Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Брей...много корава карта имаш - не се дава лесно. :P

Имам оригиналния диск, който идва с картите SB Live!, но за съжаление вътре си е с цялостна инсталация, която само те си знаят как са я организирали и няма как да се изолира драйвера от цялото. Лошото е, че големината му е 450 мегабайта, а нямам свястна алтернатива в BG пространството, която да предложи бързо и сигурно качване...опитвал съм с външни сървъри, но там се качват няк'ви мизерни килобайтчета в секунда и е цяла мъка. Мислех да го кача като торент в нашия сървър, обаче подозирам, че ще го изтрият, тъй като сигурно няма да се вписва в някоя от категориите. Другият вариант е да почерпиш и да ти го запиша на един диск... :P ...всъщност може и без да почерпиш - пак ще ти го запиша. :)

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да намерите драйвъри за следния модел мишка и клавиатуа за Виста.KB(S)-2680RP

В саита на А4tech уж казват че най-новата версия драйвъри е 7.80 която поддържа виста,но след като ги сваля се оказва че са вер 7.64.Обърнах нета и не можах да намеря и затова се обръщам към вас.Белким вие намерите :lol: .Проблема със сегашните е че половината от мултимедиините бутони не работят,а също така и office бутоните на мишката.По отделно моделите са:клавиатура- RFKBS-26 и мишка:RFSWOP-80

 

Edit:Току що намерих драивъри уж за мишката в7.80,а след инсталацията взеха че се оправиха мултимедиините бутони :blink: .Office switch бутоните на мишката не работят.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ето как става, от линка който си дал си има драйвери за виста, просто трябва да изтриеш старите за да няма такива пречки.

Отваряш и разархивираш архира, след което изтриваш старите драйвери, рестартираш и като те пита за нови се инсталират тези, трябва всичко да работи добре след това.

Няма причина която да възпрепятства нормалната работа на мишката и клавиатурата, освен ако ти не си объркал нещо.

П.П. По отделно драйвери едва ли ще се намерят, само това ми идва на акъла в момента... виж дали ще стане.

ЛИНК

:)

Link to comment
Share on other sites

lil_stenly тези от официалния саит са ver.7.64 нищо че пише че са 7.80.Ако пробваш да ги инсталираш ще видиш.Още в самото начало на инсталацията го пише.

Както и да е намерих от руски саит драивъри ЦЪК(ако на някой му потрябват) и положението се оправи до някъде.Всички мултимедиини работят,а на мишката само 5 от 8.Точно в тия 3 който не искат да тръгнат е удобството на мишката ама ще го преживея :laughing:

Благодаря на отзовалите се :)

Link to comment
Share on other sites

lil_stenly тези от официалния саит са ver.7.64 нищо че пише че са 7.80.Ако пробваш да ги инсталираш ще видиш.Още в самото начало на инсталацията го пише.

Както и да е намерих от руски саит драивъри ЦЪК(ако на някой му потрябват) и положението се оправи до някъде.Всички мултимедиини работят,а на мишката само 5 от 8.Точно в тия 3 който не искат да тръгнат е удобството на мишката ама ще го преживея :laughing:

Благодаря на отзовалите се :)

Сега пробвай тези.

ЛИНК

:)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте ,

скоро си купих лаптоп Toshiba Satellite A205-S7458. Той върви в комплект с инсталирана Vista за това го форматирах и му качих XP. Намерих повечето драйвъри но не мога да открия за дисплея , LAN картата и mass storage .Ако някой знае как да го оправя или от къде да сваля точните драйвери ще съм му вечно задължен.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте ,

скоро си купих лаптоп Toshiba Satellite A205-S7458. Той върви в комплект с инсталирана Vista за това го форматирах и му качих XP. Намерих повечето драйвъри но не мога да открия за дисплея , LAN картата и mass storage .Ако някой знае как да го оправя или от къде да сваля точните драйвери ще съм му вечно задължен.

Погледни следната тема.

ЛИНК

:)

Link to comment
Share on other sites

Тия дни изрових от архивите следния тв тунер:V-STREAM VS-TV878RF ,но не мога да му намеря диска с драйвърите.

В интернет все удрям на камък.В крайна сметка разбрах поне че V-STREAM VS-TV878RF = KWORLD VS-TV878RF = KWTV878.Надявам се някой все още да има такова животно или да знае от къде могат да се намерят драйвъри за него.И какъв е шанса да тръгнат на Виста?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Драйвери за лаптоп на Windows XP SP2...

Марка: Toshiba

Модел: Satellite L300D

Серия: PSLC0E

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Драйверчета за MX 440 SE за ВидоуЗ 7 може ли :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Трябват ми драйвери за GeForce6100PM-M2 по-точно за саунда и може би за видеото. Някой ако има желание да ми помогне да ми пише на лс за моя проблем - нестава на въпрос за личния ми компютър а за друг чисто нов , никой плеър не тръгва, уинампа като дадеш да пуснеш песен дава грешка в драйвера който е сложен при инсталиране на уиндоуса ,не са дали диск с драйвери на брат ми ,има само един диск с Motherboard който мисля че са инсталирали още след инсталацията на уиндоуса , скайп когато набера някой да разговарям с него дава - " проблем с възпройзвеждащото устройство" инсталирах един драйвер който единствен успоя дас е инсталира от всички които пробвах,но нищо не стана от него , и нямам идея как да го оправя ,дали с оригиналните за това дъно ще стане всичко? на Volume control менюто от старт менюто е съвсем малко с 1колонка само за volume control,липсват wace,cd player ,microphone и тн.С такива неща съм се занимавал преди мн години когато за моя,но и съм забравил и отделно тая област мн не я разбирам още,моля за помощ?

Link to comment
Share on other sites

Ето ти линк към тях!

ЛИНК

 

Благодаря ,дано да стане ,че от сайта им свалях за този модел и нестава пак ,пък не се инсталира и на личния ми компютър а и оригиналния диск се изгуби някаде.

Link to comment
Share on other sites

Тази версия нестава за Windows XP ,някой да изнамери ,официалния им сайт е в профилактика нещо :unsure:

Пробвай с тези, много от камерите работят добре с тях, както и моята (някаква куче-марка е), просто с оригиналните ми даваше син екран при мен.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с тези, много от камерите работят добре с тях, както и моята (някаква куче-марка е), просто с оригиналните ми даваше син екран при мен.

 

Това въобще нетръгва което си дал ,няма Setup за инсталация, сайта на камерата го пуснаха и си свалих оригиналния софтуер и не тръгва отново ,явно някакъв дефект при намирането на софтуера дава камерата. В гаранция е дали ще е заменят без слушалките в комеплекта защото те са супер? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Това въобще нетръгва което си дал ,няма Setup за инсталация, сайта на камерата го пуснаха и си свалих оригиналния софтуер и не тръгва отново ,явно някакъв дефект при намирането на софтуера дава камерата. В гаранция е дали ще е заменят без слушалките в комеплекта защото те са супер? :unsure:

Тези варно нямали "setup", просто отиди на My Computer>Properties>Device Manager>Дясното копче на камерата>Properties>Update Driver>Use internet connection to find new drivers (или там каквото беше) и ако не намери нищо, тогава цъкаш да посочиш ръчно драйверите и избираш тези от папката, която се е получила след разархивирането на архива. Така трябва да стане.

И все пак няма гаранция, че ще тръгнат. А, аз ще погледна за ISO към този модел някъде из сайтовете.

:)

Link to comment
Share on other sites

Тези варно нямали "setup", просто отиди на My Computer>Properties>Device Manager>Дясното копче на камерата>Properties>Update Driver>Use internet connection to find new drivers (или там каквото беше) и ако не намери нищо, тогава цъкаш да посочиш ръчно драйверите и избираш тези от папката, която се е получила след разархивирането на архива. Така трябва да стане.

И все пак няма гаранция, че ще тръгнат. А, аз ще погледна за ISO към този модел някъде из сайтовете.

:)

 

Ами ходих до фирмата откъдето е взимана камерата и там направихме една вратка и след 2 преинстала на софтуера накрая стана ,даже ми дадоха оригиналния диск че при тях е останал , а не както аз си мислех,че е изгубен ,все пак благодаря.Внимавайте какви камери си купувате че в моя случай доста бъгав софтуер излезна :Х

Link to comment
Share on other sites

По принцип и доста зависи към какъв компютър включваш устройството.

Моята камера си работеше на старият компютър перфектно, обаче при новият започна да дава сини екрани, та трябваше да сменя драйверите с други, а сега с другите си работи както трябва.

Забелязвам, че много хора имат проблеми с камерите... аз съм имал много ядове с няколко куче-марки (или евтини/стари моделчета) и няправо ми взеха тока докато намеря свестен софтуер за тях.

Радвам се за теб, че си се оправил някак.

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...