Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

А каква е целта на показването на клипа...че можеш да направиш двойно изпреварване ли? Щото ти гарантирам, че VW-то няма как да види пуснатия ти ляв мигач, понеже ти се изнесе бързо, а между теб и него имаше друга кола, пък и ти дори не му бибитна...Общо взето рисковано си беше, защото голфът можеше да се изнесе и доста по-наляво и тогава щях да те питам какво правиш в случая....лично аз като го видя, че тръгва след първия да изпреварва (а и се очакваше) - бих се прибрал в празното място, освободено от голфа.

 

П.П. ...а и пътят Асеновград-Кърджали може да се каже, че е в доста добро състояние (знам всяка една дупчица по него), предвид състоянието му отпреди година-две. Преди месец асфалтираха най-лошия участък с най-многото дупки и останаха единствено 2-3 километра в началото на изкачването на завоите (след S-ката на мостчето), но дори и този участък не е толкова зле щом може да се поддържа към 60 км/ч...явно си свикнал да пътуваш само по хубави пътища. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Това с какво си го снимал?

 

Чудя се дали има смисъл да си взема и аз едно GO-pro - гледах снимките които един приятел прави на ските и се кефех много.

Link to comment
Share on other sites

i9100 s II - ми е снимачката.

 

Бързо, бързо... не много бързо съм се изнесъл на 5та. Човека поне според мен наистина можеше да си погледне огледалата. За мен не го е направил. Че можех, можех да се прибера. Че можеше още в ляво да се изнесе можеше. И щях да мина през банкета - случвало ми се при разминаване с тир който изпреварва тир, а мен ме изпреварва автомобил за да му направя място. 

Link to comment
Share on other sites

5-та? Значи имаш и 6-та, щото я сменяш малко след това....че и 7-ма чувам, ама да не издребняваме :)

Не се оправдавай, имаше си известен риск, голфът си включи ляв мигач като пич и тръгна, като съм сигурен че и в огледалото е погледнал точно 1 секунда преди ти да му се появиш. Приеми, че по пътищата има хора най-различни - някои хапват докато карат, други говорят по телефон или се карат с жената, трети просто имат по-бавни рефлекси и всичко при тях тече малко на забавен каданс, така че тия с по-бързите рефлекси и коли са длъжни да предвиждат и да ги (се) пазят, а не обратното. Аз също съм правил подобни изпълнения, но след това съм ги отчитал като ненужни... :))

Link to comment
Share on other sites

Ок, начи не помня (пък и докато го кача и изрежа много-много не го гледах). Аз не казвам, че е трябвало да го изпреяваря през ръба на насрещното. Отбелязвам, че блее. И мнооого хора блеят. Ама много. Иначе наистина има нужда да си сложа кутия с 6та.

Link to comment
Share on other sites

Ок, начи не помня (пък и докато го кача и изрежа много-много не го гледах). Аз не казвам, че е трябвало да го изпреяваря през ръба на насрещното. Отбелязвам, че блее. И мнооого хора блеят. Ама много. Иначе наистина има нужда да си сложа кутия с 6та.

Мисълта на Пламен беше че постъпи като типичен собственик на БМВ - настъпа здраво въпреки, че имаше риск. За протокола - и по-големи глупости съм правил, въпреки, че напоследък гледам да се контролирам. Ако съм се наспал хубаво и съм спокоен понасям доста голяма доза тъпотии без да се трогна. Само дето рядко се случва.

 

Но пък виждам че доста стоически го понесе. Аз щях хубаво да го освиркам и такива майни да му тегля че и филтъра да се изчерви :)

Link to comment
Share on other sites

Ако му бях свирнал можеше да се събуди от спането зад волана, да свие рязко примерно и да ме отнесе - поне аз така си мисля. Как да е. И колкото и глупаво да звучи, на мен ми се видя по-сигурно да го размина от колкото да бия спирачки и да прибирам зад него. 

 

Btw днес след случката с инфинитито преди тоя случай, вече ВСЕКИ път ще снимам, щото не е истина какви неща виждам - то в града. Скоро ще има още включвания с клипчета от мен предполагам ама просто като очевидец.

 

______________________________

btw каза ми, че има някакво много хубаво док. филмче за състезанието БАХА в Мексико, ама момчето не му знаеше името. Ако някой се сеща да прасне един линк. Сигурно е, че е документален ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ползвай другата тема на netrootbg, която е специално за такъв род клипчета. А между другото в Австрия вече били забранили регистраторите, защото нарушавали личната свобода на околните - един вид, може случайно да хване в кадър жена ти, докато се вози с любовника. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ползвай другата тема на netrootbg, която е специално за такъв род клипчета. А между другото в Австрия вече били забранили регистраторите, защото нарушавали личната свобода на околните - един вид, може случайно да хване в кадър жена ти, докато се вози с любовника. :lol:

абсолютно подкрепям...аз лично не искам някой си да ме снима и надявам се и куки да не ме снимат, че тогава е най-лошо :D

Link to comment
Share on other sites

:confused  тоя с ламбото му даде половин секунда преднина- това ли беше интересното?

Тоя с ламбото не успя да тръгне като хората.

още едно подобно

Link to comment
Share on other sites

То и един голф колкото и да е бърз на чертата пак си остава Голф... Такъв логик всякакви.

 

Link to comment
Share on other sites

1. "Караш" е много относително понятие и обикновено е доста далеч от драга като дисциплина.

2. Не знам колко от вас са наясно, че при драга има различни дисиплини, една от които изобщо не изисква едновременното стартиране на двете коли (отчитат се единствено времената от момента на стартирането на всяка една кола поотделно).

3. Логиката на хоста ми допада напълно!

 

 

Едит: Наскоро гледах едно клипче - един пич вози майка си в едно модвано Evo с 900 коня...бабето не беше много впечатлено, но определено й беше приятно...

 

http://www.youtube.com/watch?v=d94hvUzHu9k

 

 

Днес обаче попаднах на втората част от клипа...бабчето седна да кара Evo-то - евала, хареса ми. :thumbsup:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=UAXhbUnHGno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И второ клипче - най-уникалното място за паркиране, което може да избереш...жена какво да я правиш....

Катастрофата не можах да видя какво точно стана освен че автомобила прелетя доста нависоко, обаче тази патица се чудя как не се скъсаха да бибиткат хората наоколо. То бива да паркираш зле ама буквално да паркираш НАПРЕЧНО на улицата ей това не мога да разбера по каква логика би го направил някой. Верно жена ама то всичко си има граници ебати
Link to comment
Share on other sites

Имам и второ предположение, евентуално ако не е била дръпнала ръчната и колата сама се е придвижила на това място (или ако е затлачила на някой мястото да са я избутали дотам), а първото си е това, дето е по-вероятно - просто да е спряла за малко, докато е отишла до магазина...не се учудвам, понеже безочието или глупостта (а понякога и двете заедно) на някои индивиди нямат граница.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...