Jump to content
BulForum.com

Филми: обща тема


Recommended Posts

Стига си си едитвал поста! :moon:

 

Пишех по време на гледането (да спестя малко време :P ), та каквото ми направеше впечатление го допълвах. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чудя се, как може да се събере цялата книга в един двучасов филм. Толкова детайли има в романа, че си е едва ли не за сериал. Поне 3-4 пълнометражни филма могат да се направят...

Гледал съм тв-сериите от 90-те и останах разочарован - за 2х90мин. сюжета ми се стори страшно претупан през пръсти.

Link to comment
Share on other sites

Този цявят мисля, че е направен специално за филма. Косата му по принцип не е все още толкова побеляла. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ридли Скот ще върне Сигърни Уивър в образа на Рипли

 

"Не изключвам да се наложи да подмладим Сигърни Уивър, за да върнем Рипли, но това няма да е проблем с помощта на технологиите днес”, сподели режисьорът.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Баси! :online2long: Какво е това...и защо е бил всичкия този зор? Целият "Терминатор 2" анимиран с енджина на GTA V...и озвучен даже в 2 версии - руска и английска...съвсем случайно попаднах на филма, вероятно просто рекламират енджина...

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=BjhHKzPOck8&t=27s

Link to comment
Share on other sites

Енжина е доста стар, за да го рекламират. Просто някой е решил да се позабавлява. :)
Има доста неща, които се правят с този енжин от ентусиасти.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Вече ми дотяга да гледам безизразната мутра на Дженифър Лорънс.Дано да спрат да я лансират вече.

Wow another movie jennifer lawrence will destroy

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

https://www.youtube.com/watch?v=jPEYpryMp2s

 

Като гледам трейлъра и имам чувството, че тази издънка (в смисъл не принадлежаща към основната поредица) ще повтори (а може би дори подобри) успеха на Rogue One! Актьорите, които са подбрали за младите Хан Соло и Ландо Калризиън са право в десетката! А и останалият каст е върха! :punk

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=jPEYpryMp2s

 

Като гледам трейлъра и имам чувството, че тази издънка (в смисъл не принадлежаща към основната поредица) ще повтори (а може би дори подобри) успеха на Rogue One! Актьорите, които са подбрали за младите Хан Соло и Ландо Калризиън са право в десетката! А и останалият каст е върха! :punk

Аз лично вече не бих дал и стотинка за да гледам мозъчните повърни на някой двойкаджия, дето едвам е избутал колежа по филмово изкуство (но пък с тати, дет има връзки и КИНТИ)! Не и след изключително дъхавото говно, наречено - Последните джедаи.

еБaxa мамата на един истински култ в киното тия лешпери, дето (ако изобщо го намират за срамно), синове да им се раждат - зетьове да им водят.....

А филмите не се получават заради кастинга, а и заради сценария. Не става яката работа само с ефекти, джендъри, негра и недоклатени кифли, трябва и вътък, както и добре разказана история!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Нещо си се превъзбудил ми се струва. :lol:

Ба... Превъзбуден съм само сабаля.

 

П.п. Което вероятно се дължи на здравото ми сърце, добрата кръвоносна система и... и добре функциониращата ми простата.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...