Jump to content
BulForum.com

Употребявали ли сте наркотици?


Какъв наркотик сте употребявали?  

568 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Човек, който е влюбен е дрогиран.

Отделят се химикали, които те карат да гледаш света с розови очила, да идеализираш партньора, оптимизъм и т.н.

Та, за какво идеше реч ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Марихуаната според мен не причинява кой знае ква зависимост...останалото е кофти...между другото като видях по телевизията как мангалите бъркат един казан с няква неопределена течност и после го праат на хапчета,просто ми стана лошо.Казанът беше от тези дето бабите(поне мойта)бъркат лютеница ,а от тавана падаше мазилка.А на партита(mr Cox,samsara beach)-няма кво да се лъжем,цялата тълпа се е подкрепила кой с квото намери... :D

Освен тва мисля че едва ли някой наркоман ще седне да пише във форума..

Link to comment
Share on other sites

@pechenata

Иначе по самата тема- да аз пуша марихуана. И не виждам къде е проблема?

Тва, че било вредно? Ай моля Ви се стига глупости. Много по-вредни неща има. Като си гледам например комшията, дето не може да изкара ден без да пийне малко домашна ракийка се отчайвам направо.

Пушила съм разни джойнтове с родителите ми, но това се е случвало точно два пъти- първия път, когато ме разбраха, че пуша и втория път в Холандия-там просто нямаше начин да не пуша  Общо взето аз нямам абсолютно нищо против марихуаната, стига човека който я пуши да знае за кво я пуши, да знае че не е безвредна и да внимава колко пуши.

На пръв поглед изглежда че наистина е така, ама като пушиш 7-8 години си променяш мнението.

Link to comment
Share on other sites

abe treva , mreva , amfeti vse laina

Виж ся, не си прав да ги заклеймяваш така само защото не употребяваш.Алкохолът, цигарите, както и повечето храни са вредни.Ти ся ша ми кажеш че не пиеш, не пушиш и не ядеш, нали???

Link to comment
Share on other sites

da moga da go prava sravnenieto na coca vs alkohol v koeto alkola e po vreden zashtoto se upotrebqva mnogo po chesto , a do kolkoto cocaka zavisi no nai mnogo v meseca 1 dori na 2-3 meseca 1 put apak za tfa vreme alkohola shteti navredi 10 puti poveche .

Link to comment
Share on other sites

@pechenata

 

На пръв поглед изглежда че наистина е така, ама като пушиш 7-8 години си променяш мнението.

Ми аз познавам хора, дето пушат 10-12 години и са на същото мнение...

Link to comment
Share on other sites

Ми аз познавам хора, дето пушат 10-12 години и са на същото мнение...

Хехе, и аз съм ентусиаст по принцип :) Сериозно и аз познавам такива хора, но при мен поне не се получава.

Link to comment
Share on other sites

Хехе, и аз съм ентусиаст по принцип :) Сериозно и аз познавам такива хора, но при мен поне не се получава.

 

Чакай ся, обясни ми кое не се получава, че забравям :D

Филмите са хубаво нещо :tongue

Link to comment
Share on other sites

Четох, четох до някъде и се отказах..

Ебати наркотиците :>

То аз май като се замисля всичко, което ме заобикаля е наркотик, ама няма нищо  :D

Иначе по самата тема- да аз пуша марихуана. И не виждам къде е проблема?

Тва, че било вредно? Ай моля Ви се стига глупости. Много по-вредни неща има. Като си гледам например комшията, дето не може да изкара ден без да пийне малко домашна ракийка се отчайвам направо.

Пушила съм разни джойнтове с родителите ми, но това се е случвало точно два пъти- първия път, когато ме разбраха, че пуша и втория път в Холандия-там просто нямаше начин да не пуша  :D Общо взето аз нямам абсолютно нищо против марихуаната, стига човека който я пуши да знае за кво я пуши, да знае че не е безвредна и да внимава колко пуши.

Мисля, че тия неща, че 'от марихуаната се започвало' са ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ.

Аз като пуша един фишек той да не ми казва 'Абе, Рени, бейби аз не ти стигам иди вземи нещо по-твърдичко'. Всичко си го правим ние хората, че в един момент решаваме, че дадена доза не ни стигала и тръгваме към по-твърдо, по-твърдо и накрая отиваме наистина на твърдо (демек два метра под земята  :zzz ), което е много жалка работа. В край на сметка всеки сам си избира пътя, по който да тръгне. Аз не съм ник'ва, че да съдя тоя и оня, щото се друсал. Еми живота си е негов- като иска да го погубва никой не го спира.

А за други истории- екстазита, амфети и такива неща- и с тях съм се запознавала  :D Просто нямаше как да изкарам миналото лято в Слънчев Бряг на партито на Самсара Бийч ;> Нямаше как да изкарам и миналата година май месец на партито на Метрополис, нямаше как да изкарам и на партито на Carl Cox  в София, просто колкото и да е.. ;>

Иначе треви, както каза някой са се употребявали още в древна Индия и то точно, за да се слееш с бога един вид. Глупава работа, ама го е имало ;>

Преди биваше- имаше право да се носи определен грамаж 'за лична употреба' ся и тва забраниха ;> Крива работа, щото тия дето си пафкат ей така за кеф ги дебнат на всеки ъгъл, а в същото време циганите в Столюпиново си бръмчат с мерджаните и тях никой не ги закача. За тва и нямам влечение към тия наркотици-щото за сметка на моя живот някви тъпи мангали си правят паричките. Ми що не си * майката ;>

Ай стига толкова от мене ;>

интересно аз много не сам се запознавал с по твърдите неще (псвен много малко пар4енце екстази ама трябваше да видя какво е беше ми интересно)

но браво хехехехехеехехехехехехехехехехехе жжалко 4е нямам едно джопйнт4е в мен.ина4е ве4е щях да пуша на терасата и да се 4удия кога ли ще се зариба по херо хаахахахахахахахахахахахах.браво

Link to comment
Share on other sites

Ми ти за много готини работи се чудиш, като пушиш джойнтче :D

Link to comment
Share on other sites

da moga da go prava sravnenieto na coca vs alkohol v koeto alkola e po vreden zashtoto se upotrebqva mnogo po chesto , a do kolkoto cocaka zavisi no nai mnogo v meseca 1 dori na 2-3 meseca 1 put apak za tfa vreme alkohola shteti navredi 10 puti poveche .

Не с лоши чувства, но ПО-ГОЛЯМА ПРОСТОТИЯ от това не съм чувал.

ПП. Не съм използвал наркотици, Null Vote

1. Вярно е, че алкохолът или по-точно метанолът (малка съставна част от истинския алкохол) води до ослепяване и в големи дози до смърт. Въпросът обаче е, че към алкохол няма такова пристрастяване. Няма да разправям за гадорийте, дето причинява коката или всякаква твърда дрога - все ще се намери "разбирач" дето да ми обясни, че е полезна :cry

2. За вреда при алкохола можем да говорим при дози над 25гр дневно - толкова приблизително може един здрав черен дроб да обработи. Та като алкохола е по-вреден при предозиране айде алкохолика да му дадем 10-15 години, цироза и т.н. А наркоманчета на 1та година ще се въргаля в канавките след поредната свръхдоза. После и кражби за пари, може да се стигне до убийство...

НЕДЕЙ ДА ОБЯСНЯВАШ НЯКАКВИ ТАКИВА ИДИОТЩИНИ - ИМА И ПО-МАЛКИ МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА ТУК, ЩЕ ВЗЕМАТ ДА РЕШАТ ЧЕ ГОВПРИШ ИСТИНАТА!

Link to comment
Share on other sites

Ми ти за много готини работи се чудиш, като пушиш джойнтче  :D

Ами повечето хора наистина се чудят кога ще започнат на твърдо докато си пушат джоинта!И да се спори,че от тревата се започва мисля е безмислено.Това е доказан факт.Както и алкохолиците примерно са започнали от бира и вино!Просто постепено минаваш на по твърдо.М-у другото тези които пушат не ги разбирам!!!Като искаш да ти е готино по добре удари една водка!!Поне според мен е така. :D
Link to comment
Share on other sites

Ами повечето хора наистина се чудят кога ще започнат на твърдо докато си пушат джоинта!И да се спори,че от тревата се започва мисля е безмислено.Това е доказан факт.Както и алкохолиците примерно са започнали от бира и вино!Просто постепено минаваш на по твърдо.М-у другото тези които пушат не ги разбирам!!!Като искаш да ти е готино по добре удари една водка!!Поне според мен е така. :D

podkrepqm te s 2 race po-dobre da se napiq otkolkoto da si uni6tojavam moza4nite kletki kato pu6a treva :sick

Link to comment
Share on other sites

хаха изчетах цялата тема и ми стана интересна.....бая истини са се казали :D що се отнася за тревата....нипознавам човек които поне да не опитвал....поне веднаж ;) лично аз имам стаж 6 години във уншщожаването....тоест във изпушването и :lol: ама напоследак рядко я употребявам :lol: нещо полициятя взе да си варши работата в махала та ни :wacko: за тва когато искам да се филмирам.....магазинчето за АЛКОхол и цигари е отсреща :woot

Link to comment
Share on other sites

хаха изчетах цялата тема и ми стана интересна.....бая истини са се казали :D що се отнася за тревата....нипознавам човек които поне да не опитвал....поне веднаж ;)  лично аз имам стаж 6 години във уншщожаването....тоест във изпушването и :lol:  ама напоследак рядко я употребявам :lol:  нещо полициятя взе да си варши работата в махала та ни :wacko:  за тва когато искам да се филмирам.....магазинчето за АЛКОхол и цигари е отсреща :woot

Eto az sam 4oveka nito edinpat nesam opitval da pusha treva.Nqmam i namerenie sashto znam kade e magazin4eto za alkohol i cigari twa me ustroiva pove4e.

A i mejdu drugoto nemojah da razbera 4eta az temata i gledam samo nqkwi si tam NARKOTA kak se opitvat da dokajat 4e trevata ne e vredna mi SORRY ama kat spored vas ne e vredna pushete si q kwo se ma4ite da nalojite greshnoto si mnenie.

Link to comment
Share on other sites

Ами повечето хора наистина се чудят кога ще започнат на твърдо докато си пушат джоинта!И да се спори,че от тревата се започва мисля е безмислено.Това е доказан факт.Както и алкохолиците примерно са започнали от бира и вино!Просто постепено минаваш на по твърдо.М-у другото тези които пушат не ги разбирам!!!Като искаш да ти е готино по добре удари една водка!!Поне според мен е така. :D

Ха-ха-ха! :D Много сте забавни! Честно! :woot

Тръгнали девственици да ми разправят к'во е секс! :sayjin Като не разбирате за какво става дума поне не говорете глупости! :excl:

По твоята логика всички които пият бира и вино стават алкохолици, така ли?!?! Аз пуша от 5 години и още не съм минал на твърдо, приятелите ми също! Също така редовно пия бира, водка и кво ли още не, но не съм алкохолик! Така че ми е много интересно кой ги е доказал тези твърдения?! Докато не се образоваш малко по темата, по-добре не пиши повече глупости, че ще ти се смеят! :unsure:

:excl: Ако искаш виж това: http://warez.ru:8085/Documentary/Grass.(1999)/ :excl:

Link to comment
Share on other sites

Достатъчно неща съм пробвал за да ви кажа само едно:

 

Не е от значение какво си опитвал и т.н. а начина по който гледаш на наркотиците. Точно той е и ключа в това дали ще се пристастиш или не.

Link to comment
Share on other sites

Nikoi normalen 4ovek ne bi upotreqval narkotici

А аз какво съм?

Защото от 2000-та до 2004-та Октомври месец с пауза около година съм пушил доста често трева. От Октомври миналата година не съм пушил. Е, какво съм? Австралопитек ли? Или хомо-арахнидус?

 

Edit: Моля, моля! Леко с определението "НАРКО"!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...