Jump to content
BulForum.com

България търси талант


supertikva

Recommended Posts

a2696386f11ffc9c0e70b58788e1391e_563x217.jpg

 

01.03.2010г. (Понеделник), 21:00 часа, bTV

 

Предлагам тук да обсъждаме предаването, участниците и др. От рекламата изглеждаше, че ще има доста странни и колоритни индивиди. Да видим дали ще е така и в действителност. :)

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се струва че ще е глупаво и знаете ли защо ? защото ние българите винаги си мислим че сме най най а всъшност сме 9-та дупка на кавала.... На същия този принцип предполагам че хората ще мислят че показват нещо уникално а всъшност ще гледаме елементарни неща.. Дано да греша но ми се струва че няма да може да стъпим и на малкия пръст на чуждестранните формати на предаването ;)

 

Поне в силовите нещица сме на ниво. Може да сме тъпи ма сме яки :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пак ще има да ни четат думи на обратно или ще вадят втората част на монети от 1 лве/евро и някви такива...нужни :)

Аз ще го изгледам "откриването" белкем е нещо свястно в което се съмнявам.

Link to comment
Share on other sites

Думите на обратно бяха доста по сложни и интересни от целия 1-ви епизод който трябваше да грабне зрителите ама мен нещо "ни ма грабна" в шоуто на Слави летвата беше по висока...

Link to comment
Share on other sites

Може би не се изяснява точното значение на думата талант в шоуто. Дали търсят добър танцьор, писател, певец, жонгльор, художник и др. или търсят човек с по-рядко срещани качества или по-развити от нормалното.

Link to comment
Share on other sites

Супер разочарован съм , най ме дразни как повече дават публиката и зад кулисите от колкото "талантите" докато си показват номерата. И тая музика на фона дето тече постоянно е супер зле.

Link to comment
Share on other sites

Аз търся на Алекс Раева сестра й :) може и на Игнатова, може и двете (да бъдем нагли).

 

Честно казано в нашата държава, не разбирам защо националните телевизии трябва да залагат в праймтайм-а на формати успешни в западни държава или зад Атлантика. Едно е да е филм - скоро, да -, но друго е да е формат като мюзик-нещо-си или мога-да-правя нещото "х". Това предаване ще е страхотно събота следобед, или от 23:00 до 01:00 в делничните дни - поне според мен. Види се, че на аудиторията й се иска малко турски гюбек, малко сплетня, малко намек за креват-нещо-си ама с МНОГО висок морал :)

 

И наистина съм честен в по-горното, пуснах го(предаването) само за да видя двете водещи. Останах доволен, дано наистина да покажат нещо приятно в по-късните етапи на пресяване на участниците, а не просто рядко срещани и не много умни индивиди.

Link to comment
Share on other sites

Двете водещи ми се струваше, че се правят на Иван и Андрей, поне от няколкото минути, които гледах.

Link to comment
Share on other sites

По досадност не могат да стигнат чуждите водещи, но пък цялото предаване беше едно огромно... нищо. Ако това ще е поредното певческо състезание, разтегачески номерца на 5 годишни и всякакви други тип по-по-най, еми няма да го бъде. То сигурно на конкурс за работа се явяват по-интересни хора. Адската скука честно казано.

Link to comment
Share on other sites

Тва е голяма тъпотия.Що ми се струва че публиката е супер нагласена ?

 

Може би заради монтажа изглежда така, постоянно сменят камерите, показват как се смеят журито и зрителите без да има нещо смешно. На Британския и Американския вариянт следят изпълнението на `таланта` поне на 90% , а тука само въртят кадри и отрязъци :angry:

Link to comment
Share on other sites

Що ми се струва че публиката е супер нагласена ?

Само да попитам - някой от вас бил ли е в публиката при подобен род шоута? Не знаете ли, че преди всяко заснемане има подробен инструктаж специално за публиката, а при по-тежки случаи (по-тъпа публика например :lol:) - даже дават знаци кога да пляскат и кога да се смеят...отдавна се практикува, но не сме го измислили ние - има го още от 50-те години в шоу-програмите в щатите.

Link to comment
Share on other sites

Има едно табло отгоре червено "Аплодисменти" - като светне, всички трябва да пляскат.

 

А за шоуто, монтажа е отвратителен, спор няма. Въпроса е за какъв х** се прехласват толкова по 4-5 годишни деца, които познават емблемите на колите и всички са УАУ !!!! ГЕНИАЛНО. Стига бе, толкова ли няма наистина някой талант да покаже нещо, пред което да останеш с отворена уста :cry

Link to comment
Share on other sites

А за шоуто, монтажа е отвратителен, спор няма. Въпроса е за какъв х** се прехласват толкова по 4-5 годишни деца, които познават емблемите на колите и всички са УАУ !!!! ГЕНИАЛНО.

В случая дават публиката и журито, ако монтажа беше нормален щяха да дават "талантливите" участници - и в двата случая нищо интересно, следователно предаването е боза...

Въпроса е кое е по-голяма боза - турските сериали или предаването :lol:

Това за децата сигурно e така, защото трябва някаква бройка да пуснат, за да има следващи предавания - децата поне не са гадни за гледане, като педали, които танцуват на маанета, 200килограмови "поп певици" и тн.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Може би заради монтажа изглежда така, постоянно сменят камерите, показват как се смеят журито и зрителите без да има нещо смешно. На Британския и Американския вариянт следят изпълнението на `таланта` поне на 90% , а тука само въртят кадри и отрязъци :angry:

Тая смяна на кадри на всеки 2 сек. е отвратителна.

Същото беше и в Сървайвър по време на игрите.

Link to comment
Share on other sites

Тая смяна на кадри на всеки 2 сек. е отвратителна.

 

Радвам се, че повечето тук мислят така :) а не са се прихласнали като зомбита

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пребиха зверски Краси, участващ в „България търси талант” => www.plovdivmedia.com/

 

Има и репортаж в "Господари на ефира" от 22-ри (понеделник).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...