Jump to content
BulForum.com

Michael Jackson - RIP


Midex

Recommended Posts

Преди малко обсъдихме новината в темата за общите приказки, но сметнах, че е добре да бъде и в отделна тема в този раздел.

Без значение какъв е бил като личност, какво е правил и какво се говореше за него...той си остава един от най-значимите музиканти-шоумени с дълга творческа кариера още от детска възраст. :inqn

По данни на интернет-изданието tmz.com kралят на поп-музиката Майкъл Джексън e починал тази вечер на 50-годишна възраст в Лос Анджелис.

Късно вечерта в четвъртък западни медии, сред които Los Angeles Times и Associated Press, съобщиха, че певецът е бил спешно хоспитализиран в UCLA Medical Center, заради съмнения за сърдечен пристъп, където по-късно починал.

 

По данни на CNN Джексън е бил докаран в болницата в кома.

Входът на клиниката и районът около болничната стая на поп идола са блокирани от частни гардове, съобщава още телевизията.

 

Адвокатът на фамилията, Браян Оксмън, заявява, цитиран от CNN, че е разговарял с брата Ранди Джаксън, който го информирал, че Майкъл е колабирал тази сутрин в дома си в западен Лос Анжелис.

 

През последните години Майкъл Джексън прекрати концертните си изяви.

 

Здравословното му състояние, влошено от безбройните пластични операции, предизвикваше сериозни опасения у лекарите.

 

източник: news.ibox.bg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Кофти news. Бях чел някъде, че щял да почва ново турне и май албум... а гледай сега какво се случва. Such is life...

Link to comment
Share on other sites

Какво турне? Беше сключил договор за 10 концерта в Лондон(O2 Arena), но поради нечуван интерес ги направи 50. Билетите вече са продадени. Не знам дали има човек на Земята, който може да напълни 20 хилядна зала 50 пъти(през ден) като билетите вече са продадени. А и все пак е и единствения притежател, като самостоятелен изпълнител, на диамантен албум за албума Thriller.

Дано да се окажа прав - предполагам, че това е един вид трик за предстоящите концерти. Вероятността е малка, но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Дано да се окажа прав - предполагам, че това е един вид трик за предстоящите концерти. Вероятността е малка, но все пак...

е как трик бе човек...

такова нещо никой не би изфабрикувал...

 

да почива в мир... легендарен творец и шоумен... жалко, че беше толкова "сбъркан" като личност... :(

Link to comment
Share on other sites

Добре, кой е модератора без чувство за хумор? Нищо лошо не бе писано за Майкъл, точно обратното. Ама сте едни...

Link to comment
Share on other sites

е как трик бе човек...

такова нещо никой не би изфабрикувал...

 

да почива в мир... легендарен творец и шоумен... жалко, че беше толкова "сбъркан" като личност... :(

 

абе когато имаш такъв ГРАМАДЕН дълг, няколко висящи дела за гадости, а данъчните ти намекват, че малко си сгрешил тук-там по бланките.... може би идеята за изфабрикуването на нещо подобно да ти се стори приемлива.

басирам се че след няколко дни като се приключи с пъшкането, охкането и поклоните ще възникнат поне 100 различни теории как е още жив.

за елвис има повече даже.

Link to comment
Share on other sites

Неска като го чух тва супер много се изненадах и в началото си викам абе да не става въпрос за някой друг със съвпадение на имената или нещо такова. Много жалко все пак че умря на такава възраст.

Link to comment
Share on other sites

абе когато имаш такъв ГРАМАДЕН дълг, няколко висящи дела за гадости, а данъчните ти намекват, че малко си сгрешил тук-там по бланките.... може би идеята за изфабрикуването на нещо подобно да ти се стори приемлива.

басирам се че след няколко дни като се приключи с пъшкането, охкането и поклоните ще възникнат поне 100 различни теории как е още жив.

за елвис има повече даже.

Нали се сещаш, че Майкъл държи правата върху песните на Бийтълс. Т.е. само тях да продаде, може да си купи малък остров и да си живее там необезпокояван от никой. Освен това всички обвинения са свалени още преди години.

Идеята, че е още жив ми хрумна в 5 сутринта, когато научих и след обилно количество бира, егербласт и черен афтършок. Тогава ми се струваше правдоподобна, но в момента вероятността да е така за мен е не повече от 2%.

Жалко наистина! Такова шоу е готвил, че сигурно щеше да се говори следващите 20 години за него! Дейвид Копърфийлд е бил нает да организира сценичните ефекти! Щяло да има слонове на сцената, невиждани светлинни ефекти и т.н.

За тези, които не са гледали записи на концерти на Майкъл препоръчвам Букурещ(1992). Ето как започва.

След новината за смърта му, продажбите на албумите му в Amazon.com са счупили рекордите отново!

Link to comment
Share on other sites

Според мен той от няколко години не държи правата. Ако не се лъжа имаше някаква сделка м/у него и Сони защото му трябваха пари. Както и да е.

Нека почива в мир. Беше уникален талант.

Link to comment
Share on other sites

някъде прочетох: "Един педофил по-малко"

Ебати просташкото,некомпетентно мнение.Трябва да си някъв пълен дебил ,за да приравниш цялата му музикална гениалност така.

RIP

Link to comment
Share on other sites

Не съм фен на Джако но му се кефя на няколко парчета и оценявам труда му ... Снощи като гледах по Cnn че е бил закаран в болница си мислих че ще се оправи .....

Но уви то какво стана .... и за всичко са виновни хората които го гонеха само за пари ........

И днес сутринта като чух че е починал и ми стана много странно толкова млад .......

Голям творец няма спор ! поклон !

Link to comment
Share on other sites

Пък аз колко се филмирах... търсих "michael jackson death" в Google и http://www.theonion.com/content/node/30940 ми излезна първо. Търсих в някакви други сайтове някво потвърждение и намерих само форуми, които го вярваха това (пък и съм чувал за the onion и го мислех за сериозна агенция)... после видях датата (March 16, 2005) ииии сега се чувствам само глупав... голяма работа, голяма излагация и все пак да му е мирна прахта

Link to comment
Share on other sites

Каква е идеята на карикатурата? :unsure: Лунната походка, върху фона на луната ли (ако онова там е луна) ? :confused

Според мен не е карикатура, а идеята е че радва хората на небето вече.

Link to comment
Share on other sites

Каква е идеята на карикатурата? :unsure: Лунната походка, върху фона на луната ли (ако онова там е луна) ? :confused

По-скоро като гледам че това отстрани са ангели в небесата (облаци) как се превъзнасят, той ще да е нещо като Бог :) .

Аз лично не го намирам за нещо особено като певец. И въпреки че съм фен примерно на Снуп Дог, и него не го намирам за кой знае каква звезда. Че той грам не може да пее, ако няма грим и прически, е едно абсолютно нищо. Всичко е имидж, много пари, реклама и грим :) .

Изкуствено се правят такива образи/личности, бодигарди, недостъпност, защото в това има много пари. А дали ще е снуп, М. Джексън или Папата, все едно. От тази гл. точка мен лично не ме впечатляват изобщо. Впечатлява всичко, в което резултират огромните инвестиции в тези хора.

Повечето даже не могат да пеят, кво остава за рапа примерно :) . Дори американските т.нар. звезди, блях.

Link to comment
Share on other sites

Дано наистина не мислиш това, което казваш! Всичко съм чувал, но подобна глупост, че Майкъл Джексън не е кой знае какъв певец е меко казано смешно! Нищо лично нямам против теб и не искам да те обидя, но това наистина беше много неподготвено исказване! Ето ти едно поздравче, с което се надявам поне малко да променя мнението ти!

Майкъл е единствен и неповторим! И такъв не го правят парите, гримовете и прическите, а таланта му, това, че е гениялен композитор, музикант, изпълнител, певец, танцьор, шоумен!!! Отделно от това е рекордьор по благотворителност - похарчил е 300 милиона долара за това!

Link to comment
Share on other sites

Като изключим последният му албум, Джако почти няма слаба песен. Беше наистина гениялен музикант. RIP

Link to comment
Share on other sites

Каква е идеята на карикатурата? :unsure: Лунната походка, върху фона на луната ли (ако онова там е луна) ? :confused

 

Хубаво, че за твоята работа не се иска креативност :D

 

Това е Илюстрация, как вече прави лунната походка на небето. Това до него са ангели. И не, не означава, че е Бог. Най-малкото това би било против законите на Библията.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...