Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

SE правят най-нещастните Андроид телефони, ама щом толкова напъва, да взима някой от тия дребните, едва ли някакви технически параметри са съществени в случая.

Link to comment
Share on other sites

Сестра ми се чуди за някакъв бюджетен телефон и понеже е голям фен на Сони харесала Xperia X8 и Vivaz... какво ви е мнението за тях? Гледам процесора не е много зле на Vivaz, само екрана не ми харесва на мен освен това е с android 1.6 ... Но като за нещо под 400лв...

Vivaz е със Symbian. X8 е с Андроид. Вече има 2.1 софтуер. Сонитата на Андроид са перфектни за жени, защото имат най-красивия интерфейс от всички.

 

Дълго ѝ предлагах моя самсунг ....

huh.gifcry.gif

Link to comment
Share on other sites

Vivaz е със Symbian. X8 е с Андроид. Вече има 2.1 софтуер. Сонитата на Андроид са перфектни за жени, защото имат най-красивия интерфейс от всички.

 

Да и тя май Х8 е харесала повече (обърках се одеве кой кой е и бях останал с впечатление че Vivaz e андроида)... +че Х8то е бил по-евтин....

 

За красив - верно не съм го гледал, но за мен HTC-то е върха на сладоледа и откъм интерфейс и удобство. Ако има копчета - Е52.

 

 

Аааа и друго: тя ме застреля че Т9 търсенето било ГАДНО! (дал съм ѝ старата нокия е52 в момента). Искала да си натисне буквичката и да ѝ намери всички хора с тази буква а не както този телефон бил търсел "случайни неща" (по нейното описание)... но е руса - простено ѝ е

 

 

 

huh.gifcry.gif

 

Е дълго дълго - питах я 3 пъти (преди да ти кажа на теб още) :) Нямаш повод за притеснения ;)

Link to comment
Share on other sites

HTC Sense-a е най-функционален, или поне за мен, защото много хора не го харесват и предпочитат нормалния чист Android.

 

Интерфейса на Sony Ericsson е най-красив като външен вид. За справка, можеш да погледнеш това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YDCDUKGaYwI

Link to comment
Share on other sites

HTC Sense-a е най-функционален, или поне за мен, защото много хора не го харесват и предпочитат нормалния чист Android.

 

Интерфейса на Sony Ericsson е най-красив като външен вид. За справка, можеш да погледнеш това:

 

 

Това е 1.6... Аз вече съм с 2.1 на Xperia-та и е още по-красиво...

Link to comment
Share on other sites

Надали точно графичния интерфейс е променен много, но аз просто исках да покажа основен изглед.

 

Но е красиво поне. Да.

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да споделя че тази история с връткането на хората ей тъй наслуки за мен е ОТВРАТИТЕЛНО... много шарено, много красиво и крайно неудобно когато имаш 500+ контакта и търсиш някой конкретен - успех в търсенето, обади ми се идната седмица ако го намериш... Не видях dialer-a но ще си поиграя с някое сони в скоро време да видя колко е красиво и ще споделя после :)

Link to comment
Share on other sites

Прочетох последните 2-3 странички и съм малко разочарован :D Бях се насочил към X8 на SE тъй като е Андроид(можело да му се ъпдейтне версията до 2.1) и е красив.Като цяло съм средностатистически потребител-ще му накачора игри и някоя-друга полезна програмка.Та исках да попитам за съвет за друг телефон пак в този ценови клас(до около 450-500 лева да кажем) с възможност за GPS и да е Андроид :confused

Link to comment
Share on other sites

XXX няма ъпдейт за Х8 към 2.1,но пък за сметка на това се очаква скоро да направят къстъм 2.2 за Х10 :) Но цената на голямата 10-ка си остава достга висока :(

Link to comment
Share on other sites

XXX ,грабвай SAMSUNG GALAXY I550 за 230 лв+1г. абонамент за 10лв/месец от Виваком и ще минеш още по-тънко :))

Андроид 2.1+GPS+WiFi

Тфа е доста привлекателно предложение определено.Трябва да го видя като големина как е.Иначе варианта с абонаментен план отпада,защото сме много хора в група и няма как-само апарат ще си купувам.Трябва да го погледна тоя Samsung...HTC Hero също ми харесва ама той е доста по-скъп :unsure:

 

А X8 вече не е в плановете...все пак като го купувам ще гледам да е с новата версия...или поне да има възможност за ъпдейт до нея

Link to comment
Share on other sites

Цената е валидна при сключване на 2-годишен договор за UniCall XL, с 1-годишен договор цената на Samsung Galaxy 550 е 159.90 лв. с ДДС.

 

UniCall XL - Месечна такса 70 лв 35 лв*

 

* Удвоените включени услуги и двойно по-ниската месечна такса важат само за клиенти, пренесли номера си в мобилната мрежа на VIVACOM в периода 01.09.2010 - 31.12.2010 и са валидни за първите 3/6 месеца при сключване на 12/24 месечен договор.

 

159.90лв апарат

12 месеца договор. - 35лв на месец за първите 3 месеца.

3х35 = 105лв

9х70 = 630лв

-------------------------------------------------------------------

Samsung Galaxy 550 - 894лв.

 

Samsung Galaxy S - 819лв.

 

Нещо не ме грабва офертата мен лично.

 

_______________________________

 

Едит: Видях за какво говориш. Извинявам се. И все пак офертата не струва, защото телефона не е хубав.

Link to comment
Share on other sites

Такка като гледам ще се спра на Hero...до колкото разбрах има ъпдейт до 2.2,много готин интерфейс,добър дисплей пък и тефлоновото покритие е голям плюс.Ако имате по-добри предложения пак около цената на Hero-то мятайте насам ще съм благодарен

Link to comment
Share on other sites

пък и тефлоновото покритие е голям плюс

 

Би ли обяснил защо? Аз явно изоставам от нещата но каква е далаверата от тефлоново покритие? Това да не е тиган че да се хлъзга по-добре и да не залепва манджата? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз малко се объркАх кое го имаше на Hero и кое на Legend и накрая май направих комбинация от двата :laughing: .По принцип тефлоново покритие има само на белия вариант и според ревютата които четох предпазва телефона и екрана от надраскване нещо което си е голям плюс по принцип ако наистина действа :bgrin: .Може би наистина Legend е най-добрия вариант само че ще трябва повечко парички да събирам :D Благодаря за мненията и отзивите :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...