Jump to content
BulForum.com

Мисия Лондон


Recommended Posts

b83fafb0e7c3db36a0c3a34a7674f721_315x404.jpg

 

http://www.mission-london.com/

 

Голяма реклама му направиха и доста го хвалят, дано да си заслужава. На 16-ти го пускат по кината. Дано да върнем славата на българското кино. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Гледам доста големи актъори в филма , не би трябвало да е боза,според мен ще е много по-добре от "звездния" Аватар на Холивуд ;)

Link to comment
Share on other sites

... съмнявам се да е излезнало нещо сполучливо. според мен са се опитали яко да пунтират гай ричи.

 

Българска работа. Още нищо не е видял, гледал е клипчето с рекламата и вече "пунтира това", не може да е излезло нищо свестно щом е нашенска работа. Голям си, евала!

Link to comment
Share on other sites

и аз по принцип не харесвам българското кино но като гледах трейлъра страшно много ме изненада и това ще е първия български филм който ще гледам дано не ме разочарова :)

Link to comment
Share on other sites

и аз по принцип не харесвам българското кино но като гледах трейлъра страшно много ме изненада и това ще е първия български филм който ще гледам дано не ме разочарова :)

 

По принцип или за конкретни говориш? То подобни на онзи тъп сериал има навсякъде. При това са болшинството.

 

Оркестър без име, Опасен Чар, Дами Канят, Господин за един ден - тези да си гледал случайно и да кажеш че нито един от тях не струва?

Link to comment
Share on other sites

по принцип и нито един от тези които си изброил не съм гледал иначе сериал гледал съм клиниката едно време няколко епизода а иначе сиа и бтв освен този филм гледам че и сериал са пуснали стъклен дом се казва изгледах го не мога да кажа че е добър но успях да го изгледам целия към края е по интересен отколкото началото и е доста по-добър от онзи където нова правиха забравих му името но от него едвам изтърпях 15минути

 

 

иначе преди година много бях навит да гледам дзифт ама нещо се отказах

 

но този мисля определено да го гледам доста се различава от другите български филми и изглежда по-"холивудски" личи си че са наляли хубави пари

Link to comment
Share on other sites

Е как да се сравни сериал с филм? Сериалите не мога и да ги трая - особено от този тип, без значение на народхостта - български, латино, турски, испански, италиански - един дол дренки са за мен... а на онзи сериал (и аз не се сещам за името) и актьорите бяха повечето бездарни или поне прекалено се превземаха (мнението ми е образувано от случайни преминавания през хола докато жена ми го гледа).

 

А специално филмите които изброих ти ги препоръчвам горещо.

 

ПС: Да в такъв филм бюджета е много по-различен пък и едно е да се налеят няколко милиона за час и половина друго е същите пари да се използват за снимането на близо 20 часа

Link to comment
Share on other sites

е няма сравнение просто споменавам какво българско съм гледал а и ти нещо за сериал беше споменал и за това

и в този стъклен дом се превземат ама една мацка ми хареса може и за това да ми е харесал :)

 

мерси за препоръката ама някак си като чуя български в филм и ми става кофти не мога да го трая странно ми е може би защото само на английски съм гледал :)

аз съм на 19 и не съм израстнал с български филми може би ако бях на 29 или 39 щяха да ми харесат понеже едно време доколкото знам е нямало кой знае какъв избор да гледаш нещо :)

 

както и да е друга е темата а и е късно/рано вече :)

 

лека нощ ти пожелавам :)

Link to comment
Share on other sites

...а и ти нещо за сериал беше споменал

 

Да и споменах че според мен е тъп.

 

Това е като да кажеш - руското кино са само тъпи филми а да не си гледал "Руския лов и риболов" (или както им бяха имената точно не си спомням). Навсякъде има хубави филми, навсякъде има и тъпи. Те и холивудските повечето са тъпотии и не мога и 10 мин да ги изтрая...

Link to comment
Share on other sites

Българска работа. Още нищо не е видял, гледал е клипчето с рекламата и вече "пунтира това", не може да е излезло нищо свестно щом е нашенска работа. Голям си, евала!

 

ще си говорим след като излезе и повече хора го гледат ;)

Link to comment
Share on other sites

Не виждам нищо лошо да пунтират Гай Ричи стига да е направено както трябва. Според мен за да тръгне българското кино напред трябва леко да се комерсеализира, да се вкарат по-младите хора в салоните (то те й ходят принципно). Не да се правят само някви претенциозни филми и после никой като не ги гледа режисьорите се сърдят, че останали неразбрани.

Link to comment
Share on other sites

Много е кофти, че повечето хора като чуят понятието "български филм" и им настръхва козината.Според мен има доста качествени филми, а фактът, че почти всеки тръгва с предубеждението, че щом е български => е тъп, не поражда много хубави мисли... :)

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с по-горното мнение, че трябва малко по-комерсиални български филми да се правят.

 

Също така колко комедии могат да се направят с нашите актьори, а пък после ще дойде времето и за сериозните филми.

 

 

 

 

Иначе на за мисия Лондон смятам да го гледам на кино, все пак трябва да спонсорираме българското ;)

Link to comment
Share on other sites

С този последния български филм "Източни пиеси" има малък напредък в съвременното българско кино. Дано да е интересен и този новия

Link to comment
Share on other sites

Много е кофти, че повечето хора като чуят понятието "български филм" и им настръхва козината.Според мен има доста качествени филми, а фактът, че почти всеки тръгва с предубеждението, че щом е български => е тъп, не поражда много хубави мисли... :)

 

Настръхва им козината, щото излизат изключително много некачествени филми. За 10 години филмите които стават се броят на пръстите на едната ръка. Проблема не е толкова в липсата на пари, а в липсата на идеи. Ето един 'филм' , който е по-добър от 99% от бг киното. Без пари, без професионални актьори, без скъпа техника, само с идея и желание. Лешпер Комерс Inc. (2002).

За мисия лондон съм много оптимист и скоро ще го гледам на кино.

Link to comment
Share on other sites

Току що се прибрах от киното. Уникален филм, уникален смях. 10/10 Просто невероятен филм!

Link to comment
Share on other sites

Аз също бях вчера ма кино да го гледам на премиерата му. Филма си беше много хубав и интересен. Голям смях ставаше. Определно си струваше.

Link to comment
Share on other sites

Гледах филма. Браво, точно така се прави кино, много е хубав! Който го пропусне губи. Бързо отивайте в киното, заслужава си на 200%

Link to comment
Share on other sites

-Кфа виза в сто часа през нощта ма ПУТКО :D :D :D Филма е просто невероятен.Дано и в бъдеще да излизат такива български филми-явно че има кой да ги прави,има и кой да ги финансира...стига да имат желание :P

Link to comment
Share on other sites

И аз снощи го гледах, много добър филм : )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...