много по-малък отколкото сред не-тревоманите. Не ме разбирай погрешно, не отдавам по-високото IQ на въздействието на тревата. Просто много по-често умни хора посягат към масура.

Но по изказванията ти не смятам, че е нужно да спомена според мен ти сред кои проценти си...

 

hahahah mersi 4e si otgovoril na prostotiite vmesto men

 

az ve4e se otkazvam da sporq s beznadejdni slu4ai

toi si znae 2+2=4 i ne 6te da nau4i 4e 3*3=9

Link to comment
Share on other sites

В допълнение 2 + 2 = 5, за много големи стойности на 2 ...

Link to comment
Share on other sites

antychrist, не си прав. Не е нужно да си ял лайна за да знаеш, че са гадни. Не е нужно да си ял Мухоморка за да знаеш, че е отровна. Не е нужно да си правил опит, за да говориш за самоубийството.

 

Мда прав си, принципно.Обаче не можеш да говориш за НАРКОТИЦИ, ако не си опитвал знаеш единствено че те вредят.... :) Абе много ми е интересно никой не е дал вот за гъбите :P много интересно ...не съм опитвал, ама съм виждал в какво състояние изпада човек като изяде общо 60 за една вечер(40+20) лелеле майко :ghost

Link to comment
Share on other sites

Абе много ми е интересно никой не е дал вот за гъбите  :P

Никой не иска да си признае :)

Link to comment
Share on other sites

Твърдо съм против наркотиците, макар, че пушил съм трева няколко пъти до сега :gangstah: , но не мисля да продължавам защото добре се познавам и ще взема да се зарибя(от това най-много се страхувам) и да стана няква долна отрепка и после пък наркотици да търся за да си удовлетворявам нуждите...

Към хората с "тесния" мироглед - добре е да се опита от нещо подобно (не искам да прозвучи като подтикване към взимане на каквото и да било) за да се има представа за какво става въпрос и да не прибягвате към това!

Link to comment
Share on other sites

Абе много ми е интересно никой не е дал вот за гъбите

Логично. Написани са на английски (да е по-модерно). Ама така само с речник могат някои хора да разберат за какво става въпрос. Поне това е моето предположение. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...