Jump to content
BulForum.com

WINDOWS 7.0


ggg

Recommended Posts

Може ли да се ъпгрейдва до нова версия на уиндолса без преинсталация?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
Не става ли с Override от драйверите, както си е стандартния начин при всички Уиндоуси?

 

Override -а го имам, но оттам освен да овърклоквам не виждам какво друго мога. И с други игри този проблем с честотата на опресняване го нямам, само с Крайзиса...

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се ъпгрейдва до нова версия на уиндолса без преинсталация?

 

Какво имаш на предвид? Да ъпгрейднеш до Windows 7 без да инсталираш Windows 7?

 

Override -а го имам, но оттам освен да овърклоквам не виждам какво друго мога. И с други игри този проблем с честотата на опресняване го нямам, само с Крайзиса...

 

за това става въпрос:

content_tip_6_graphic.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ Светлия - до колкото виждам имаш различна видео карта...

 

@ALL: Ако смея да попитам от къде си купихте Windows 7, щото търсих, но никъде не намерих да го продават :blink:

Link to comment
Share on other sites

@ALL: Ако смея да попитам от къде си купихте Windows 7, щото търсих, но никъде не намерих да го продават :blink:

От интернет, промоционално :gangstah:

 

по магазините - 22 Октомври 2009г.

Link to comment
Share on other sites

@ Светлия - до колкото виждам имаш различна видео карта...

 

Това е скрийншот, който намерих в интернет.

 

Аз също го нямам, но до колкото прочетох се появява в зависимост от системата. При LCD монитор е ненужно.

Link to comment
Share on other sites

Инсталацията на Adobe Creative Suite 4 направо ме подлудява. Опитвам се да го инсталирам на 64битова версия и не става и не става. След инсталацията, само Photoshop върви нормално. Illustrator-a и InDesign правят мизерии. Зарежда им се екранчето, започват да си зареждат интерфейсите и т.н. и като дойде момент да отворят прозореца - пуф. Изчезват.

Link to comment
Share on other sites

Нормално, защото? Оправя ли се? И при Vista 64bit ли го има тоя проблем? Каква е логиката да върви Photoshop, но да не вървят Illustrator и InDesign?

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея, нормално е да има конфликти и проблеми, има още доста време. Иначе май тоя проблем го има и за ХР - http://forums.adobe.com/thread/457841

Къде бързате да слагате тея бети и РЦ на работните си ПЦ-та не знам.

Link to comment
Share on other sites

Инсталацията на Adobe Creative Suite 4 направо ме подлудява. Опитвам се да го инсталирам на 64битова версия и не става и не става. След инсталацията, само Photoshop върви нормално. Illustrator-a и InDesign правят мизерии. Зарежда им се екранчето, започват да си зареждат интерфейсите и т.н. и като дойде момент да отворят прозореца - пуф. Изчезват.

 

Аз ползвам един Adobe CS 4 portable и си бачка без проблеми, за Illustrator-a и InDesign трябва да се поразчетеш може би, защото едва ли на никой не му тръгват.

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея, нормално е да има конфликти и проблеми, има още доста време. Иначе май тоя проблем го има и за ХР - http://forums.adobe.com/thread/457841

Къде бързате да слагате тея бети и РЦ на работните си ПЦ-та не знам.

 

2-ра операционна система е. Не съм толкова непредвидлив. Просто сега са слаби месеци и рядко ми се налага да работя нещо, което го нямам вече готово. Точно този пост четох и аз днес, но при мен проблема е друг. Понякога тръгва, понякога не. Иначе и аз си мислех, че може да е от шрифтовете, та трябва да ги поразчистя (въпреки, че съм инсталирал само 3 допълнителни за момента).

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е важно да определим дали CS4 в случая е легален.

Ако е, очевидно може да се потърси съпорта на Адобе .

Ако не, сподели начините, по които ги подкарваш. Фотошоп е най-използван от пакета, и вероятно повече усилия са вложени в подкарването и съвместяването му.

Link to comment
Share on other sites

Мхм. Ами мен ме притеснява друго.

 

Първо, не е легално, затова не мога да търся поддръжката иначе до сега да съм се обадил :)

 

Притеснява ме, че при инсталацията, инсталера вади Photoshopx64 като версия, докато при другите програми няма 64 битов вариант. Преди не съм пробвал пакета на 64 битова операционна система, но до колкото четох, проблеми с подкарване и съвместимост няма.

 

Можеби Photoshop x64 съществува, защото е най-ресурсо емък и има реална нужда от оптимизирано разпределяне на ядрата и РАМ-та.

Illustrator-а има нужда от RAM и кашира много на диска при големи файлове, а InDesign изобщо не работи с елементи реално, а просто ги визуализира в документа.

 

Та това ми е притеснението, че само Photoshop тръгва, но мисля, че с горния абзац се обяснява липсата на 64 битова версия при останалите два продукта.

Link to comment
Share on other sites

А, щом е втора - става. Тъкмо се чудех и теб какво те е прихванала манията на 2 седмици да слагат нова версия на 7 :).

Някъде из постовете мернах предложение да не би да е нещо от драйвери, но там ставаше за същия проблем, но при Encore CS4.

Пак ли забива ако го пуснеш под ХР емулация?

Link to comment
Share on other sites

А, щом е втора - става. Тъкмо се чудех и теб какво те е прихванала манията на 2 седмици да слагат нова версия на 7 :) .

Някъде из постовете мернах предложение да не би да е нещо от драйвери, но там ставаше за същия проблем, но при Encore CS4.

Пак ли забива ако го пуснеш под ХР емулация?

 

Не се бях сетил. Под емулация имаш на предвид Compatibility Mode нали? Даже не е нужно XP. Той и под Vista си върви.

Link to comment
Share on other sites

Мхм, за compatibility ставаше дума. дано има ефект, макар че май през нея може да не вървят разни неща или да не се възползва от ресурсите.

Link to comment
Share on other sites

Какво имаш на предвид? Да ъпгрейднеш до Windows 7 без да инсталираш Windows 7?

Имам Windows 7 built 7260,мога ли да сложа нов built или пълната версия когато излезе без да преинсталирам.Иначе казано да се ъпдейтне.

Link to comment
Share on other sites

До колкото стана ясно - НЕ.

 

Аз имам друг проблем. Правя си quick launch иконите както каза Teddy и всичко е 6.

От известно време , след рестарт на кампютъра , целия quick launch bar изчезва.... и се налага отново да го слагам всеки път.

Някакви предположения ?

Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем: След като инсталирам windows 7 точно преди да се стартира ,ми изгасва монитора и пише Range of signal,след това си инсталирах пак windows XP , всичко беше точно докато не инсталирах драйверите за видеокартата,след това съшия проблем точно преди да се стартира и ми дава черен екран,но при ХП-то си го опражих,рестартиржам компутара и давам VGA MOD и няма проблем стартирва се виндовса ,при windows 7 има LOW RESULUTION ,но пак неиска да се стартира и немогада си обесня от каде е пречината,тамън изпише windows 7 starting и екрана загасва, монитора ми е марка HANNSPREE XM-S a видеокартата ми е NVIDIA 9800 GT ,според мен пречината е в видиото или в монитора,някои ако е запознат ще му бада благодарен ако сподели.

Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем: След като инсталирам windows 7 точно преди да се стартира ,ми изгасва монитора и пише Range of signal,след това си инсталирах пак windows XP , всичко беше точно докато не инсталирах драйверите за видеокартата,след това съшия проблем точно преди да се стартира и ми дава черен екран,но при ХП-то си го опражих,рестартиржам компутара и давам VGA MOD и няма проблем стартирва се виндовса ,при windows 7 има LOW RESULUTION ,но пак неиска да се стартира и немогада си обесня от каде е пречината,тамън изпише windows 7 starting и екрана загасва, монитора ми е марка HANNSPREE XM-S a видеокартата ми е NVIDIA 9800 GT ,според мен пречината е в видиото или в монитора,някои ако е запознат ще му бада благодарен ако сподели.

Случи ми се същото преди година и нещо, при инсталацията на Win2008 и драйвера за видеото. Оказа се, че драйвера по някаква причина хваща TV оут-а като праймъри дисплей и загасваше монитора.

Свържи телевизор към тв аут-а и виж дали има образ на него. Ако да, от опциите задай монитора да е Primary и всичко ще се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Случи ми се същото преди година и нещо, при инсталацията на Win2008 и драйвера за видеото. Оказа се, че драйвера по някаква причина хваща TV оут-а като праймъри дисплей и загасваше монитора.

Свържи телевизор към тв аут-а и виж дали има образ на него. Ако да, от опциите задай монитора да е Primary и всичко ще се оправи.

 

Въпроса е че когато инсталирам виндовс 7 малко преди да се стартира ми излиза черем екран никакви драивери не качва , а при ХП-то чак когато инсталирам драиверите тогава излиза черния екран но го оправям с VGA MOD

Link to comment
Share on other sites

Ми тогава твърде е възможно самия Win7 да има вградени драйвери (базисни) за видеокартата (Win2008 имаше макар и да не се стигна до изгасване на екрана с тях), и отново да е възможно да е проблема с ТВ аута. Пробвай все пак с телевизор.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...