Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

CTAH40, жалко, че не схвана тънкия намек на ov3rm4n :D

Но ето ти едно малко 'жокерче' - отиди на сайта на FlashGot, и прочети хубаво за какво става дума. При положение че разбираш английски. После ако пак зададеш подобен въпрос, може и наказание да си отнесеш :P (това в кръга на шегата разбира се).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Инсталирал съм си Firefox 1.0 и имам следният проблем:

бутона "Quote" във форума не ми работи. Като го натисна и той просто ме "изпраща" в началото на страницата, а не както е в IE да става червен (маркиран). Това с Extension ли се оправя? Не, че голям проблем, но не мога да "quot'на" няколко поста. Бутона "Replay" си ртаботи нормално.

Link to comment
Share on other sites

Странно - за пръв път чувам за подобен проблем... Не ми се вярва да е от браузъра - но все пак: изтрий кеша, изчисти бисквитките и пробвай отново... С кой скин на форума си?!

Почистих всичко (Cache/Cookies). Рестартирах браузъра, пробвах и 3те скина на уарез фовума, смених дори езика да е на БГ и положението си е пак същото. Как мога да дам лист с екстеншънте, които съм инсталирал. Може някой екстеншън да го прави този номер.

 

А на домашния ми компютър имам друг проблем. Инсталирал съм си "Tabbrowser Extension" и табовете си се редят един до друг, до друг. Обаче, последния таб като сигне края на "формата за табове" нали трябва да се прехвърли на 2ри ред за табове, да но той не отива на втори ред, а се загубва някъде и чак когато затворя някой таб (от тези който се виждат) той се появява най-отзад. Дано разбрахте за какво става въпрос :)

 

Отскоро съм с Firefox'а, до сега бях с Maxthon (IE) - браузърът наистина е много добър като изключим тези "ефекти" :) .

Link to comment
Share on other sites

.......

MyOwnSummer, препоръчвам ти да ликвидираш Tabbrowser Extensions. Възможно е проблема да не е точно от него, а от някаква несъвместимост между него и друго разширение. Списък с инсталираните разширения може да направиш с помоща на това - InfoLister 0.8.  Направи и покажи тук...

Първо да кажа,че сега с TabMix всичко е ОК. Quote бутона си работи нормално. Е, то не е сигурно дили проблемът е бил от "Тabbrowser Extensions", защото аз Uninstall'нах още няколко неща.

 

тук е листът с екстеншъни, които имах преди да се оправи проблемът и екстеншъни, които оставих след това.

 

@ov3rm4n - 10х ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи имам малко проблемче(не толкова важно):

Някой път както съм с в интернет и влизам в някой друг сайт,докато ми зарежда страницата изведнъж спира и се изписва:"The operation timed out when trying attempting .........com/net/de..."A като повторя 1-2 пъти страницата си излиза нормално.Някой да ми помогне или да ми каже защо става така??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Значи имам малко проблемче(не толкова важно):

Някой път както съм с в интернет и влизам в някой друг сайт,докато ми зарежда страницата изведнъж спира и се изписва:"The operation timed out when trying attempting .........com/net/de..."A като повторя 1-2 пъти страницата си излиза нормално.Някой да ми помогне или да ми каже защо става така??? :blink:

 

Това и при мен се получава, но не мисля, че проблема е Firefox-а. По-скоро това се появява при проблеми с нета. Следващия път като ти се появи пак спри да сваляш (ако го правиш в момента) и натисни reload и ще видиш, че страницата ще ти се отвори без проблем :D .

Link to comment
Share on other sites

аз съм от доста време с Лисицата досега съм нямал проблеми и ми харесва много,но само едно немога да си обясня-защо като влезна в дата.бг и ми "разтяга" страницата (постоянно ),някой път се налага да "гоня" бутона сърч с мишката,прочетох доста страници от топика но не открих подобен проблем.Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

аз съм от доста време с Лисицата досега съм нямал проблеми и ми харесва много,но само едно немога да си обясня-защо като влезна в дата.бг и ми "разтяга" страницата (постоянно ),някой път се налага да "гоня" бутона сърч с мишката,прочетох доста страници от топика но не открих подобен проблем.Благодаря!

 

Аз и един мой приятел имаме същия проблем. С никоя друга страница до сега не ми се е получавало така. Няма оправия. Само за дата.бг използвам Internet Explorer-а и това е - иначе firefox-а няма грешка. Единственото ми оплакване е че няма plug in за Internet Download Manager, който го предпочитам а да свалям от нета. Сега ако искам да закача няколко файла накуп трябва пипкаво да ги избирам един по един. От друга страна пък има хубав plug in за един куп други даунлоуд мениджъри (които хич не са малко като бройка).

Link to comment
Share on other sites

Това и при мен се получава, но не мисля, че проблема е Firefox-а. По-скоро това се появява при проблеми с нета. Следващия път като ти се появи пак спри да сваляш (ако го правиш в момента) и натисни reload и ще видиш, че страницата ще ти се отвори без проблем :D .

 

Ами обикновено това не ми се появява когато свалям нещо!Влизам си в някоя страничка и както си зарежда изведнъж спира и ми изписва онзи надпис.И дори като си reload-вам страницата не става ПОНЯКОГА,защото друг път пък се получава!

Link to comment
Share on other sites

Абе нямало оправия.... ффффффф... Другия пък бил прегледал темата, ама не намерил. Коя тема прегледа, бе? Сигурен ли си, че тая тема си преглеждал? Ако сега го намеря обяснението как да се оправи дата.бг и то не само в един пост, и то в тази точно тема, какво да те правя, а?!

 

http://www.warez.ru/invision/index.php?sho...ndpost&p=260751

 

Ето това какво е?! От коя тема е тоя пост и отговора след него?! Поне не лъжете така нагло - не правете другите на балъци. Търсил бил, прегледал бил...

fullbloodfreak - ето ти "плъгин" за Internet Download Manager:

 

http://downloadwith.mozdev.org/index.html

 

- и не се изказвай така неподготвен - няма... Няма за тия дето ги мързи да потърсят!

Мерси за линка. И за "data.bg" мерси.

Link to comment
Share on other sites

шет - краш - рестарт и ми ги няма bookmarks с win XP съм в профила ми има всичко като теми и екстенции само тъпите bookmarks лисват bookmarks.html i bookmarks.bak са по 1к прецаках се.

П.П. с лисицата съм

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам... Вече ще бъда груб с хората, за да се научат!!!

 

ov3rm4n, идеите ти са страхотни, признавам, но са напълно неосъществими. Един мит. Като идеите на комунистите примерно, за идеалния комунизъм... Освен това, с поведението си в такива моменти, не решаваш проблемите. Явно не е това начина. Лично мнение.

Link to comment
Share on other sites

Твой проблем - както казах - оправяйте се. Кой съм аз да ви давам наклон на детеродния орган?! Щом ви харесва да е каша - нека е каша.

 

Освен това, с поведението си в такива моменти, не решаваш проблемите. Явно не е това начина. Лично мнение.

 

Ясно. Щом казваш... Няма да се обаждам повече тук.

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Щом казваш... Няма да се обаждам повече тук.

Добре де, защо винаги отговаряш така?!? Какво ти има? Знаеш много добре, че уважавам мнението ти по много въпроси.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...