Jump to content
BulForum.com

Мисия Лондон


Recommended Posts

Къде е опозицията?

Аз съм от Въздаржалите се .......... Нищо особенно .... радвам се че филмчето българско ..... нищо против .... Нищо смешно не видях в филма имаше точно 2-3 момента смехориики(според мен) най-вече на "Май ПРЕШЪС" се смях искренно :)))

Но 90 процента от филма публиката се смееше зорлян и малко ме поядосваше ама тва си е вътрешно моЙО хейтване... Както и да е не съжалявам че го гледах тъй като трябва да се стимулират такива филми за да може и по добри да излизат :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Аз съм от Въздаржалите се .......... Нищо особенно .... радвам се че филмчето българско ..... нищо против .... Нищо смешно не видях в филма имаше точно 2-3 момента смехориики(според мен) най-вече на "Май ПРЕШЪС" се смях искренно :)))

Но 90 процента от филма публиката се смееше зорлян и малко ме поядосваше ама тва си е вътрешно моЙО хейтване... Както и да е не съжалявам че го гледах тъй като трябва да се стимулират такива филми за да може и по добри да излизат :)))

 

 

Ако имах власта, нямаше да пусна на бял свят такова подобие на филм, филм лишен от всякакъв смисъл, сценарии и вискчо останало. Смях, комедия...няма такова нещо..единствения смях е на българските пцовни...ужаст...освен 8 лева билет + бонус 20 лева фиш за привишена скорост 62 км....

Link to comment
Share on other sites

Сега видя ли къде е опозицията :P Баш филмовите критици наизкочиха със закъснение :D

 

Гледам, че си писал късно снощи, и ние бяхме там за тази прожекция, даже закъсняхме, последните трима който влезнаха в залата бяхме ние :D

Link to comment
Share on other sites

Голяма реклама, големи имена - плоска комедийка...Ако се хвърляше толкова реклама за другите ни съвременни филми, щеше да е хубаво...Но това за мен си е просто кино по холивудски....А тук ще ме 'звинявате 'начи, 'ма аз т'ва да го дишам не мога...Иначе е хубаво, че се развива киното ни... Но реално погледнато, за мен "Мисия Лондон" е кинематографския еквивалент на "Big Brother Фемили".... Досещайте се за какво говоря.

Link to comment
Share on other sites

на мен страшно много ми хареса

а това сравнение с ББ Фемили как го направи ми е много интересно :)

и какво лошо има да изглежда холивудски ? на мен точно заради това ми хареса

Link to comment
Share on other sites

Нищо холивудско не видях във филма. От трейлъра още си личеше, че е повлиян страшно много от британското кино и специално Гай Ричи. Естествено побългарено (не в лошия смисъл) и с не толкова засилена криминална тематика. Определено ми хареса макар да не е брутално смешен, а и по-яките лафове са подбрани в трейлъра. По-скоро е забавен и интересен, сценария е добър, макар да очаквах по-як финал. Дано да е финансово успешен и в скоро време да виждаме повечко добри български филми на екран.

Link to comment
Share on other sites

някой като каже холивудско аз разбирам не балканско кино не знам как да ти обясня точно но и британското попада в тази категория ако ще говорим точно много от филмите не се правят точно в холивуд :)

и може и да не е най-хубавия филм но е свежо филмчето забавлявах се и дано има наистина повече такива филми

 

 

Link to comment
Share on other sites

Мисли, момче, мисли!!!

 

Жокер: защо народа не се струпа да гледа "Прогноза", а се струпа като мухи на лайно на "Мисията"?

Link to comment
Share on other sites

Филма е комерсиален (за нашите стандарти) спор няма, но не само холивудските филми са комерсиални :)) . И се гледа защото има добра реклама и добро разпространение, нещо което липсваше до сега на модерното българско кино. Естествено и защото се харесва от болшенството зрители, и така от уста на уста повече хора отиват да го гледат.

Link to comment
Share on other sites

Мисли, момче, мисли!!!

 

Жокер: защо народа не се струпа да гледа "Прогноза", а се струпа като мухи на лайно на "Мисията"?

 

Защото Прогноза е пълен леш?! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ааааааааааа, не съм съгласен, че Прогноза е пълен леш, много си е хубав филма. И заради това и "Мисия Лондон " е успешен, защото преди това има натрупан опит като с "Бунтът на Л", "Прогноза", "Източни пиеси", "Светът е голям и спасение дебне от всякъде", "Дзифт". Изобщо българското кино върви в прогресия.

Link to comment
Share on other sites

Прогноза го чаках много, още преди да излезе се зарибявах как ще го гледам и изобщо имах големи очаквания. За съжаление не ми хареса изобщо. Изгледах го с мъка и ако тръгна да изброявам нещата, които не ми харесаха, ще падне голямо щракане по клавиатурата, затова, а и за да не си разваляме настроението в тази така хубава вечер, ще кажа за единственото нещо което ми хареса, а именно начина по който е заснет. Ашкосум на операторчето.

Link to comment
Share on other sites

Изгледах го и аз вчера и ми хареса. Не мога да се съглася с мнението на гримьора, че е един вид BGBBM (булгериан биг бротхер муви). Всички прожекции бяха на 100% пълни, което е добре. :)

Link to comment
Share on other sites

по принцип и нито един от тези които си изброил не съм гледал иначе сериал гледал съм клиниката едно време няколко епизода а иначе сиа и бтв освен този филм гледам че и сериал са пуснали стъклен дом се казва изгледах го не мога да кажа че е добър но успях да го изгледам целия към края е по интересен отколкото началото и е доста по-добър от онзи където нова правиха забравих му името но от него едвам изтърпях 15минути

 

 

иначе преди година много бях навит да гледам дзифт ама нещо се отказах

 

но този мисля определено да го гледам доста се различава от другите български филми и изглежда по-"холивудски" личи си че са наляли хубави пари

 

ми като не си гледал тия класики къде си тръгнал да даваш мнения г-н заблуден ?

в смисъл къв българин се наричаш след като не си гледал нито 1 български филм ?

Link to comment
Share on other sites

г-н злобил що да не давам мнения темата не е за класиките а за този филм нали така ?

и никъде не съм се нарекъл българин никога не съм харесвал българия и предпочитам да съм роден в много по хубави страни

и все пак много интересна логика имаш значи ако бях гледал 1 български филм можеше да се нарека българин така ли ?

от кога филмите определят какъв си ?

Link to comment
Share on other sites

ми като не си гледал тия класики къде си тръгнал да даваш мнения г-н заблуден ?

в смисъл къв българин се наричаш след като не си гледал нито 1 български филм ?

 

ТОЙ СЕ ВЪРНА! Злобиле, без теб форумО е скучен! (И без още няколко образа всъщност)

 

А горното мнение го подкрепям напълно. Как може да класифицираш нещо което дори нямаш представа какво е (то май и аз го дъвках за тази логика).

 

А за българските филми - то е като историята малко. Поне няколко ей тъй за обща култура е добре да си гледал поне да кажеш че не са ти харесали и защо а не "ми тъпи са, не че съм ги гледал но съм чувал така от приятели"

Link to comment
Share on other sites

Филмът ми хареса. Определено е стъпка в правилната посока. Салонът беше пълен, което е страхотно постижение за български филм. И то 1-2 седмици след премиерата !!!

Свеж и лек, точно това което аз търся в един филм. Не искам да омаловажавам тежките филми, но аз такива избягвам, а явно и повечето хора.

Link to comment
Share on other sites

и никъде не съм се нарекъл българин никога не съм харесвал българия и предпочитам да съм роден в много по хубави страни

 

Door.jpg

 

 

Вижте, определено рекламата на филма е козът в случая. Сигуренсъм, че поне 30-40% от бюджета са отишли за реклама, както и е редно да бъде.

Относно "Прогноза", "Дзифт" и "Източни пиеси"... И 3-те филма ги очаквах с нетърпение, за съжаление само последният ми оправда ( даже надмина ) предварителните очаквания. Лекичко се разочаровах от "Дзифт", а "Прогноза" (въпреки, че обичам такъв тип филми), седнах да го гледам с ниски очаквания, като дори те не бяха оправдани :Д.

Link to comment
Share on other sites

Снощи гледах Мисия Лондон. Уникален филм, много добър сюжет, особенно защото е по истински случай, невероятна игра и замисъл. Филма си заслужава всеки инвестиран лев и успеха си му е напълно заслужен. Останах много радостен от факта, че българското кино продължава своят възход. Очаквам с нетърпение следващият български филм. Съветвам ви всички да отидете и да го гледате.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

особенно защото е по истински случай,

По истински случай ли е. Аз до колкото знам е правен по роман.

Link to comment
Share on other sites

някой няма ли да го качи в тракера този филм най-накрая ? :)

 

Дано и никой тракер да не го качи.Филма си заслужава всеки лев, даже и отгоре!Който иска бг киното да се развива и да има и други наши филми, ще отиде да го гледа на кино!

Специално на мен много ми хареса.Мислих си, че ще е поредното прехвалено "дървено" от към актьорска и камера игра :) , но точно обратното.

 

P.S.

“Мисия Лондон” надхвърли и най-смелите очаквания с феноменалното си постижение от 142 833 зрители за 10 дена на екран. Никой друг български филм не е събирал толкова публика за толкова кратък период. В пари това прави 1 050 066 лева.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...