Jump to content
BulForum.com

България търси талант


supertikva

Recommended Posts

Да, жалко за момчето, дано има здрава психика и се оправи.

Егати скапания град дето сме, как може да се случват такива неща. Повръща ми се просто!

Link to comment
Share on other sites

Да, жалко за момчето, дано има здрава психика и се оправи.

Егати скапания град дето сме, как може да се случват такива неща. Повръща ми се просто!

 

Кофтито е, че не се случват такива неща само в нашия град...Жалко е наистина.... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

баси тапанарите

да те викнат, да се напраиш, да тренираш и да ти кажат ами ти беше до тука

кво викат ги да ги снимат как са тъжни като ги режат ли, супер тапо

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, така ли било? Аз го пуснах към края за малко и си мислех, че в началото са минавали с номерата си и сега само оценки, пък то какво било :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Все едно не знаеха, че трябва да са 50 човека и затова дадоха ДА на 999999 и после... Дадохме ви ДА ама сега ви даваме НЕ, защото няма място... Ще се бъхти някой да си развива номера и после няма да го покаже. Плюс това не се знае дали тези, които продължиха са с по-интересни и развити номера в сравнение с тези, които отпаднаха.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Разбирам, има си проблеми с очите момичето, но според мен ДАЛЕЧ не трябваше тя да спечели. "Ефект" си бяха моралните и надявах се, истински победители. Ама се оказа, че на хората много им влияе не само истинският талант, но и странични и не толкова важни неща. Нека и е честито, да вложи паричките в здравето си, но според мен, така или иначе тя стана известна, все щеше да има някой, който да и помогне (ако може). Нямаше нужда да я правят победител само заради това. Глас има Бобито, много голям, но Елисавета и го бие с поне 8953957359 пъти. Баси малкото сладурче с големи кафеви очи, пее уникално!

Има отделни предавания за певци, така че не мисля, че е редно ПАК певец да спечели. Момчетата от "Ефект" бяха най-новаторски, най-симпатични, усмихнати и изключително добри танцьори с невероятен за този вид танци, ритъм и синхрон.

Link to comment
Share on other sites

На това шоу му гледах само части от финала. Според мен всичките, които видях на сцената бяха победители. Най-малкото защото това шоу им дава известност, а това ще доведе до интерес към тях.

 

Баща ми каза нещо много вярно - ако вместо блудкавите новогодишни шоупрограми по телевизията дават нещо такова - той би ги гледал...

Link to comment
Share on other sites

... Глас има Бобито, много голям, но Елисавета и го бие с поне 8953957359 пъти. Баси малкото сладурче с големи кафеви очи, пее уникално!

...

Ми не е точно така, да ти кажа. Богдана не е само глас, тя има силна харизма и това е осезаемо дори пред телевизора. Дето има една дума - пее от цялото си сърце и душа. Елисавета пее отлично за възрастта си (отлична работа на музикалния педагог), но има още много хляб да яде. Аз лично се подразних от явното "побутване" - че Елица, че Валя Балканска... еееее, де. Отделно съм съгласен и с Антарес - всички финалисти бяха достойни за победа.
Link to comment
Share on other sites

Aз пък очаквах много по-талантливи участници и финалисти да има, а нито един няма да го запомня дълго с изключение на малкото момиченце, което най-много ме шашна. Другите не мисля, че блестяха с кой знае какви уникални дарби.

Link to comment
Share on other sites

Ня бях гледал епизодите от последният месец. Само няколко кастинга в началото. По - рано днес изгледах няколко клипа в youtube. Елисавета ми хареса много повече от Богдана. Просто нямам думи. Нея трябва да изпратят да ни представя на Евровизия, а не поредният педал.

Link to comment
Share on other sites

На вторият сезон...пак ли същите мутри ще гледаме :)

 

Интересно шоу, според мен певците бяха излишна група таланви от началото....но Vox populi, vox Dei

 

Кефих се на Ефект ина B4F.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...