Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

не, искам да си сложа home page, но той да не се зарежда при стартирането на tab.

операта позволява това, както се вижда на shot-a

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

samkijot, какво искаш да ти се зарежда при старта? Нищо? Остави си празна страница за Home тогава. Иначе има приставка, на име SessionSaver, която изпълнява другата интересна функция на Операта.

Link to comment
Share on other sites

samkijot, какво искаш да ти се зарежда при старта? Нищо? Остави си празна страница за Home тогава. Иначе има приставка, на име SessionSaver, която изпълнява другата интересна функция на Операта.

 

да, искам да не се зарежда home page-а, обаче да има зададен такъв.

близко е до логиката, че като няма нищо в полето няма и да се зарежда, но аз искам да има, но да не се зарежда при старта ;)

 

п.п. не ползвам tab sessions при операта :)

Link to comment
Share on other sites

направо с home бутона да си отивам на сървъра :P

 

(да, знам че и с link става)

Това пък не може да бъде никакъв довод :P .

Най-малкото което може да направиш, е да си направиш един Bookmark във Bookmarks Toolbar Folder с което ще ти излезе в букмарк- тулбара.

От друга страна спокойно можеш да смениш т.нар. throber URL, и като цъкнеш горе вдясно на колелцето (под X бутона) да отидеш където искаш. Най-малкото защото примерно аз лично доста рядко отивам на сайта на мозила точно по този начин, даже никога. За твоята цел може би е по-тарикатстко :)

От трета страна, можеш да намериш някой екстеншън, който да сложи бутон в самия тулбар с някакво действие.

Link to comment
Share on other sites

е, вие пък сега искате да си обосновавам тарикатските прищявки с доводи :P ...

не ща линк :D (на мен и сега ми е там).

... а т'ва за throber URL, "колелцето" и "X" не го разбрах :huh: ... за adress bar-a ли става дума?

няма такива extension-и за това, което съм си науил ;)

 

.... в крайна сметка - точка за Opera-та! :P ... да намеря нещо, което мозилата "не го може" :D

Link to comment
Share on other sites

спокойно можеш да смениш т.нар. throber URL, и като цъкнеш горе вдясно на колелцето (под X бутона) да отидеш където искаш.

Как?

Link to comment
Share on other sites

ae isakm da popitam za edno dopalnenie kam Mozilla-ta - DownThemAll.q daite lko info kakvo to4no predstavlqva tova i kak se raboti 6tot az ne uspqh q razgadaq...

 

И аз нещо не мога да го схвана постоянно ми дава някаква грешка.Ако има някой който е разшифровал тайната нека сподели :D

Link to comment
Share on other sites

Нещо от вчера лисицата ми са бъгна и ся като я стартирам не ми е на максимизиран прозорец което не е кой занай кво ама много ме дразни.И се случи нещо странно - като отворя слайдбара history не мога да си трия линковете давам delete ама нищо не става :blink: Единствения възможен начен да изтрия history е да я изтрия цялата :blink:

Link to comment
Share on other sites

Нещо от вчера лисицата ми са бъгна и ся като я стартирам не ми е на максимизиран прозорец което не е кой занай кво ама много ме дразни.И се случи нещо странно - като отворя слайдбара history не мога да си трия линковете давам delete ама нищо не става :blink: Единствения възможен начен да изтрия history е да я изтрия цялата :blink:

VSI4KO E OT OPCIITE

Link to comment
Share on other sites

Може ли по някакъв начин да се промени дир-а, където да се пазят bookmarks.

при Favorites на IE се променяха регистритата, как става на лисицата :)?

Link to comment
Share on other sites

Може ли по някакъв начин да се промени дир-а, където да се пазят bookmarks.

при Favorites на IE се променяха регистритата, как става на лисицата :)?

Тук, последният пост. И да не забравиш да си bookmark-неш mozillazine ;)

Link to comment
Share on other sites

не знам к'во и стана (1.5), ама почна да ми забива без повод (след няколко сек. се оправя, ама е супер изнервящо). просто като си browse-вам ...

Link to comment
Share on other sites

имам проблем свързан с Мозилла...

Ония ден си сложих xyzproxy i quickproxy и сложих 1-2 ИП-та и Мозилла съвсем не отваря6е никви саитове.Махнах тея програми,и като дам на някои саит (гоогле.бг) и не ми го отваря..и така с вси4ки саитове и пак не ги отваря.. какво е ре6ението :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ам мерси много, ама май трябваше да отбележа че файла си го свалих през ИЕ. просто исках да знам как да го оправя за да не трябва да пуска ИЕ и т.н.

А иначе за дата.бг точно преди 5 мин също го забелязах този проблем, но с Десен бутон > FlashGot Link се свали B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...