Jump to content
BulForum.com

Употребявали ли сте наркотици?


Какъв наркотик сте употребявали?  

568 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

O,не знаех,че трвата се смърка.А венозно може ли?Ха-ха

Иначе друсани сладки с друсано мляко е ок комбинация...за закуска

Link to comment
Share on other sites

O,не знаех,че трвата се смърка.А венозно може ли?Ха-ха

Иначе друсани сладки с друсано мляко е ок комбинация...за закуска

може да се смърка. като кокаина. и налепва по непцето, но ефекта не е много дълъг. а тва за екстазито

 

ти пък сега се изказа, тва го зимат хора, които не могат да изтраят в дискотеката на музиката и за да не си тръгнат се надрусват

 

кога за последно взима? и кво общо има тва с изтрайването.

Link to comment
Share on other sites

NE ot narkomancheta, guzari ili lichen opit.

Верно...имам чувството, че повечето от хората, които се занимават с...трва да кажем... го прават заради гъзарията. Гадна раута...ама кво да ги правиш децата :)

Link to comment
Share on other sites

Аз на последък почнах сериозно да друсам с мастика, дори като я приемам с противоотрова (таратор), пак се притеснявам, че почвам да се пристрастявам! :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

abe k'vo se praite ve neznam kade jiveete ama k'vi sa tiq gluposti.toq ne se drusal onq ne se drusal, toq puk s mastika se dogiral, aee stiga. na vas sme6no vi se struva. vie k'vo- nad tiq ne6ta ste aa. mai4e ne znaete kato vurvite po ulicata s kolko narkomani i s kolko droga se razminavate a?az nqma da kriq, 4e sum ot kar6iqka ,a tuk vseki vtori pu6i treva , vseki treti e probval i upotrebqva ot vreme na vreme ili postoqnno amfetki (vdiga6ti, kick),mdma ili prosto amfetaminovi hapove. da ne govorim za staffarite, tqh gi izpovkaraha v zatvorite, s toq nov zakon im sasipaha jivotite , a imaha mai4e 6ans,vsu6tnost i az ne sum siguren v t'va.to na 6i6 kat si ni6to ne se znae za utre6niq den, q trombof lebit, q abscesi i vazpaleniq.dlono SHIT :angry: , kakto se kazva. i t'va e moda ako ne znaete,drugari(priqteli , nqma ni6to ob6to s drug da ne si pomislite ne6to).moda , no kakva moda aaaa?

az nqma da luja drusal sum vsi4ko 6to moje da se drusa. drogiral sum se dori i s nai- dolnite narko-havi : KALE i bronz :ph34r: . parkizan4e sum gultal .trevata, fi6ecite ve4e 6-7 godini q gorq kato barut, a cigarite ot 8 godinki si izgarqt edna sled druga kat kibriteni kle4ki.

no k'vo se polu4i idva moment v koito e mnogo vajno k'vi hora ima okolo teb i kak si s psihi4eskoto sustoqnie, moment, v koito trqbva da re6i6 po-koi put ti 6te produlji6 jivot4eto si . pri nqkoi e lo6o 4e tozi moment nastupva mnogo rano.oh 4e se zaplesnah, 6toto t'va mi lubima tema,ama ne me razbiraite pogre6no nikoga ne sum upotrebqval onezi narkotici koito sa ot drugata strana - heroin stafida, na igla , folio molio i t.n. :cry

na 6pricarite moga da kaja samo , 4e sa slabi hora,slabi slabi,. ''staff i 6okolad , a be ti si bil golqm glupak, are kupi si bodni se pak, narkoman, razvalina'' :angry1 (refren ot edna pesni4ka na slimara), ako ima hora koito se interesuvat mnogo ot temata kato men da mi pi6et na e-maila -badniggazz@abv.bg 6te se radvam da si pogovorq s takiva hora.

a i poslednoto i nai-vajno za mene- ne sum vzimal ni6to ot ve4e 3 meseca. samo bluskane mu e maikata-pompene bicepsi , micepsi, takiva raboti. :inqn

Link to comment
Share on other sites

Nz az oba4e se osetih navreme 4e kato si sedi6 na edno mqsto i si juli6 biri4kite ni6to ne moje da ti stane....ama az sam edin mnogo malyk % ot tiq hora.Cqla trakiq , kar6iaka ....abe vaob6te kadeto se seti6 hodi kam Japoniq-stranata na izgrqva6toto slynce Izgrev da si zakupi material.Materialisti sa ve4e horata be ... I mi e super kofti 6toto mnogo moi priqteli kato stanat sutrin pyrvata im rabota e da idat da si hvanat edno taxi za mahalata ( Izgrev) da se nadrusat kato ku4eta i aide cikyla .....ama vseki si precenqva nai-dobre za sebe si i nikoi ne moje da vini drugiq za tova kakvi narkotici polzva.

Link to comment
Share on other sites

Nz az oba4e se osetih navreme 4e kato si sedi6 na edno mqsto i si juli6 biri4kite ni6to ne moje da ti stane....ama az sam edin mnogo malyk % ot tiq hora.Cqla trakiq , kar6iaka ....abe vaob6te kadeto se seti6 hodi kam Japoniq-stranata na izgrqva6toto slynce Izgrev da si zakupi material.Materialisti sa ve4e horata be ... I mi e super kofti 6toto mnogo moi priqteli kato stanat sutrin pyrvata im rabota e da idat da si hvanat edno taxi za mahalata ( Izgrev) da se nadrusat kato ku4eta i aide cikyla .....ama vseki si precenqva nai-dobre za sebe si i nikoi ne moje da vini drugiq za tova kakvi narkotici polzva.

 

 

mmm daaa taka e !!!

Link to comment
Share on other sites

Nz az oba4e se osetih navreme 4e kato si sedi6 na edno mqsto i si juli6 biri4kite ni6to ne moje da ti stane....ama az sam edin mnogo malyk % ot tiq hora.Cqla trakiq , kar6iaka ....abe vaob6te kadeto se seti6 hodi kam Japoniq-stranata na izgrqva6toto slynce Izgrev da si zakupi material.Materialisti sa ve4e horata be ... I mi e super kofti 6toto mnogo moi priqteli kato stanat sutrin pyrvata im rabota e da idat da si hvanat edno taxi za mahalata ( Izgrev) da se nadrusat kato ku4eta i aide cikyla .....ama vseki si precenqva nai-dobre za sebe si i nikoi ne moje da vini drugiq za tova kakvi narkotici polzva.

 

 

mmm daaa taka e !!!

vqrno da!!! :allien

Link to comment
Share on other sites

narkoticite sa palna prostotiq --- palno sam protiv tqh

:sick  :sick  :sick  :sick  :sick  :sick  :sick  :sick

Абсолютно съм съгласен. Наркотиците се за хора, които не знаят как по друг начин да решат проблемите си.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Не съм взимал до сега, но имам желанието да се надрусам веднъж да видя какво е...

...отвътре, защото отвън съм имал честта да видя за какво става въпрос - не е за разправяне!

Най-важното е да не ти става навик... хахах...амаче майтап...

И в тази насока интересно какво е общото между навик, наркотик, цигари, зависимост...

Link to comment
Share on other sites

Не съм,но и нямам желание,защото както се казва:"....не убива последната доза,а първата"

Link to comment
Share on other sites

Не съм пробвала и нямам и намерение да пробвам по същата причина, която изтъкна и Alliance :)

Link to comment
Share on other sites

Ако не броим тревата дет я пуша зимам само на техно партита плазми,водни палати и ако хода в софия и там наистина требе некакво бобонче щото не моеш да издаржиш и шварценегер да си,изморява ти се организма и не моеш да денсиш дори тревата не става за циклите по половин час дет ги пускат там така че едно бобонче или няколко линиики(амфети) много помагат в случая и това е наи често употребяваното на тези партита тои организма продалжава да ти се уморява и скапва обаче ти чувстваш обратното така че му береш ядове следващите ден два и то предимни сас спане и не ти се яде обаче такива работи има през 2-3 месеца пък плазма омразва така че не е опасно особено в Пловдив обаче в София не моеш да се оттарвеш от тва просто насякаде е пълно с диларчета дори на пампорово срещнах едни софииски диларчета в една мноо яка дискотека(Paralaks) само с Hous-че и мога да ви кажа че си разбират от работата щото зарибяват хората мноо стабилно черпат та ала бала и так кво стана и мене ме черпиха до едно време(за пример беха надрусали сички танцьорки в дискотеката)така че в пловдив е слаба работа и да се надяваме да си остане така щото последния път като бях в софия по барове нищо хубаво не видях :ghost

Link to comment
Share on other sites

Моето мнение: Всички друсалки в психиатрия, всички дилъри - разстрел на място (при възможност - залавяне живи и бавна и мъчителна смърт)

Оттук си вадете изводите дали има нещо, което мразя повече от дрогата.

Link to comment
Share on other sites

Abe hich ne znam bratche s tez narkotici dokyde shte stignat mladite, vseki pushi treva obache bqga kato dqvol ot tamqn ot po-tvyrdi narkotici i posle mi obqsnqvat che ne se bili drogirali a samo probvali, abe kato ste tolkova otvoreni vsichki shto ne vzemete da probvate i heroin i hapcheta a

Link to comment
Share on other sites

Пафкал сам само от тревата.Доста се бях зарибил ама ся и цигарите отказах:)

Просто няма смисъл.Тъпо е.

Link to comment
Share on other sites

Аз от години се опитвам да се напуша, но се оказа, че съм имала доста сила резистентност и май ще взема да се откажа. Просто исках да видя какво е, ама като неще... Иначе съм решила да пробвам кока. Дано поне той има ефект.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...