Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

Тъй като Формула 1 е "моя" спорт. И като човек излгедал бая стари сезони...няма как СЕГАШНИЯ продукт да ми хареса и да ме накара да седя пред ТВ-то. Факт е, че никога не пропускам да гледам състезанията в неделя...до това лято като няколко пъти бях на 40-те извора на скари и бирИ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Не само ф1 е така. Няма ги зрелищните състезания от едно време във всеки автомобилен спорт. Дали от съображения за сигурност, пазене на супер скъпите коли или нови технологии (огромно сцепление) не съм достатъчно компетентен да кажа.

Още не съм бил на възраст да следя състезания по времето на долните два клипа, но това не ми пречи да се възхищавам на карането и риска, който са поемали пилотите :bowdown:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gw-AxiVqihM

 

http://www.youtube.com/watch?v=bE13zilzvXE

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че ти е харесал звука от електро мотора. Баси гадния тролей. Твърдо против съм електричеството в спортните надпревари. Както и не харесвам дизела в Льо Ман де. То се и вижда. Кола на над 20 години е по-бавна само с 3 секунди от сегашните прототипи.

 

Жалко за моите деца, който ще бъдат ватмани, а не шофьори и ще гледат извратен моторен спорт(ако изобщо съществува такъв). Амин :D

Ми гледай Мото ГП тогава бре, Чефо... Там от 999сс вадят 250 кончета. Всички расови.

 

И на мен не ми харесва Бийбър или онази боза Здрач, но все още за убийство осъждат...

Link to comment
Share on other sites

Ми гледай Мото ГП тогава бре, Чефо... Там от 999сс вадят 250 кончета. Всички расови.

 

И на мен не ми харесва Бийбър или онази боза Здрач, но все още за убийство осъждат...

 

Ааа гледам ги. В Нескафенцето на ВСИ като се съберем....бири, мири :D

Link to comment
Share on other sites

“It's a very happy memory, even if I only finished third,” he told Crash.net. “It was a battle against my best mate in F1 – I didn't call Gilles a driver, I called him the acrobat of the circuits! You could only have that kind of fight with Villeneuve; I think we had the same temperament, the same way of regarding racing, the same hunger to win.

 

“With the cars the way they were back then, you needed to have complete faith in the other driver, because if you collided, you would be flying immediately. He trusted me and I trusted him, so we were able to tap each other seven times. It's true that Gilles was someone who was trustworthy and loyal, both on the track and in life. He was someone I really liked.

 

“Now, we're in 2011, and every quarter-of-an-hour I'm still talking about it! It was more than 30 years ago that we had that duel, so if people are still talking about it now, it shows it really touched a lot of people – the fans as much as the drivers. I was just speaking to someone, who said, 'what a race at Dijon – my best memory from F1', and then asked, 'but who won that day, you or Gilles?' I said, 'no, it was Jabouille!' People don't remember that part of it anymore... It really was a great episode in my F1 career.”

 

Рене Арну за битката му с Вилньов старши. Има ли смисъл да показвам клипа. А сега какво имаме? Шибан DRS, натискаш копчето и край, дори аз съм способен на такова бутафорно "изпреварване", извинявам се - разминаване. Това не е изпреварване.

Link to comment
Share on other sites

Така са го хванали моторния спорт за шията, че то скоро няма да е спорт, а олекотени коли със сликове...ай сиктир :angry:
За съжаление след 20 години ще гледаме извращения ако сме живи и здрави...
...няма как СЕГАШНИЯ продукт да ми хареса и да ме накара да седя пред ТВ-то.
А сега какво имаме? Шибан DRS, натискаш копчето и край, дори аз съм способен на такова бутафорно "изпреварване", извинявам се - разминаване. Това не е изпреварване.

 

 

Ей на това му се вика 'първокласен хейтър'! А нашият Пешо само го набеждават за такъв, г̀оркия...още много има да учи. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ей на това му се вика 'първокласен хейтър'! А нашият Пешо само го набеждават за такъв, г̀оркия...още много има да учи. :laughing:

Мидекс, ти знаеш ли, че съм си тръгвал от купони, за да поспя и да гледам старта в Австралия? Нямаш и идея кви гимнастики съм правил за да седна в 3 следобед и да гледам любимия ми спорт. Само, че дойде лето 99-то и последвалата ужастна доминация на един тим и тогава куцо, кьораво и сакато почнаха да променят правила всяка година и така хубаво ги промениха, че вече и пилотите се бъркат какво могат и какво не, а инженерите спокойно могат да си скъсат дипломите защото са им вързали ръцете и забраняват всяка иновация. На тая тема може да поспорим много защото определено знам какво е била Ф1 и в какво се е превърнала.

 

Сега това няма как да се случи(да седя и да чакам да почне състезанието) - гледам си кефа защото Ф1 НЕ ми е така интересна. Защото я осакатиха, защото посегнаха на най-ценното - двигателите, направиха болидите ГРОЗНИ на външен вид, гумите галоши, за да се подобри зрелищeто.

 

Освен това много европейски стартове си заминаха заради писти като Марина факинБЕЙ, което си е отново трагедия.

Link to comment
Share on other sites

Не ми говори за F1, понеже я гледам доста по-отдавна от теб, единствено по причина, че съм по-голям от теб. Напълно съм съгласен с теб, понеже в началото и аз гледах и не изпусках състезание или интрига, но към края на 90-те започнах да пропускам - едно заради това, че Сена вече го нямаше, а на негово място имаше друг, който изобщо не ми допадаше като човек, независимо колко добър беше като пилот...и второ - изнервяха ме постоянните промени и ограничения на това или онова, все едно не става дума за елитен спорт, а за нещо обикновено, дето могат през месец да си експериментират с него. И постоянно излизаха с номера, че всичко това било за безопасността на пилотите...по-късно като видяха, че тоя номер вече не минава, смениха тезата, че било, за да се постигне равнопоставеност между отборите...:sleep:

 

Та така...щом и жена ми спря да гледа формулата, дето й беше ревностен почитател още от времето на Вилньов и Бергер...няма какво да говорим.

Link to comment
Share on other sites

Не ми говори за F1, понеже я гледам доста по-отдавна от теб, единствено по причина, че съм по-голям от теб. Напълно съм съгласен с теб, понеже в началото и аз гледах и не изпусках състезание или интрига, но към края на 90-те започнах да пропускам - едно заради това, че Сена вече го нямаше, а на негово място имаше друг, който изобщо не ми допадаше като човек, независимо колко добър беше като пилот...и второ - изнервяха ме постоянните промени и ограничения на това или онова, все едно не става дума за елитен спорт, а за нещо обикновено, дето могат през месец да си експериментират с него. И постоянно излизаха с номера, че всичко това било за безопасността на пилотите...по-късно като видяха, че тоя номер вече не минава, смениха тезата, че било, за да се постигне равнопоставеност между отборите...:sleep:

 

Та така...щом и жена ми спря да гледа формулата, дето й беше ревностен почитател още от времето на Вилньов и Бергер...няма какво да говорим.

Бърни ако знае колко ДВД-та със сезони имам, ще се заколи ритуално :D. Липсват ми обаче сезоните от 60-те и 70-те. Няма как да се докопам до всичко. Да живее нета и торентите.

 

Някои са я гледали заради Сена, други заради Прост, трети заради Лауда и Пикет...а сега я гледат заради Янко...к*ра ми Янко :D

Link to comment
Share on other sites

Какво удоволствие прави само да се гледа тоз дзвер, камоли да се кара. Проблема е там, че много бързо идват колите пред теб. С тва задминаване със скорсот 345...колата все едно е спряла :)

http://www.youtube.com/watch?v=fJ2YkbXyRgM&feature=share

Link to comment
Share on other sites

Какво удоволствие прави само да се гледа тоз дзвер, камоли да се кара. Проблема е там, че много бързо идват колите пред теб. С тва задминаване със скорсот 345...колата все едно е спряла :)

 

Не влизаш в темата редовно май...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

хахаха...на Яс Марина след тия две дълги и сгодни прави като накове спирачките и няма отлепяне на главата от карбона хахаха...ама кво се смея и аз бях така след едно рязко спиране като се возих на една R6-ца. :)

 

 

 

 

ОПааа хаха

 

http://vbox7.com/play:4189764883

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

На вашето внимание предоставям 2 клипчета от едно събитие - някакъв уникално неадекватен, влиза с джипа си в един автосалон и започва да вършее наред....нямам обяснение дали е ненормален, дрогиран или просто е ядосан на някого, но определено си заслужава да се види. На първото клипче разгрява отвън (вижда се на охранителната камера), а второто клипче е по-яко и е продължение на първото -> Линк.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нашият Пламен като се пенсионира официално трябва ПОНЕ модератор в тия Фишки да го направят!

 

Иначе аз лично ако бях ха шофьора на линейката, слизам и я смилам от бой тая. Ще си приема последствията. Заявявам го съвсем отговорно. Ако я смаже после отива в затвора човека...

 

Преди седмица-две един пикльо малко остана да го изкарам от колата, ама много малко! На ВСИ от крайна дясна ми изхфръкна към крайна лява без мигач, без да гледа, без нищо. Добре че детето беше добре закопчано зад мен и съм дал 500лева за седалка. И като слезнах на светфара на Екскалибур от колата ми идваше да го разкъсам! Каква "изненада" като в пикливата сапунерка заварих едно полунапикано кьосе като оня Пазу да гледа като овца на отстрел и да ми се моли и да се извинява. Жената почти припадна от стрес отзад, а аз благодарих на бога, че имам рефлекси и добра кола.... angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

а аз благодарих на бога, че имам рефлекси и добра кола.... angry1.gif

 

Който няма каско... един приятел при подобна ситуация ми обясняваше с какъв кеф на мое място НЯМАЛО да натисне спирачката или поне колкото да не се натресе прекалено силно :lol:

 

To и мен ме пере тока ама не съм единствен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...