Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Следващото клипче ми напомня времето на масово крадене капаците на шахтите за вторични суровини, на "Брезовско" и аз веднъж влезнах в такава, но се отървах само с изправяне на джанта. В Русия явно не ги крадат, но пък и не ги закрепват добре както се вижда.

 

Микробус, шахта с недобре закрепен капак, пирует и риск за удар в колата до него

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам приятел карал там с мотор и каза, че си е бая страшно. Високи и гадни бордюри, неравна писта +....20 километра, които трябва да бъдат научени. На компа ми е лесно ама ако седна в кола и ще дрисна яко.

Link to comment
Share on other sites

не баш с кола ама 

 

 

:wtf:

 

и ако тоя ви се вижда нормален .... тука вече нЕма никой....

 

 

http://vbox7.com/play:8bb7fab652

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=j2TVnGBS1F8&feature=player_embedded#t=519

 

 

 

 

'The Isle of Man is very difficult. If you make a mistake, maybe it’s the last mistake.'

 

Дъ Доктор...... 

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно луди самоубийци. Тук оставят живота си в ръцета на техниката. Защото дори да са перфектни, ако нещо стане чисто технически, ще ги събират с лопата... И тия хора около пистата?!?!? Видях и деца.... Абсолютно луди.  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Майна, да почвам ли да обяснявам колко малоумни са подобни гонки по магистралите сред други автомобили или сам ще се сетиш и ще си плеснеш един по вратленцето? Че го и постнал тука да се радваме и останалите на простотията

Link to comment
Share on other sites

Тва сноване из лентите... в тоя трафик ... харабия... тия неща ако толкова иска да ги прави ... вечер 2-3 часа... без трафик.

Link to comment
Share on other sites

ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН - абсолютно велико заглавие... 

 

Това е доста старо, но е от групата "стари, но златни", а шофьорските умения на оня с дългия камион на 1.10, дето заобикаляше оная ТП, граничат с тези на пилот от F1. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...