Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

Ми мен, ако питаш твоето изказване е в същия дух на дизелджиите. Сравнено с електричката бензина е миризлив и трака. Тишинката си е супер. Не случайно премиум колите са с върхова шумоизолация. А автомобилизмът винаги е бил преди всичко скорост и ускорение, защото ако беше толкова важен шума, хората щяха да си форсират по цял ден пред блока.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Баяяя си далече от истината ;) честно ти го казвам, те сравняват с автомобил и марка при която си плащаш за звука също.

 

Бензина да мирише лошо... не случайно споменах за кои хора говоря, а не за средностатистическия човек. Тишината е супер... ама друг избор

освен тишината и звука от вятъра ... нямаш. 

Нищо против нямам ел тролеите, ако можех и аз щях да си купя и да си се возя евтинко и със супер характеристики.

Обаче такива клипове едва ли не показващи колко е КУУЛ да няма никакъв звук, насочени към аудитория обожаваща звука от добре настроен атмосферен или турбо двг на бензин... е просто жалко. 

 

Аз дори съм фен на Формула Е, гледам си я всяка седмица и е много по-интересна от Ф1, просто щото в ф1 вече го няма изживяването което аз търся, а това което предлагат ел. спортни автомобили, дори в сегашния си вид е прекрасно.

Link to comment
Share on other sites

Звука, в ерата на ДВГ, малко или много винаги е вървял ръка за ръка с мощността, затова е и търсен елемент - с него се показваш. В момента, в който двата компонента се "развържат", ще видиш, че на никой, от таргет групата, която визираш, няма да му пука.

Link to comment
Share on other sites

Пусни си един клип на ягуар от 50те,прав шестак на права тръба... далеч не е бил от най-мощните ама звука е мерило за поколения.... Та добре звучащия мотор не винаги е най-мощен... И много зависи кой и как кара,и с какви настройки ама малко хора го разбират.

 

__________________________________

Ще си спомняме с умиление 

Link to comment
Share on other sites

Гледал ли си клиповете на тоя пич. Все започват с: "бях за едно кръгче с Ферарито на приятел". Виждал съм го с тая Ф12, с Енцо(май две различни), на писта също така. Интересни приятели има :D

 

 

Ето го нашия хубавец :)

Link to comment
Share on other sites

Ми мен, ако питаш твоето изказване е в същия дух на дизелджиите. Сравнено с електричката бензина е миризлив и трака. Тишинката си е супер. Не случайно премиум колите са с върхова шумоизолация. А автомобилизмът винаги е бил преди всичко скорост и ускорение, защото ако беше толкова важен шума, хората щяха да си форсират по цял ден пред блока.

 

 

Поздрав за всички "ватмани" :D. Пунтото извади по-хубав звук от Sl-a :D

 

 

fuck me sideways :D :D :D Забележете на 1.25 минута какво се случва. Смяната на предавката е с божията ръка :)

Link to comment
Share on other sites

fuck me sideways :D :D :D Забележете на 1.25 минута какво се случва. Смяната на предавката е с божията ръка :)

 

Чак поглежда и на физиономията му се изписва "КВО СТАНА!?" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стана, че забрави да натисне съединителя, а на тази кола така и влизат скоростите... Това дето ги сменяше като на молотовка с двоен амбриаж само показваше, че случайно е седнал там.

Link to comment
Share on other sites

Стана, че забрави да натисне съединителя, а на тази кола така и влизат скоростите... Това дето ги сменяше като на молотовка с двоен амбриаж само показваше, че случайно е седнал там.

:wtf:  :wtf:  :wtf:  :wtf:  :wtf:  :wtf:  :wtf:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Който има един час за губене, може да изгледа тия 10 компилирани клипчета на хора, силно надценяващи способностите си като шофьори, дрифтаджии, драгаджии или просто възможностите на колите си. Някои от тях са откровени идиоти, които продължават да се кефят дори и след като са се нацелили в някой бордюр или дърво.

Link to comment
Share on other sites

Това духане на вятър може да си го изтриеш и да постнеш нещо, в което има нормални бензинови високооборотни двигатели като това:

 

 

Предпочитам да слушам тракащите ми хидравлични повдигачи пред тая тролейска повърня от горния клип

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...