Jump to content
BulForum.com

Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Честито Кире, със здраве да го ползваш! Иначе и аз не мога да разбера какво толкова всички наблягат на някакви 4-5% по-добра производителност, вследствие по-добрата оптимизация. За мен най-важните неща са изключително подобрената стабилност, която няма нищо общо с оригиналната 2.1 версия, както и значително подобреното време на ползване на батерията.

Ако трябваше да избирам дизайн то бих се спрял на SGS2, но като цяло този ми хареса като го видях онзи ден на живо и си поиграх с него. Не приритвам за двупроцесорен телефон тъй като просто не мога да си представя какво ще е това чудо, което ще върви бавно на този телефон? Изключвам по-модерни 3D игри и некадърно написан софтуер. Та не върви да взема 2X само щото е с двуядрен процесор... а всичко останало да не ми допада особено, поне от снимки. Но след ден и половина с SGS и без да съм правил много с него мога да изтъкна 2 минуса - че е лъскав (което донякъде се оправя с белия гръб) и PenTile матрицата, но и двете ще ги преживея ;) Хубавото за мен е, че направо съм с работещ 2.2 и с вариант за ъпдейт до 2.2.1 и скоро до официален 2.3... чудно, няма да недоволствам като купилите SGS преди половин-една година :)

Link to comment
Share on other sites

Тук личи добре разликата между нормалната матрица (пикселите) и pentile-а при Amoled-a: http://www.mobiletechworld.com/2010/06/24/iphone-4-retina-display-vs-samsung-galaxy-s-super-amoled/ (в Super Amoled Plus вече е като при iphone-а и всички останали)

 

Нямах предвид теб под недоволни ами всички дето чакаха много време наред 2.2 да се появи и в тяхната страна официално - за USA пък да не говорим :) То може и за мен да го няма 2.2.1 ама ще действам по втория начин (IMEI 356 дори при официален внос не би трябвало да е нашата страна).

Link to comment
Share on other sites

То и аз недоволствах много, особено когато извадиха онзи прословут фърмуеър, който прецака телефона. След това обаче Самсунг чувствително стабилизираха нещата, като според мен основна заслуга за това имат най-вече екипа на Гугъл и съвместната им работа по проекта Nexus S. Дори онова недоразумение Киес с новата си версия е далеч от предишния тотално издънен софтуер.

Link to comment
Share on other sites

Мерси, значи ако търся логиката то FW с XF са за нашия регион и включват благинки. Чудя се дали да чакам официален 2.3.3 или да се хвърлям на този 2.2.1. Ама не ми се правят разните му там настройки постоянно. Някаква програма за бекъп на настройките има ли за SGS?

Link to comment
Share on other sites

Честито още веднъж и тук - във Форума Кире, да си го ползваш дълго и безпроблемно. Яд ме е, че не можаха да ни направят по-добра цена, както бе с Тв-то, но важното е, че ти си доволен от тона екранище, което взе :P

Link to comment
Share on other sites

Доволен съм, цената не е чак толкова важна в случая - нали си начесох крастата... е, в прогрес съм де :) Мерси пак :Р

Link to comment
Share on other sites

но важното е, че ти си доволен от тона екранище, което взе :P

 

Съвсем добре си е екрана на SGS .. ела да видиш Desire HD какво чудо е .. мани ами свикнах и даже не бих отказал още малко по-голям :)

Link to comment
Share on other sites

Съвсем добре си е екрана на SGS .. ела да видиш Desire HD какво чудо е .. мани ами свикнах и даже не бих отказал още малко по-голям :)

Samsung Galaxy S II излиза на 1-ви май в Англия, с 1.2 GHz двуядрен Exynos. Екрана не е по-голям като размер от този на Desire HD, но пък е Super AMOLED Plus. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мммммммм :) Абе знаех си че наесен ще съм с нов телефон въпроса е дотогава да устискам...

 

Гледам не изглежда толкова пластмасов като Галаксито:

 

http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-pictures-3621.php

 

По-лек, по-тънък... и с мааалко по-голям екран (няма и 1см но пак е нещо). Колко ли ще му искат гадовете...

Link to comment
Share on other sites

Мммммммм :) Абе знаех си че наесен ще съм с нов телефон въпроса е дотогава да устискам...

 

Гледам не изглежда толкова пластмасов като Галаксито:

 

http://www.gsmarena....ctures-3621.php

 

По-лек, по-тънък... и с мааалко по-голям екран (няма и 1см но пак е нещо). Колко ли ще му искат гадовете...

 

1000-1200лв.

Link to comment
Share on other sites

самсунг правят различни версии за Европа и Америка. Със сигурност честотите ще са други. Само iPhone са абсолютно еднакви навсякъде като честоти

Link to comment
Share on other sites

самсунг правят различни версии за Европа и Америка. Със сигурност честотите ще са други. Само iPhone са абсолютно еднакви навсякъде като честоти

 

2100 честотата за 3G я има навсякъде. В Европа ползваме нея.

Link to comment
Share on other sites

Може би пропуснах факта, че и нексус телефоните са като айфоните - работят навсякъде. Примерно виж честотите на Desire HD - абсолютно различни за Европа и Америка

 

http://www.gsmarena.com/htc_desire_hd-3468.php

Link to comment
Share on other sites

Може би пропуснах факта, че и нексус телефоните са като айфоните - работят навсякъде. Примерно виж честотите на Desire HD - абсолютно различни за Европа и Америка

 

http://www.gsmarena.com/htc_desire_hd-3468.php

Значи това не е точно така. Поне не и в Канада. Европейският модел на Nexus S има следните 3G бандове: HSPA 900/1700/2100, докато при нас върви модел с малко по-различни бандове: HSPA 850/1900/2100. Вижда се, че само една от лентите съвпада. С нашия модел няма да можеш навсякъде и винаги да ползваш 3G в Европа, както и с европейския няма как навсякъде и винаги да хванеш 3G при нас. ;)

Link to comment
Share on other sites

Това са честотите на АТТ и този модел излезна по-късно от първоначалния нексус С. Моя е с честоти 900/1700/2100, който е първия нексус С, който работи с Т-Мобил. Този, който споменаваш е този който излезна по-късно и е за АТТ

 

http://www.gsmarena.com/samsung_google_nexus_s-3620.php

Link to comment
Share on other sites

  • RaptoR changed the title to Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...