Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

може да ми е малко тап вапроса но защо като отворя някой линк от irc и ми го отваря с internet explorer-a? И как да го оправа това нещо ако може кажете :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали някой е дал връзка преди това(не съм преглеждал съобщенията преди това), но преди да питате за Firefox вижте все пак и

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=234658

Link to comment
Share on other sites

реших малко да подредя темата. в първия пост може да откриете отговорите на много въпроси. ще гледам да добавям новите неща казани в темата. отново благодаря на всички допринесли за това :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Едно въпросче.Съжелявам ако отговора е в темата, но не можах да го намеря. След като инсталирах DownloadWith ми показва само GetRight. Как да го направя с Winamp например. Като отворя *mp3 да ми го плейва направо???

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

А ти какъв ефект очакваш? Намираш си линка на песента, натискаш го с десния бутон, избираш launchy и... съответната програма с която да го стартираш (винамп)

Link to comment
Share on other sites

А ти какъв ефект очакваш? Намираш си линка на песента, натискаш го с десния бутон, избираш  launchy и... съответната програма с която да го стартираш (винамп)

Именно.Няма ми го като натисна десния бутон. С коя версия на файрфокс си???

Link to comment
Share on other sites

Именно.Няма ми го като натисна десния бутон. С коя версия на файрфокс си???

В DownloadWith си създаваш Create New Application и посочваш пътя до желаното приложение (Winamp) и после в другия таб (Automatic downloading) правиш връзката между това приложение и разширението (mp3).

Link to comment
Share on other sites

В DownloadWith си създаваш Create New Application и посочваш пътя до желаното приложение (Winamp) и после в другия таб (Automatic downloading) правиш връзката между това приложение и разширението (mp3).

Да, стана.Мерси много. А има ли вариант да добавям всички Мп3 от дадена папка???

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам, дали след като съм си качил Tabbrowser Extension, има възможност, линковете, които са направени да се отварят в pop-ups да си се отварят в pop-ups, а не в отделен таб?

Link to comment
Share on other sites

Имам малко проблемче. На Булфлийт военните доклади ми излизат с маймунски букви. Обаче ако докладите са от калкулатора си излизат нормални български букви. Бъзиках се там нещо в OPTIONS, обаче няма резултат. Ако може някой да помогне ще съм благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Имам следния проблем с Firefox 1.4. При опит да инсталирам тема се отваря download manager-а вместо "прозореца" за инсталиране. Имате ли представа защо става така?

Link to comment
Share on other sites

Имам малко проблемче. На Булфлийт военните доклади ми излизат с маймунски букви. Обаче ако докладите са от калкулатора си излизат нормални български букви. Бъзиках се там нещо в OPTIONS, обаче няма резултат. Ако може някой да помогне ще съм благодарен :)

 

View->Character Encoding->Cyrillic

Link to comment
Share on other sites

Ima li nachin Firefox-a da go napravq na bulgarski? :confused

 

blagodarq!

за момента официална версия няма ето линк, но пък в дата.бг се е появявала подобна българска версия, но съм чел мнения, които се оплакват от тази българска версия. потърси там, дали все още има нещо

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,преди малко инсталирах някакви разширения за Модзилата и нещо се прецака дава ми половин екран и не мога да отворя никаква страаница.Моля посъветваите ме какво да правя?O'K oправих се.Извинявам се за излишния пост! :cry

Link to comment
Share on other sites

до сега не съм имал проблем с фирефокс но днес нещо се появи един проблемец

та значи пускам си аз мозилата и през 20 секунди долу ми се появява едно суобщение гласящо :

The file or directory \documents and settings\user\application data\mozilla\firefox\profiles\7kgm38ir.default\bookmarks.html.moztmp is corrupt and unreadable. Рlease run the CHKDSK utility

и така преинсталирах мозила нищо пак го има проблема деллнах е изцяло(версия 1.0.3) свалих 1.0.4 инсталирах я пак същото махнах всички екстеншънс и пак няма резултат проблема се появява при стартиране и след това ако използвам дори 1 път боокмарк и почва така през 20тина сек. да се появава тва съобщение некви идеи как да го оправя ???

 

хмммм оправих проблема мерси все пак :) бях забравил да изтрия файловете от дирекеторията в документс и сетингс :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...