Jump to content
BulForum.com

Michael Jackson - RIP


Midex

Recommended Posts

Каква ирония, адв. tedy, че непосредствено след твоя пост пратиха клиента ти на "почивка далеч от булфорум". което значи още, че по правилата на твоята логика и netrootbg не става за мод.

И не ставаше дума за това да заставям хората с пищов на челото да харесват Майкъл, з-то можеш да кажеш, че не го харесваш и по по-приличен начин.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Каква ирония, адв. tedy, че непосредствено след твоя пост пратиха клиента ти на "почивка далеч от булфорум". което значи още, че по правилата на твоята логика и netrootbg не става за мод.

И не ставаше дума за това да заставям хората с пищов на челото да харесват Майкъл, з-то можеш да кажеш, че не го харесваш и по по-приличен начин.

Не, не е ирония.

netrootbg го прати на почивка по повод следващия му пост, който даже е едитнал за да скрие това, което беше постнал като линк Evil-a.

Явно продължаваш да четеш по диагонал и да пишеш първосигнално.

 

Иначе си прав за едно, просташките изказвания по повод Джако и аз не ги харесвам.

Не, не съм антифен на Джексън. Даже има някои песни, които мога да ги слушам с .. интерес. Но нищо повече. Не съм и фен. И не съм го обиждал, просто си има своята фенска маса. Майкъл Джексън от 10-тина години нито е имал концерти доколкото знам, нито е издавал нещо ново.

За други коментари, прочети ми предните постове, мисля, че съм казал всичко. Останалото беше някаква кавга, която не мисля, че аз започнах, с иначе леко негативните ми мнения.

Link to comment
Share on other sites

:D

...

 

Продължаваш да се хилиш като малоумен, пък може и да се не знам. И при липсата ти на елементарни познания по българска граматика, се чудя на какво да отдам мерака ти да се правиш на умен, като отдалеч си личи, че си ...

При най-елементарния анализ на текст, който се прави в училище, което явно си проспал, се броят: думи, предлози и т.н. - поне се обади на учителката си да те поздрави за неграмотността ти.

 

И не, не се пише Кралят, защото си има елементарно правило кога е пълен член и кога не, което явно отново ти убягва, но проблема е изцяло твой, не ни занимавай с него и не се хили точно в тази тема.

Link to comment
Share on other sites

Темата бяга доста от същината си, лични нападки чрез системата за лични съобщения. Смятам който е имал да изкаже виждането си към загубата го е направил вече.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...