Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Батъл, батъл....ама когато нямаш "туристи" пред тебе. Баси, тия хора огледала нямат ли...специално там трябва през 3 секунди да хвърляш по един поглед в огледалото и когато видиш някой идващ с доста по-голяма скорост от теб - десен мигач и плътно вдясно! А иначе хондата е осичка! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

За такъв Сивик си давам десния тестис :)

Иначе съм съгласен с Хост - и мен да ме пуснат с Ферари срещу Шумахер с Шкода, пак ще дишам прах.

Link to comment
Share on other sites

За такъв Сивик си давам десния тестис :)

 

А ще можеш ли да го караш по този начин...щото за такова каране на max се искат топки, а ти след като ще си даваш единия тестис...може да не стигнат топките... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Много искам да прекарам няколко дни каране на тая писта, но първо с кола максимум 100 коня. Знам цялата писта на изуст, но едно е виртуално, друго е реално :). Има мноооого места, на които да си останеш там во век и веков :)

 

edit: Случвало ми се е с болид и ...дори тогава боли преди да натиснеш рестарта :D

Link to comment
Share on other sites

Много искам да прекарам няколко дни каране на тая писта, но първо с кола максимум 100 коня. Знам цялата писта на изуст, но едно е виртуално, друго е реално . Има мноооого места, на които да си останеш там во век и веков 

 

edit: Случвало ми се е с болид и ...дори тогава боли преди да натиснеш рестарта 

Мисля че можеше Сузуки Суифт да вземеш под наем на място. Идеален вариант.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, по-добре първо с около 200...вЕрвай ми. Карал съм на Калояново италианско със 100 коня (btw даже имам и 3-то място в този клас с купа и медал :bgrin: ), сега карам 164 коня...е ми...слабичко е всичко до 200 - сто коня добре, ама да тежи 900 кила заедно с тебе. :))

 

И понеже знам, че хич не ги долюбваш тоя тип коли - поздравявам те с едно клипче. :evil  (2600 коня / 4.7 сек.)

 

http://www.youtube.com/watch?v=RDldwiVYtgI

Link to comment
Share on other sites

Тоя пич има доста видеота качени :) Иначе на тая писта куцо,кьораво и сaкато там :D

Пич? На мен на п***ка ми приличаше ама знам ли - те днешно време са едни такива нежни пичовете...
Link to comment
Share on other sites

Btw нз какъв му е опита на Чефо с коли ама ако не си карал поне няколко месеца кола над 150кс редовно, не е много хава да натискаш с 200кс на писта. Скоростта увлича и като не си свикнал на динамиката на шофиране при по-висока скорост, белята дебне зад ъгъла.

Link to comment
Share on other sites

Абе сигурен съм, че Чефо се е возил в доста в коли над 100 коня, а и в поредиците NFS и подобни, няма равен на него, така че поне виртуален опит има. :)) Иначе няма кой знае каква разлика между 100 и 150, освен, че втората е малко по-първата от първата и може да развие малко повече скорост. А за увличането си напълно прав - ако не внимаваш да си с нужната скорост преди завоя, така хубаво ще те изнесе извън него, че няма и да се усетиш...но това може да стане и с кола с 50 коня ако я натискаш до дупка, но принципно със 150 ще ти се получи по-лесно (излитането). :evil  Проблемът с увличането от скоростта касае пряко и спирането - когато гониш времена, на писта се спира агресивно и в последния момент, така че ако нямаш добри спирачки, просто изобщо не излизай на пистата (изпитвал съм го на гърба си). Едно е да спреш агресивно при 80 км/ч, съвсем друго - при 180 км/ч ; при първото колата кове от раз, но при второто за няколко секунди имаш чувството, че може и да не спреш изобщо, да не говорим какво загряване на дисковете и накладките става само след няколко обиколки. Така че ако подходиш разумно към кола с 200 коня (щото и на мен преди години 200 коня ми се струваха доста много), мисля че няма никакъв проблем да се справиш както трябва по завоите, дори и да нямаш дълъг опит с по-мощни коли....а на тоя етап за "мощни" разбирам тия над 300...ония с 500 и нагоре са за разни ентусиасти, а остатъка от 800 нагоре и + 4-цифрените числа е за откачените екстремисти. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аз именно неразумното отношения визирам. Щото по правите като натискаш е ок, и наистина после като ти се наложи НАИСТИНА да спираш и става забавно. И не съм съгласен, колата ако има 150+ кончета и до сега си карал само до 100кс определено може да се подведе човек от разликата, не е много ама стига да се надцениш (според мен). Та има смисъл първо да поопознаеш нещата с автомобил който е по-бавничък.

Link to comment
Share on other sites

Btw нз какъв му е опита на Чефо с коли ама ако не си карал поне няколко месеца кола над 150кс редовно, не е много хава да натискаш с 200кс на писта. Скоростта увлича и като не си свикнал на динамиката на шофиране при по-висока скорост, белята дебне зад ъгъла.

На писта не съм карал никаква кола. Но дали караш 50 или 500 коня...не спираш ли НА ВРЕМЕ - пак си в киречa. А това става с тренировки. И когато колата е 500 коня нещата стават много по-бързо...по-бързо идва и си заминава точката за спиране, Грешен ейпекс и после направо си скъсай телеметричните данни, че времената за обиколка ще са плачевни. Аз знам какво трябва да се случи на теория. Знам, че трябва колата да се плъзга, но така, че с просто око да НЕ се вижда. Сложи ме обаче в състезателна кола и всичко това се изпарява от главата ми в миг :D

Link to comment
Share on other sites

Абе сигурен съм, че Чефо се е возил в доста в коли над 100 коня, а и в поредиците NFS и подобни, няма равен на него, така че поне виртуален опит има. :))

...................

 

НФС е за дечковци. rFactor, болиди, ръчни скорости и пуснат само ABS, всички други опции изключени. Имам и клип ама ми е във ФБ :)

 

To точно защото много хора карат на "изпарения" и после само четем "млад шофьор загина/уби" и т.н.

виж аз не намесвам пътя...говоря само за писта и в частност Норда ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дрифт по заснежени улици... В града... И като гледам с каква скорост караше тоя баш си търсеше белята. Като едно 75% от беемвистите...

Link to comment
Share on other sites

 

Преди това едно Инфинити на тотално СЛЯП ляв завой изпреварваше. Ама не си бях пуснал телефона.

 

БТВ: Пътя през Асеновград към Кърджали се е поразбил. А това е отсечката Първомай - Пловдив след Садово.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...