Jump to content
BulForum.com

Употребявали ли сте наркотици?


Какъв наркотик сте употребявали?  

568 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Абе хора, що ми се струва, че някои се отнасят малко несериозно към темата. :huh:

Един се друсал с карамел :confused друг с мастика :confused трети пък търси копче за ВСИЧКИ :confused

Луда работа, аз даже не съм виждал Mushroom, незнам какво е и как се взима.

Според мен боднеш ли си шиша - ЗАМИНАЛ СИ!

Всичко друго е ала-бала. Всички известни смъркат, ама всички. На повечето не им личи, като на Ахмед Доган, за който съм 100% сигурен, че смърка, ама на други им личи супер много - пример Слави! Тоя тип ако не вземе нещо и неможе да си води шоуто. А и как се поти....като прасе :sick и то вярвайте ми не е защото му е топло. А ако сте го виждали извън шоуто как изглежда....мале мале-изпаднал наркоман :sick Според мен да смъркаш кока е някак елитно. Много е скъпа и само много богати могат да си я позволят. Примерно, ако си на 55-60 и си супер богат, к'во ще правиш. То на тия години вече .... трябва да се кефиш. Почваш с коката и докъдето изкараш B)

Ама е супер тъпо да си на 20 и живота да е пред теб, пък ти да си го прецакаш като се друсаш. ТЪПНЯ!

 

Едит: За друсащият се с Карамел, който се чувствал като на 3 линии кока.

Криво ми е да те разочаровам, ама на 3 линии кока може да се почувстваш, само ако си на 3 линии кока. Логично ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply
Примерно, ако си на 55-60 и си супер богат, к'во ще правиш. То на тия години вече .... трябва да се кефиш. Почваш с коката и докъдето изкараш  B)

Ама е супер тъпо да си на 20 и живота да е пред теб, пък ти да си го прецакаш като се друсаш. ТЪПНЯ!

 

Ти като млад ако не си се "кефил", какво остава като дърт...неизживяно детство...мерси :] Иначе за наркотиците се шегувам, да мрат в картофите всички наркоси =]

Link to comment
Share on other sites

Ти като млад ако не си се "кефил", какво остава като дърт...неизживяно детство...мерси :] Иначе за наркотиците се шегувам, да мрат в картофите всички наркоси =]

 

Mного си прав!Наркотиците в кенефа!!! :sayjin

...пък аз тревата не я смятам за наркотик-не съм се пристрастил и мога да се откажа когато си искам...и продължавам да си я ползвам. :D Първия път,т.е. втория,(бяхме на тепето-на височко)блоковете ми се струваха като жаби и всички ме гледаха :lol: :ohmy:

Link to comment
Share on other sites

Mного си прав!Наркотиците в кенефа!!! :sayjin

...пък аз тревата не я смятам за наркотик-не съм се пристрастил и мога да се откажа когато си искам...

Да бе, те всички така разправят ;)

А че тревицата не е кой знае какъв наркотик, така си е. Като тютюн, само че малко повече влияе. Ама ...колко бивши пушачи познаваш? :confused

Link to comment
Share on other sites

Лепило, Кокаин, Крек, ЛСД, Екстази... абе само трева каде не сме пошили с един пр (петъо^ от този форум) :D

 

 

ПС: шегувам се АЗ никога не съм виждал трева :cry :laughing:

 

Едит: Най обичам да върта гъби

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sum suglasen s edin post ne sum siguren na koi e, no stawa duma za trewata - vsi4ki vikat 4e nqmalo stra6no, ot trevata ne se trugwa kum drugoto, ama kato se zamislq naistina, sled kato svikne6 s trevata i ve4e ne ti e kef, po4wa6 da tursi6 drugoto- ne e li taka.Q e poglednete "onazi" SNEJKO (pone ostanah s vpe4atlenieto 4e e onazi), ne e hwa6ta ednoto za twa KOKA.Are be, i twa ako ne e izguzica.Ami ai sko4i ot samolet bez para6ut, 4e s para6ut e trugno da si razmaje6 glavata.Pone da oseti6 kak e adrenalina bez para6ut, puk kato "kacne6" posle 6te mu misli6 nali.Mnogo veselo ;) Az li4no ne sum polzwal nikwi narkotici i nesmqtam da go prawq.Twa e ne 6toto tolkowa ti se iska, a 6toto gleda6 priqtelite ti.Taka e, nqkoi hora sa "slabi" li4nosti."Ako se dviji6 s 20 4oveka koito nepu6at treva, nadali i ti 6te pu6e6" ;)

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sum suglasen s edin post ne sum siguren na koi e, no stawa duma za trewata - vsi4ki vikat 4e nqmalo stra6no, ot trevata ne se trugwa kum drugoto, ama kato se zamislq naistina, sled kato svikne6 s trevata i ve4e ne ti e kef, po4wa6 da tursi6 drugoto- ne e li taka.

Не е така,аз също съм пушила марихуана няколко пъти от чист интерес,видяла съм какво е и това е.Но наркотик/било то екстази,кока,хероин или някаква друга фъшкия/ не бих опитала никога,защото там вече е опасно и може да се подведеш.Като съм скапана удрям един Ред Бул на екс и съм ОК. :) Чудя се някои хора толкова ли не могат да си правят кефа и сами,а имат нужда от стимул...

Link to comment
Share on other sites

Аз от години се опитвам да се напуша, но се оказа, че съм имала доста сила резистентност и май ще взема да се откажа. Просто исках да видя какво е, ама като неще... Иначе съм решила да пробвам кока. Дано поне той има ефект.

Имах един приятел дето все така не можеше да се напуши...Беше голям смях като се напуши. Като се замисля откакто съм запалил първия си масур 1999-2000 година някъде - доста народ се е напушвал за първи път с мен :)) 5 човека.

Да бе, те всички така разправят 

А че тревицата не е кой знае какъв наркотик, така си е. Като тютюн, само че малко повече влияе. Ама ...колко бивши пушачи познаваш?

Давам себе си за пример. В един момент прецених, че за мен марихуаната е котва в развитието ми и я спрях. От октомври месец миналата година съм пушил само веднъж, просто защото на рожденния ми ден няколко мои приятеля изключително много настояваха да пуша с тях (двама от тях бях напушил аз за първи път). А са ми предлагали доста пъти от тогава да пуша. Рожденни дни, купони, едно-друго. Не ми е проблем да откажа подадения ми масур. Е?!

Link to comment
Share on other sites

Рожденни дни, купони, едно-друго. Не ми е проблем да откажа подадения ми масур. Е?!

Ti dawa6 za primer sebe si, smqta6 li 4e vsi4ki imat twoita volq?A?!

A i naistina tuka ima i takiwa kudeto 6te se povliaqt sigurno, za twa kaji "az moga da ne pu6a", a ne 4e ti kato moje6 i za vsi4ki drugi nqma da e problem, tui 4e pu6ete si.Spored men, ne e mnogo prawilno taka da se podstrekawat, po "slabite" :angry:

 

edit: Sry maina The`ScorpioN, ne e naso4eno samo kum teb, a kum vsi4ki koito kazwat, 4e trevata ne e koi znae kolko vredna, ne vsi4ki imat volqta da OKAJAT puk i ne govorq samo za trevata. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Просто ги съжалявам тея, които употребяват наркотици, но не ми е жал за тях. Кой каквото си го направи никой друг не може да му го направи по-зле. Да опиташ трева веднъж добре, но повече... Аз съм опитал само веднъж и то само колкото да видя какво чак толкова е. Дръпнал съм си само един път край. Дори не ме и хвана. Познавам няколко момичета и момчета, които вече нищо не ставав от тях точно заради тревата и т.н. Едно момиче чак я откараха в психиатричното на пещерско с шизофрения, че се напушвали с хероин. Все пак живота е един. Не го пропиляваите. По-добре да си боклук в живота отколкото боклук и наркоман. Все едно да си ядеш лайната и да знаеш че това ти вреди.

 

Не всичко от живота трябва да се опита

Link to comment
Share on other sites

Ми аз по принцип съм против наркотици.Трева имах възможност да пробвам и ако искам, мисля, че мога да си намеря, но не искам просто.Най-малкото, защото ако искам да ме хване трябва да пробвам няколко пъти, а не ми се занимава, а пък и не пуша, такаче изобщо не ми е работа.Но според мен е далеч по-добре да пушиш трева 2-3 пъти в седмица, отколкото да пушиш по 5-6 цигари на ден.А за твърди наркотици мисля, че не си стува и ми е много глупава цялата тая хава.Не бих пробвал, но в крайна сметка всеки сам си решава, нали така.

Link to comment
Share on other sites

Q e poglednete "onazi" SNEJKO (pone ostanah s vpe4atlenieto 4e e onazi), ne e hwa6ta ednoto za twa KOKA.Are be, i twa ako ne e izguzica.Ami ai sko4i ot samolet bez para6ut, 4e s para6ut e trugno da si razmaje6 glavata.Pone da oseti6 kak e adrenalina bez para6ut, puk kato "kacne6" posle 6te mu misli6 nali.Mnogo veselo ;)

Виж сега, първо, не е много учтиво да ме наричаш "онази", можеше и просто snejko. Второ, едно е да си на 15 или 18 и да искаш да пробваш това или онова, друго е на 24 и нагоре, след като вече си минал през доста неща, видял си как хората си съсипват живота с трева и т.н., но си и видял, че има много хора, които си пафкат понякога, смъркат дори, но това по никакъв начин не им пречи и не ги разбива. Живяла съм с момиче, което си отглеждаше трева в 2 саксии в Студентски град, но самата тя рядко се напушва и това въобще не и пречи все още да е една от най-интелигентните жени, които познавам. Това, че искам да видя какво е усещането няма нищо общо с примера, който даваш със самолета. Все пак....както са казали едни небезизвестни мои любимци: "Аре малко по-сериозно". Твърде лесно е да вземеш крайно мнение по даден въпрос, особено когато не познаваш човека. По-трудното е да се опиташ да погледнеш нещата от повече от една страна.

Link to comment
Share on other sites

Проблема с тревата е един. Не, два. Самозаблуда и страх. Това са двете неща, които остават в теб дълго време след като опияненото еуфорично-смеховно настроение е отминало. И след периода на зарибявката и глада. Тревата променя начина ти на мислене, защото когато си напушен много често те избива на философска вълна, а тогава започваш да размишляваш в зелено, ако ме разбирате. Много хора, за съжаление мои изключително близки приятели си пропиляват живота в тревата, защото тя започва от един момент да става част от начина ти на живот. Напушен си по-продуктивен, една от основните самозаблуди, които тревата ти инсталира. Един промоционален пакет със скрити страхове, които е трудно да откриеш, защото мислиш за друго и те си остават "working in background". Идва момента, в който за да се забавляваш трябва да си напушен. "Хайде на кино - Хайде, ама айде да свием два масура - единия ся, другия преди филма". "Айде на нощна - айде, кой ще свива?". "Айде на купон, добре, аз ще се обадя на нинджата да земем една десятка и ще делим парите после". Един масур преди секс. Един масур за преди изпита за кураж. И в един момент тревата, понеже не вреди директно на организма, като по-тежките дроги (даже в умерени количества е полезна за доста неща), тя лесно става част от метаболизма ти. Организма ти, най-вече мозъка, се настройва да функционира оптимално след първия, по-нататък след втория масур. И в един момент целия ти Аз е оплетен от зелените паяжини и откриваш, че след толковата много шарени, весели и интересни зелени случки ти си забравил кой/коя си. Знаете ли, тревата overcloack-ва организма. Всичко. Способен си да бягаш повече, да натоварваш мозъка си повече, чувстваш дори повече физическа сила. Това разбира се е през зелената мрежа. Друг е въпроса, че след като те "пусне" си плащаш всичко с лихвите, но е така до... следващия масур, когато умората и мускулната треска изчезват... И света е отново шарен, весел, интересен и прекрасен.

Описвам мирогледа на някои мои приятели, на себе си преди да спра да я пуша и вероятно на доста зелени хора. Тъжно ми е, защото двама мои много близки приятели са мухи в тази зелена паяжина. Единия е напълно съгласен с мен, само че когато му подадат масура не може да каже не. Защото в такива ситуации зелените утайки в мозъка и начина ти на мислене, останали незабелязани от съзнанието започват да изкривяват представите ти, и е много лесно на мисли от сорта на "е, какво пък", "то не вреди", "нищо няма да ми стане" да се появят и в един момент си вече щастливо летящ сред зелените облаци и гледаш през 4D зелените очила.

Good Luck, Have fun!

Link to comment
Share on other sites

Nikoga ne sum upotrebqval takiva gadosti i nikoga nqma.Zajelqvam horata koito upotrebqvat dori i nai lekiq narkotik.Ba6ta mi ima6e edni priqteli koito si jiveexa jivota imaxa si hubava rabota i tn. no stanaxa narkomani.Kato stanaxa taka padnaxa pod nivoto na prosqci po4naxa da kradat ave napravo mi stava6e jal kato gi gledam prosto ne upotrebqcaite takiva gluposti.....

Link to comment
Share on other sites

Ba6ta mi ima6e edni priqteli koito si jiveexa jivota imaxa si hubava rabota i tn. no stanaxa narkomani.Kato stanaxa taka padnaxa pod nivoto na prosqci po4naxa da kradat ave napravo mi stava6e jal kato gi gledam prosto ne upotrebqcaite takiva gluposti.....

Аз пък имам познати, които постигнаха същото чрез алкохола. И други - чрез хазарта. Ако си предразположен - намираш начин.

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа аз съм опитвал,два три пъти трева,но не ме впечетли особено.Не мога да разбера хората които сами приближават края на дните си,защото наркотиците водят единствено към това!!Не казвам,че алкохола е нещо добро,но е хилада пъти за предпочитане пред наркотиците.Повирваите ми,аз имам доста познати които вече ги няма. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Opredeleno narkoticite sa ne6to mnogo mnogo vredno, az ne upotrebiavam ni6to, nito pia nito pu6a daje, no narkoticite kakvito i da sa i kolkoto i da sa bezobidni sa edna GOLIAMA OTROVA! Ne iskam da pi6a pove4e po taia tema 6toto mi stava gadno samo kato si pomislia za jertvite

Link to comment
Share on other sites

Алкохол не си ливиждал? Цигара? Къде живееш? Или те не са дрога?

Вярно е, че са включени в списъка на наркотиците, но ние говорим за по-твърдите... Иначе аз никога не съм употребявала "твърди" наркотици, няма и да го направя!

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, че са включени в списъка на наркотиците, но ние говорим за по-твърдите... Иначе аз никога не съм употребявала "твърди" наркотици, няма и да го направя!

Алкохолът спада към твърдите!

Link to comment
Share on other sites

И аз съм пробвала трева като бях още заблудено дете. Ама хия не ме и хвана. Май не съм правила както трябва нещата. Сега дори не ми е интересно да опитвам. Виждала съм резултата от тревата и не ме е впечатлил кой знае колко. Обаче смъркането и боцкането вече са си сериозна работа. Колко тъжно ми става като се сетя как първо погубват душата и личността на човека а после го убиват и физически. Сигурно е ужасно. Особено като знаеш, че сам си си го причинил. Никога не бих пробвала. Както казваше един мой приятел: " Няма биви насркомани, има наркомани, които са спряли временно, но рано или късно пак ще посегнат към дрогата."

Разказва ли са ми историята на едно момче, което не било се друсало от 5 години обаче като видело спринцовка в болницата например и изпитвало неустоимо желание д аотиде и да се дрогира. И това след като 5 години не е взимал нищо. Затова смятам че веднъж започнеш ли, спасение няма!!! Така, че много си помислете преди да пробвате каквото и да е било. Не знам защо толкова хора продължават да опитват дрога от любопитство при положение, че има вече толкова информация и всички са наясно с това, което причиняват наркотиците. :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...