Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

Който няма каско... един приятел при подобна ситуация ми обясняваше с какъв кеф на мое място НЯМАЛО да натисне спирачката или поне колкото да не се натресе прекалено силно :lol:

 

To и мен ме пере тока ама не съм единствен

 

confused.gifconfused.gifconfused.gif

 

ДЕТЕТО И ЖЕНА МИ СА ОТЗАД!!!

 

/щях да напиша болднато сайз 7 "ти тъп ли си"biggrin1.gif/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Мисълта ми беше другите четящи тука да не разчитат особено, че ще случат на такъв като теб! Има и такива които с кеф биха ги отнесли :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Рапторе, трябва да внимаваш по улиците, че както има една приказка "Винаги има по-големи риби"laughing1.gif Ей и аз карам сапунерка ама хич няма да ти се извинявам, ако ми изскочиш такаbiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Рапторе, трябва да внимаваш по улиците, че както има една приказка "Винаги има по-големи риби"laughing1.gif Ей и аз карам сапунерка ама хич няма да ти се извинявам, ако ми изскочиш такаbiggrin1.gif

 

Ами нямаш проблеми бе, момче. Ти направи тая изцепка, па вземи ми и посегни, та ще ти скъсам задника после по съдилищата! Ум ще ти зайде. Точно такива още по-ги обичам. laughing1.gif

 

Освен това аз не съм слизал с намерение да посягам на пикоча. Нямам такива навици. Между другото затова отказвам да нося оръжие, че някоя такава "голяма риба" ще я събират по асфалта, a аз имам деца да отглеждам...

Link to comment
Share on other sites

@Виден,

 

Той го казва, защото е в категорията на чистачите... (казвам го ако не знаеш)

 

Аз знам бе, Ванчо. Но как да ти кажа, че не ме касае. tounge.gif

 

Според теб Чистачите дали ще изпълнят такава маневра? Или ти?

 

Всъщност викам да не спамим повече в тая тема. Голямо разтягане ще стане, а нищо съществено няма да се каже.

 

Накратко по нашите пътища - очите на 18. Ако не следях и трите платна с поглед, най-вероятно щях да се ударя с тоя боклук. Ако пък недай си боже беше се наранило детето, щях да му "оправя" младините задълго....

 

И не разбирам защо така детински плтикоумно някои хора решават, че непременно "brutal display of power" е решението... Има толкова по-тежки и болезнени начини...

Link to comment
Share on other sites

Не е така бе, Рапторе, и аз съм много внимателен шофьор, всеки който се е возил при мен много ми се радва и казват, че им е много спокойно докато карам, резки маневри и засичания гледам да не правя, също така много рядко може да ме видиш да вдигам повече от 60км в града, ама на всеки се случва да се замисли нещо и да засече. За 5 години шофиране ми се е случвало да засека някой 2-3 пъти, след което съм се извинявал, разбира се, ама да слезнеш да ми се разправяш директно си впрягам (варирам много в зависимост дали съм претърпял някоя nasty контузия между 95-96 до 115-120 килограма (в момента съм 115)) па ти после си ме съди колкото искаш, аз ще пледирам самозащита и че някъв психопат е тръгнал да ме бие на светофараlaughing1.gif А ако заговорим за вината (ако има ПТП) в твоя случай по закон ти ще си виновен за неспазване на дистанцияbiggrin1.gif Отговорих ти, за да не останеш с впечатлението, че съм някакъв ненормалник, дето само се чуди с кой да се сбие по улиците, може да ми изтриеш поста след като го прочетешblush.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти хубаво ще си настояващ на "самозащита" ама дали ще ти признаят "самоотбрана" или "неизбежна защита" при положение, че си с почти 30кг по-тежък и едър, че просто си можел да се заключиш в колата, колко удара си му нанесъл, как си ги нанесъл... ;) спокойно можеш да се вкараш в хубав филм, няма да си първия.

Link to comment
Share on other sites

Не е така бе, Рапторе, и аз съм много внимателен шофьор, всеки който се е возил при мен много ми се радва и казват, че им е много спокойно докато карам, резки маневри и засичания гледам да не правя, също така много рядко може да ме видиш да вдигам повече от 60км в града, ама на всеки се случва да се замисли нещо и да засече. За 5 години шофиране ми се е случвало да засека някой 2-3 пъти, след което съм се извинявал, разбира се, ама да слезнеш да ми се разправяш директно си впрягам (варирам много в зависимост дали съм претърпял някоя nasty контузия между 95-96 до 115-120 килограма (в момента съм 115)) па ти после си ме съди колкото искаш, аз ще пледирам самозащита и че някъв психопат е тръгнал да ме бие на светофараlaughing1.gif А ако заговорим за вината (ако има ПТП) в твоя случай по закон ти ще си виновен за неспазване на дистанцияbiggrin1.gif Отговорих ти, за да не останеш с впечатлението, че съм някакъв ненормалник, дето само се чуди с кой да се сбие по улиците, може да ми изтриеш поста след като го прочетешblush.gif

 

Последно по тоя казус.

 

Значи тук не е разсейване или нещо такова - аз никога няма да избеснея в такава ситуация (това ми беше втория път да слизам от колата). Или най-много да тегля някоя под сурдинка. Тук ти говоря за престъпна небрежност. Как минаваш през три ленти натоварен булевард без да дадеш мигач, без да погледнеш изобщо?!?!? Луд ли си, тъп ли си? Аз това исках да питам това кретенче - дали изобщо разбра какво направи! Защото утре щего изпълни някъде това същото или под друга форма и някой ще загине. Все си мисля, че другия път ще погледне в огледалото преди да направи подобна каскада...

 

Стенли, понеже съм маааалко по-голям, ще ти дам един приятелски съвет - НИКОГА не разсъждавай с килограмите си в подобни ситуации. НИКОГА не надай пръв, каквото и да стане. Някъде може МНОГО да си изпатиш. За конкретния случай нито щях да съм виновен по ЗДП, нито пледоарията ти ще хване дикиш. Няма да навлизам в подробности, защото са твърде много. Разбирам, че сте млади и буйни, но се старайте да НЕ стигате до физически конфронтации, ако не сте подготвени за последствията, па ако ще и по 150кг мускули да сте. За справка аз лично на никого не съм посягал цял живот. Последният, който ми посегна (някъде 1994-та) отнесе за два удара гаранция близо половин годишна заплата и шест месеца условна присъда. А колко бой в полицията отнесе няма да казвам...

 

Ти хубаво ще си настояващ на "самозащита" ама дали ще ти признаят "самоотбрана" или "неизбежна защита" при положение, че си с почти 30кг по-тежък и едър, че просто си можел да се заключиш в колата, колко удара си му нанесъл, как си ги нанесъл... ;) спокойно можеш да се вкараш в хубав филм, няма да си първия.

Абе Коце, днес с бяла фланелка ли караше БМВ-то? devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе Коце, днес с бяла фланелка ли караше БМВ-то? devil.gif

 

Със сиво горнище преди 12:00, после само по риза. Защо? Да не съм те "изненадал" някъде. Той номера ми лесно се помни :beer:

Link to comment
Share on other sites

Рапторе, никога не нападам пръв, никога и не съм разсъждавал с килограмите или със силата си. Както казах съм много спокоен човек, но няма да търпя някакъв да слезе от колата и да ми се прави на мачо, а аз послушно да го слушам или пък да му се извинявам, ако съм сгафил ще ти се извиня от колата както съм и правел досега и не е имало никога проблеми и двамата отбелязахме, че се случва да засечеш някой, без да искаш. А човек като го удари адреналина повярвай ми спира да мисли дали ще го осъдят и колко ще плаща, в момента се сещам за два случая. Инструкторът при, който карах курсовете, ей така се беше заял с някъв бакшиш, при което бакшиша се оказал каратистче и направо го беше смлял. След тая случка инструкторът ми караше вече нова учебна колаwacko.gif Вторият случай е, когато тренирах смесени бойни изкуства, там тренираше едно момче, което просто си беше агресивно. 4-5 пъти го бяха съдили за побои, но явно това, че беше непълнолетен го е спасявало. За последната му жертва вероятно си чувал - имаше един циганин в България търси талант, дето го бяха вкарали в болница по едно време - ей това момче го беше подредил така. Та напълно ми е ясно, че ако направя такова нещо (недай боже) ще си плащам. Мисълта ми беше, че не е хубаво да излизаш така от колата и да се разправяш с хората, щото не се знае на какво ще попаднеш. Да, наистина вероятно ще осъдиш въпросния човек, ще ти даде 3-4к обезщетение, но от моя гледна точка просто не си заслужава, щото може да те вкара за дълго в болница. Ако е нормален човек ще ти се извини и ще се разберете без да си казвате и дума, ако е някъв тъпанар както е било в твоя случай според мен не си струва да се разправяш. Той ще си остане движещ се бот...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Чак пък 316i... мноу върви ;) 318tds е точни избор :D

Не бре. Твоя мотор в Е30 и само надписа да е 316 :D. И дал Господ после гуми и бенДзин :D

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е да има по-тъпо същество от това, на клипчето? Да се праснеш странично в стената, да продължиш да стържеш цялата лява страна, след това да се засилиш и надъниш челно и накрая за капак....айде да не отнемам цялата изненада...:D

 

 

И още едно клипче на състезателна тематика, отново предизвикващо усмивка. :))

Link to comment
Share on other sites

Ето един клип от Рено Фест 2012, заснет от Trackstar. Добре си свършиха работата хората пък са ме хванали с жената. Евала:

 

http://vbox7.com/play:0b8d0b1721

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...