Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

По принцип и доста зависи към какъв компютър включваш устройството.

Моята камера си работеше на старият компютър перфектно, обаче при новият започна да дава сини екрани, та трябваше да сменя драйверите с други, а сега с другите си работи както трябва.

Забелязвам, че много хора имат проблеми с камерите... аз съм имал много ядове с няколко куче-марки (или евтини/стари моделчета) и няправо ми взеха тока докато намеря свестен софтуер за тях.

Радвам се за теб, че си се оправил някак.

:)

 

Бе на домашното ми пс стана обаче на това на брат ми на който е камерата и се мъча да му помогна нестана :( .Тамън му оправих повечето неща по компютъра и остана само тая шибана камера и заради нея май ще трябва да му преинсталирам Уиндоуса,че тоя дето му го е преинсталирвал е хал хабер ,по зле от мен и си е пооставил рацете и заради това ми иска като инсталирам софтуера някав СД 2 на Хп-то :blink: .Иначе че ги правят през куп за грош си е истина ,защото явно повечето вече ги дават за подарък :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Здравейте.Днес инсталирах Windows 7 на машината си.Всичко е наред,с изключение на саунд картата-не я засича и не намира драйвъри за нея.Картата е C-media АС 97 .Ще съм ви много благодарен,ако ми помогнете в търсенето на драйвъри!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Днес инсталирах Windows 7 на машината си.Всичко е наред,с изключение на саунд картата-не я засича и не намира драйвъри за нея.Картата е C-media АС 97 .Ще съм ви много благодарен,ако ми помогнете в търсенето на драйвъри!

Защо не опиташ да влезнеш в сайта на производителя на дъното,ако ти е вградена както е на повечето съвременни дъна.Тази карта C-media АС 97 беше доста популярна, поне аз така си спомням навремето ,погледни от кой производител е и с какъв чип.

 

Едит:ААААААААА сега се вгледах,че е C-media,мислех си за Реалтек.Виж тук

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

здравейте хора, за дъно "gigabyte ga-8simlp" ми трябва драйвер за ethernet controller.....само той остана в device manager-a и не става с нищо! дъното е с вградено аудио и видео и лан....ако някой има идея, моля да помогне

Link to comment
Share on other sites

Предупреждавам всички потребители на NVidia карти, че новия driver 196.21 при мен под win7 x64 прави проблем и не може да се инсталира, а затри старите.

Ако нямате нужда изчакайте и не качвайте на сляпо новия ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся драйвери за соунд карта Creative sound blaster live 24-bit SB0410.Искам само да уточня че съм със ХР-32бит сървиз пак 3.Тези от официалния сайт нестават ще съм благодарен ако ми помогнете.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

хора, преинсталирах лаптоп asus f3ke с windows xp, намерих му драйвери в нета, тъй като в асус нямаха в поддръжката....и накрая след инсталиране на всички драйвери ми дава някакъв липсващ USB DEVICE....обаче не знам къв е тоя и не мога да намеря нищо за него.....моля помогнете!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

аз имам следния проблем имам уеб камера на крипто (cme2+series II) супер добре си работи, ама на хр. Минах на 7 и сега не мога да си намеря драйвъри за нея. Ако някой е имал подпбен проблем и е открил решение нека да даде малко акъл.

 

 

 

 

Благодаря за вниманието

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Не мога да си подкарам саунд-а, хелп

АИДА32:

Computer

Operating System Microsoft Windows XP Professional

OS Service Pack Service Pack 3

 

Motherboard

CPU Type AMD Athlon XP, 1533 MHz (5.75 x 267) 1800+

Motherboard Name ECS KT600-A (4 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 3 DIMM, Audio, LAN)

Motherboard Chipset VIA VT8377 Apollo KT600

System Memory 256 MB (PC2700 DDR SDRAM)

BIOS Type Award (08/26/03)

Communication Port Communications Port (COM1)

Communication Port Communications Port (COM2)

Communication Port ECP Printer Port (LPT1)

 

Display

Video Adapter NVIDIA GeForce2 GTS/GeForce2 Pro (Microsoft Corporation) (64 MB)

3D Accelerator nVIDIA GeForce2 GTS

Monitor Plug and Play Monitor [NoDB] (92523646)

 

Multimedia

Audio Adapter Creative EMU10K1 SB Live! Audio Processor

 

Network

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам дъното ти е с realtek карта, съответно пробвай да свалиш тези драйвери:

 

http://www.realtek.com/downloads/downloadsCheck.aspx?Langid=1&PNid=23&PFid=23&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false#AC

 

 

 

 

Обаче отдолу пише, че имаш и допълнителна звукова карта soundblaster. Някъде от тука трябва да намериш нужните драйвери: http://www.creative.com/soundblaster/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нали това ти е дъното?

Ако, да... то тогава от там може да си свалиш драйвери.

И също може да ги пробваш в случай, че тези от сайта на реалтек не бачкат както трябва!

Линк

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам ето тази машина. Всичко работеше добре, докато не изчезна сигнала от слушалките и микрофона. Колоните работят, но нищо друго. Инсталирани са единствено драйвърите от линка.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

търся драйвери за Soltek SL-75FRN

 

благодаря предварително.

 

::редактирано::

 

сега обърнах внимание, че чипсета е nforce2 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Здравейте.Преинсталирах един стар кошник,който всъщност съм намислил да подарявам в службата ама няма драйвери.2 дена по 3-4 часа се ровя за да открия драйверите на дъното,не успях.Намерих на видеото,за звука ама другите ги нямаааа...Ето какво казва сър Еверест:

 

Motherboard ID - 07/19/2004-KT600-8237-6A6LYF0FC-00

Motherboard name - FIC KT-600 Pro (5 PCI, 1 AGP ,3DDR DIMM ,Audio,LAN)

Motherboard Chipset - VIA VT8377 Apollo KT600

BIOS Type - Award(07/19/04/) - не е важно,но го пипша.

OS - Windows XP Service Pack 3

 

Благодарен ще съм ако някой се трогне за мен

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

За какво са ти тези драйвери? Windows-a би трябвало да е разпознал възможностите на монитора след като си инсталирал драйверите за видео картата(което също може да не е необходимо).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...