Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

Може би изглежда добре ...или е по-добре да има wheelgap колкото да си пъхнеш главата, за да има ход окачването като шпориш със 150 по паветата :grin:

 

две от мен

(как да вградя клиповете в темата??)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

И едно от мен...

 

Новото БМВ М6 купе (2014) - страхотия....Красиво...дори и за БМВ ( :P ), мощно, луксозно и натъпкано с всевъзможни екстри от прожекция на предното стъкло...до каквото друго се сетиш.... :bowdown:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=xph_dHmBgvM

Link to comment
Share on other sites

Eeeeee.... как можа да го кажеш... стенс стайл-а ми е любим. Ако преасфалтират В. Априлов директно си купувам 60/40 понижаващо окачване. Много хваща окото. Въпреки, че ще е по-добре с 18ки вместо 17ки ама пак. Вместо да съм като джипка. :D

Link to comment
Share on other sites

Ся говорех специално за онова с окачване с кривите гуми дето е хем адски ниско хем и гумите са ти изпривени.

http://vbox7.com/play:4afe85d79e май го бях пускам,но не помня :D

edit:Тука ако направят една читава драг писта ще избият рибата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Едно старичко клипче, което някои вероятно са гледали, други не. Тривиална история - каране бавно в лявата лента + изнервен от това шофьор + първият показва на втория, че той ще кара влака + вторият показва на първия, че не е съгласен с това = ситуацията на клипчето.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uLLGJDfMjfM

Link to comment
Share on other sites

Мидекс можеш ли да постнеш пак онова клипче с пешеходците?Беше доста брутално.Търсих го но не мога да го намеря :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Неееее, това не може да е истина!?! При една единствена паркирана кола около теб да направиш такъв безумен пирует, да спреш и след кратък размисъл все пак да успееш да я нацелиш - това само жена може да го направи....в случая 'жена + Нисан Микра'. :notify:

Link to comment
Share on other sites

Не е пияна, просто е...жена. :)) Изгледал съм десетки случаи на неадекватни постъпки, извършени от жени в коли, но това по-горе определено е в класацията ми 'топ 5'.

Link to comment
Share on other sites

Имаше едно филмче за най-лошите шофьори преди време (10-15 години някъде). И коментара за номер 1 беше:

 

Тука определено пътя е хлъзгав и бихме го приели за напълно нормално неговата реакция, дори не би влезнал в никаква класация... и дават как занесе яко и се натресе в мантинелата отстрани... нито бихме го вкарали в класацията за това му тръгване... и дават как тръва и се забива в мантинелата отсреща... следващото му тръгване обаче ни направи впечатление, но не затова е на първо място... и дават как дава на заден и се забива отново в другата мантинела... а го слагаме като номер едно заради ей това което сега направи - и отново идиота тръгна хакха се първо в едната после в другата мантинела и накрая май уцели и друг автомобил (не помня но 3-4 пъти потегли и всичките с много яко газ и се забиваше в отсрещната страна всеки път докато накрая уцели и друг автомобил и се помляха тотално)

Link to comment
Share on other sites

Чефо, таз' тема не беше ли за "клипчета, свързани с коли"...нека да не я разводняваме, за да не почне да се пълни с камиони, атевета и всяк'ви колелета. А иначе на някои от тия на клипа им трябва само някой неадекват като жената на още по-горното клипче - тогава вече и за донори няма да стават.

Link to comment
Share on other sites

Гледай ги...ама внимателно. ;)  В горния си пост имах предвид, че никога не знаеш на пътя кой от другите участници ще ти поднесе "приятна" изненада в най-неподходящия за теб момент...хората се пристрояват, завиват и изобщо си правят различни маневри, като често огледалата и мигачите ги нямат за нищо...а когато си с висока скорост, в такъв момент просто нямаш никакъв шанс да реагираш -> пример без смъртен случай + пример със смъртен случай.

Link to comment
Share on other sites

...........

 

Подозирам, че събираш пари за Сивик, предвид на какво наблягаш напоследък в постовете си....направо започвай отсега с покупката на парашута. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че събираш пари за Сивик, предвид на какво наблягаш напоследък в постовете си....направо започвай отсега с покупката на парашута. :lol:

Тц сивик скоро май няма да видя :( За каквото стигнат парите това ще е.А иначе това е най-бързия outlaw civic. 

Link to comment
Share on other sites

Идеални за разстрел! Видя ли Голфа, спрял в аварийното? Как ли се е почувствал човекът, ако изобщо е разбрал какво става... Точно така убиха наши комшии в Банкя. Не знам жената дали оцеля, но и да е - едва ли става човек от нея. Ей такъв подобен боклук ги помете, спрели в аварийното. Уроди нещастни!  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Нямам нищо против разумното превишаване на скоростта на определени участъци без коли и то от хора, узрели поне мъничко в главата си, но като слушам истеричните крясъци в екстаз на шóфЕра докато слаломира между колите, оставам с впечатление, че е въпрос само на време този да претрепе някого или (дай боже) поне само себе си. Само не разбрах какво доказа, след като още в началото се видя, че поршето го издухваше по всички параграфи - че го мина малко преди бензиностанцията и то защото оня беше намалил ли? И к'во като колата му вдига 260 - това го прави страхотен пилот ли...щото не се иска кой знае какво на права и дълга отсечка да натиснеш педала до ламарината и да държиш геврека, за да не тръгне колата нанякъде. Пълен шит мене ако питате, даже грузинският джигит с дрифовете из града, дето наскоро се претрепа, пробуждаше повече уважение в мен, акó и да не одобрявам всяка една безсмислена простотия в градски условия или натоварен трафик. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Търсенето на смисъл в такива "геройства" е действие, обречено на провал. Преди няколко дни пред очите ми нещо лъскаво /дори не можах да видя каква точно беше колата/ мина през кръстовище на червено с пауър слайдинг на крачки от пресичаща жена. Можеш само да се молиш да не си на пътя на такива психопати.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...