Jump to content
BulForum.com

Мисия Лондон


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Най-после един свеж български филм със завидна динамика на сюжета и оригинални идеи. Бяла лястовица бих казал. Хареса ми и надмина очакванията ми.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз го гледах миналата седмица и много ми хареса и се смеехме в залата доволно.Не искам да кажа,че е изключителен...

Link to comment
Share on other sites

г-н злобил що да не давам мнения темата не е за класиките а за този филм нали така ?

и никъде не съм се нарекъл българин никога не съм харесвал българия и предпочитам да съм роден в много по хубави страни

и все пак много интересна логика имаш значи ако бях гледал 1 български филм можеше да се нарека българин така ли ?

от кога филмите определят какъв си ?

 

Като не харесваш България има граници , палиш колата и довиждане.... А относно българските филми след като не си гледал нито 1 няма как да направиш сравнение дали мисията е добра или не .

Link to comment
Share on other sites

ами аз съм го направил това само че със самолета не с колата и аз го сравнявам с малкото което съм гледал от други български филми другите не са ми харесали и не съм ги гледал целите този ми хареса и го изгледах и според продадените билети мисля че и на доста други им е харесал :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

И аз най-сетне го изгледах на кино и останах много доволна, с изключение на играта на Първата дама. То не беше театралничене, то не беше чудо. Всичко останало беше изключително и се смях от сърце. Дори в момента като се сетя за някои моменти и ме напушва смях. Браво на екипа, който го е сътворил!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Благодаря много! :)

 

Относно филма - засмях се на 3-4 сцени, другото е опит да се покаже БГ реалността... Общо взето слабо... 6/10

 

Не е лош филма, на мен ми допадна. Нека правят още нашенски филми, лека полека ще се подобри и качеството :)

 

Свали Мисия Лондон@File.bg

Свали Мисия Лондон @Easy-share

Свали Мисия Лондон @Megaupload

Link to comment
Share on other sites

Не е лош филма, на мен ми допадна. Нека правят още нашенски филми, лека полека ще се подобри и качеството :)

 

Свали @File.bg

Свали @Easy-share

Свали @Megaupload

 

Тук се гледа online

http://www.novamov.com/video/ndjvrc2acjm4s

Link to comment
Share on other sites

Ами торента в wrzru ?

 

 

какво за торента. Silver_bg имаше предвид за качеството на българските филми . За да са по добри трябва и по добър бюджет, а като се дърпа от нета без пари, вместо да се купи ДВДто от магазина няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

какво за торента. Silver_bg имаше предвид за качеството на българските филми . За да са по добри трябва и по добър бюджет, а като се дърпа от нета без пари, вместо да се купи ДВДто от магазина няма да стане.

Набързо съм прочел поста и не сам схванал за какво е говорил точно, за което се извинявам ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...от къде да знам, че имат микрофони в гъза тия патки, ма!

Връщах го 5 пъти :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.verycd.com/topics/2863770/

 

няма значение кой как вижда нещата от наша гледна точка(тук в българия) - да се отиде на кино или да го има свободно за теглене в нета ... глобално p2p определя правилата :laughing:

Link to comment
Share on other sites

http://www.verycd.com/topics/2863770/

 

няма значение кой как вижда нещата от наша гледна точка(тук в българия) - да се отиде на кино или да го има свободно за теглене в нета ... глобално p2p определя правилата :laughing:

 

:confused Ку речи ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая доживях и аз да го гледам въпросния филм. Че добре направен, спор няма. Чак успя да ме изненада като за български филм. Само не разбрах, кое точно му е смешното ???

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая доживях и аз да го гледам въпросния филм. Че добре направен, спор няма. Чак успя да ме изненада като за български филм. Само не разбрах, кое точно му е смешното ???

Абе като го гледаш в кино и всичко живо около теб се кикоти и теб те прихваща по някое време :) Иначе наистина нямаше моменти, които да ме разсмеят истински.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...