Jump to content
BulForum.com

Употребявали ли сте наркотици?


Какъв наркотик сте употребявали?  

568 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

и за пореден път ще цитирам съфорумник, чието име съм забравил, но помня това:

 

умния човек се учи от грешките си, мъдрия - от грешките на другите.

да,не е нужно да изпиеш цялото море, за да се убедиш, че е солено.но не във всяка ситуция подобни поговорки,пословици,крилати фрази и пр. важат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply
Аз от години се опитвам да се напуша, но се оказа, че съм имала доста сила резистентност и май ще взема да се откажа. Просто исках да видя какво е, ама като неще... Иначе съм решила да пробвам кока. Дано поне той има ефект.

Ти не беше ли тази, дето работеше с дечица? Взех да се притеснявам как им влияеш :confused .........
Иначе за наркотиците се шегувам, да мрат в картофите всички наркоси =]

Ти хубаво се шегуваш,ама те наистина си мрат все повече и повече и......броят им пак се увеличава.

 

...пък аз тревата не я смятам за наркотик-не съм се пристрастил и мога да се откажа когато си искам...и продължавам да си я ползвам. :D

Не се знае докога обаче......

 

 

Просто ги съжалявам тея, които употребяват наркотици, но не ми е жал за тях. Кой каквото си го направи никой друг не може да му го направи по-зле. Да опиташ трева веднъж добре, но повече... Не всичко от живота трябва да се опита

По принцип съм съгласен, но винаги има и друга гледна точка- замисли се защо тези хора посягат към наркотиците ?

 

Едно не мога да разбера. Как може да си нямал никога досег със дрогата, а впечатленията ти за нея са повърхностни, базирани на бегло наблюдение на някой наркоман, дето дори не знаеш и не можеш да определиш на какво е, а същевременно да изказваш "компетентни" мнения по темата?!

Не е нужно да ме е ухапвала пепелянка,за да знам, че пепелянките са отровни!!!!!

 

Има една поговорка-"Искаш ли да направиш на някого мръсно-направи детето му Наркоман"

 

 

ей ся свалям някжи филм4ета с напушен хумор/хумор за наоушени/и си мисля 4е мноо ми се пущи коитом иска да си рпобва които иска не но които не е пробвал да не казва тва е мноо лосхо или несто такова понеже като не си пробвал не можеш посмъртно да дадеш компетентно мнение. много ми са смешни някви непуша4и кат запо4нат да се правят на разбира4и относно ефектите и действието на някви наркотици и бойко смешника борисов да ми разправя 4е някви(кои ще са тея балъци) дилъри топели масурите в хероин

тоя тъпак маи не знае в какви форма е херото .или си мисли 4е те въздаржателите така или ина4е са задръстени и няма да усетят 4е тоя тъпак ги будалка за да покаже колко?????? много!!!!!!!! е свършила полицията .

аз съм ТВЪРДО против твърдите наркотици но съм твърдо за леките.

а тея които много говорят без да са наясно и само разправят лъжи дето са ги 4ули от някаде ама и те не знаят дали са верни да си е**т ма*****е с извинение щото ми е писнало да гледам неинформирани тъпаци по телевизията които изразяват абсолютно пристрастни мнения, и се плащат да кажат истината , 4е навсякаде в БГ се продават твърди наркотици и 4е марихуаната дале4 не е толкова вредна колкото излиза от изказванията на незапознати малоумници ,надяващи се незнаито на масите(и дезинформираността им ) да ги спе4ели на тяхна страна.Ей за тва ще си останем не в Европа а в Азиа ама там пусхсенето е разресхено а алкохола е забранен щото е по опасен.   :angry:  :angry:  :angry:

Безнадежден случай си, компетентни ми, "професоре"! После ми разправяйте, че тревата не вредяла на мозъка.......Аре да ходи да почерпи следващия мангал в Столипиново......ще му се зарадва.

 

 

Иначе по самата тема- да аз пуша марихуана. И не виждам къде е проблема?

Тва, че било вредно? Ай моля Ви се стига глупости. Много по-вредни неща има. Като си гледам например комшията, дето не може да изкара ден без да пийне малко домашна ракийка се отчайвам направо.

Страшна логика. Тъй като видите ли има и по-големи боклуци, аз ще си кльопам по-малкия. Абе, момиче,ама не е ли по-добре без боклуци бе?

 

 

da moga da go prava sravnenieto na coca vs alkohol v koeto alkola e po vreden zashtoto se upotrebqva mnogo po chesto , a do kolkoto cocaka zavisi no nai mnogo v meseca 1 dori na 2-3 meseca 1 put apak za tfa vreme alkohola shteti navredi 10 puti poveche .

Тук вече няма нужда от коментар. И молитва май няма да помогне.Нека все пак се помолим да се е шегувал......
Link to comment
Share on other sites

трева

тва съм го пушил навсякъде по всяко време и по всякави причини

 

за първи път опитах лятото на 2002

и ми хареса аромата - нищо не почуствах

 

почнах да си бера от полето и да си пуша

два стръка в печката за 15-20 мин и става само за пушене

тогава нз за кво съм го правил тва но смо дето чат пат ме заболяваше глава

брана от къра кво съм очаквал ...

 

после зех да си копувам и ми беше мноо шоу

6 месеца пушех всяка събота и неделя

тва ми беше пик-а

 

спрях редовнто пушене лятото на 2004 дори няколко месеца преди тва

през учебната 04/05 съм пушил 2-3 пъти

за последно преди 1-2 месеца

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не съм употребявал наркотик (тревата не се счита за наркотик

Наркотик е нещо, което предизвиква силна зависимост, следователно наистина не е. Макар че все още никой не е определил точно смисъла на думата "наркотик".

Link to comment
Share on other sites

Мислих повече да не посещавам тази тема вече, защото мислих че съм се аргументирал достатъчно добре. Но се чувствам длъжен да отговоря.

По принцип съм съгласен, но винаги има и друга гледна точка-  замисли се защо тези хора посягат към наркотиците ?

Доста често съм се замислял, до 20-та ми година. От тогава вече не поддържам връзка с такива хора. Ако пък се налага да се виждаме по-често, гледам да не се сближаваме много.

Ясно ми е защо се посяга към това. По същата причина поради която се посяга и към цигарите. Причините могат да бъдат много. Но никоя от тях не си заслужава, за да прибегнеш до трева и най-вече към тежките наркотици (особено пък към тях). За това и не ме е жал за такива. Всеки си има свой собствен живот и си решава на къде да продължи и какво да прави.

 

По-назад съм написал доста по тази тема и не мисля да се повтарям, ако на някой не му се чете.

Link to comment
Share on other sites

Аз продължавам да им съчувствам. Човек никога не може да си представи всичките страни на една история. Някои доброволно пропадат в тази яма, търсейки нови усещания (мой втори братовчед), други - бягайки от нещо. Но... нито едно от двете не оправдава, с това съм съгласен.

И все пак, съчувствието би се изпарило, ако някой от тях се опита да навреди на мен или някой мой близък, абстененцията, е способна да превърне хората в животни...

Take care...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Пушил съм трева 20-30 пъти ама ми омръзна пък и не ме кефи щото след смеха, те скапва и после не ми се прави нищо освен да спя... Иначе съм опитвал и бонбони и амфети ама не ме зарибяват много... А пропуснали сте да споменете хашиш, което е много по яко от трева...

Link to comment
Share on other sites

Пичове, малко прекалявате, не усещате ли? При следващо оплакване от такива коментари - визирам PROSTAKA и badniggazz получавате банан. Тия неща си ги говорете на PM.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...