Jump to content
BulForum.com

play.evrocom.net - фури го затрил :'D


poznai

Recommended Posts

Немога да се искажа по темата ще помоля само този форум да не е бойно поле... благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

може и в плейа много хора да не ги слушат главите,ама и тук да ми пишете толкова "дълбокомислени" неща за някви си игри и форум, трябва да си наистина личност с ниски ценности. това ли ви е живота? наистина ли има някакъв голям смисъл, вместо да убиваш време в игра или форумчето, да плетеш интриги и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Лекичко да "светна" хората, които пишат ей така на вятъра. Фуриозо си беше създал стабилна система, но не променяше нищо, почти никакво внимание не обръщаше на форумите и сървърите, всички си лежеше на стари лаври, админи липсваха, сървърите хващаха мухъл и нямаха посетители ( като изключим cs5 и aima ). В момента форума и сървърите са в процес на развитие и започват като нови, в смисъл всичко започва наново, сега се приемат идеи, дават се права на играчи, с времето некадърните и несериозните ще се разчистят, както админи в сървърите, така и модератори. Потребителите на форума не са свикнали да има правила и за това има известна анархия и изведнъж редовни флудъри стават модератори на раздели. Соло не познава юзърите на форума и в някои случай поставя направо смешни админи и модератори, но с времето всичко ще се нареди. Все пак това е едно ново начало.

 

А за хората, които смятат, че всички в play.evrocom.net са малки лишпери и олигофрени ще им кажа, че

аз лично редовно посещавам еврокомския форум и това, че там всеки си прави лафа и често флуди безразборно не означава, че е глупаво лапе. Просто това е свободен форум и всеки може да пише каквото си поиска. Пък с повечето хора там се познавам от няколко години и често играем заедно CS. Тука винаги пиша на кирилица и се съобразявам с правилата, а там си правя лафа с приятелите пиша си "безсмислените коментари" и не виждам защо се заяждате и изобщо стана такава тема. Все пак на play-a това му е чара...

 

Айде стига сте плюли. :)

Link to comment
Share on other sites

Лекичко да "светна" хората, които пишат ей така на вятъра. Фуриозо си беше създал стабилна система, но не променяше нищо, почти никакво внимание не обръщаше на форумите и сървърите, всички си лежеше на стари лаври, админи липсваха, сървърите хващаха мухъл и нямаха посетители ( като изключим cs5 и aima ). В момента форума и сървърите са в процес на развитие и започват като нови, в смисъл всичко започва наново, сега се приемат идеи, дават се права на играчи, с времето некадърните и несериозните ще се разчистят, както админи в сървърите, така и модератори. Потребителите на форума не са свикнали да има правила и за това има известна анархия и изведнъж редовни флудъри стават модератори на раздели. Соло не познава юзърите на форума и в някои случай поставя направо смешни админи и модератори, но с времето всичко ще се нареди. Все пак това е едно ново начало.

 

А за хората, които смятат, че всички в play.evrocom.net са малки лишпери и олигофрени ще им кажа, че

аз лично редовно посещавам еврокомския форум и това, че там всеки си прави лафа и често флуди безразборно не означава, че е глупаво лапе. Просто това е свободен форум и всеки може да пише каквото си поиска. Пък с повечето хора там се познавам от няколко години и често играем заедно CS. Тука винаги пиша на кирилица и се съобразявам с правилата, а там си правя лафа с приятелите пиша си "безсмислените коментари" и не виждам защо се заяждате и изобщо стана такава тема. Все пак на play-a това му е чара...

 

Айде стига сте плюли. :)

 

Дам всички виждаме развитието....който има различно мнение или пък говори по адрес на администратора получава кик и бан.Човека псува,като каруцар после вика,че обиден бил от това което било писано за него...на това му се вика прогрес верно!Спирам да пиша в темата...щом ви е хубаво в помията стойте си там и си "прогресирайте" наволя...

Link to comment
Share on other sites

Дам всички виждаме развитието....който има различно мнение или пък говори по адрес на администратора получава кик и бан.Човека псува,като каруцар после вика,че обиден бил от това което било писано за него...на това му се вика прогрес верно!Спирам да пиша в темата...щом ви е хубаво в помията стойте си там и си "прогресирайте" наволя...

Не знам. Не съм бил свидетел на подобни драми нито имам информация.

Link to comment
Share on other sites

Винаги ми е правело кеф да гледам как всички плюят китайката , май Джун беше , а същевременно да се дървят на нейна снимка :D

Link to comment
Share on other sites

Лекичко да "светна" хората, които пишат ей така на вятъра. Фуриозо си беше създал стабилна система, но не променяше нищо, почти никакво внимание не обръщаше на форумите и сървърите, всички си лежеше на стари лаври, админи липсваха, сървърите хващаха мухъл и нямаха посетители ( като изключим cs5 и aima ). В момента форума и сървърите са в процес на развитие и започват като нови, в смисъл всичко започва наново, сега се приемат идеи, дават се права на играчи, с времето некадърните и несериозните ще се разчистят, както админи в сървърите, така и модератори. Потребителите на форума не са свикнали да има правила и за това има известна анархия и изведнъж редовни флудъри стават модератори на раздели. Соло не познава юзърите на форума и в някои случай поставя направо смешни админи и модератори, но с времето всичко ще се нареди. Все пак това е едно ново начало.

 

А за хората, които смятат, че всички в play.evrocom.net са малки лишпери и олигофрени ще им кажа, че

аз лично редовно посещавам еврокомския форум и това, че там всеки си прави лафа и често флуди безразборно не означава, че е глупаво лапе. Просто това е свободен форум и всеки може да пише каквото си поиска. Пък с повечето хора там се познавам от няколко години и често играем заедно CS. Тука винаги пиша на кирилица и се съобразявам с правилата, а там си правя лафа с приятелите пиша си "безсмислените коментари" и не виждам защо се заяждате и изобщо стана такава тема. Все пак на play-a това му е чара...

 

Айде стига сте плюли. :)

 

Nedei se izlaga, molq ti se. Kakvo zapochva nanovo ? Neshto deto e rabotilo 5 godini pochva nanovo ??? WTF ?? Kvi idei za tiq server-i deto bachkat ot suma vreme. Novi idei za CS ??? Te nai-novite v svetoven mashtab sa na po 5 godini. Nishto nqma da stane, shtoto ot tova deto go cheta, toq e nqkoi golovodnik, deto e hal haber v taq rabota. Nikyv kontrol ne moje da ima v tiq server-i i furi mnogo dobre go znaeshe tova. V momenta v koito statichnite IP-ta otidoha po dqvolite, kontrola zamina i toi natatyk. Shto mislish otebahme CS server-ite ?? Shtoto nqma orpavqne. Toq ne poznaval userite. Kato ne poznava da pochne da chete, da se ogleda koi kakvo i kak pravi i togava da slaga moderatori i admini, ne da gi slaga na principa proba-greshka. Taka ne se pravi. Malko shte si napyne zadnika ako iska da napravi neshto. Samo che sega sa mu dali vlast nad nqkakva virtualna auditoriq i sigurno se prazni mogyshto kogato banne nqkoi. Ili na kafence mohabeta:"Ti men znaesh li me kyde sym admin, a ? ". Kato ne nov i ne znae da doide da pita. I tuka i v ggbit.info ima hora deto tiq raboti sa gi pravili koga oshte e opyval jicata. Samo che sq v momenta e s tolkova vlast v rycete che se chustva napravo bezsmyrten. Toq si e bash pozor za vsqkyv tip admini na forumi na serveri i kvoto se setish deto ima nujda ot admin. Ebahti nekadyrnika, ako iska da otide da pogledne kak se pravi forum, praven ot poznai deto go e bannal, shtoto e bezsmyrten. Bahti smeshnoto ako ne beshe tragediq. Qzyk i tam kolko vreme se profuka da poddyrjame tiq shitove. Ama to e taka. Vinagi ima koi da mete nasrano i vinagi shte ima koi da sere na metenoto.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, ми Жоро не само ти гризна бана и ти делнаха постовете и всичко, вички стари юзери който писаха по темата го гризнахме: icedogg, aliens, аз и още :). Още не са дошли да ме фанат за палците както казаха че ще направят :love ама аз си се подготвих добре и си написах домашното да науча кой ще ги фаща :lol: . Квото и да се говори форума е в ръце на диктатор и квото и да се каже е безсмислено :)... Аз поне имам бекъп нет в нас и от него оглеждам форума и чакам ли чакам действия от соло :).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

НАЧАЛО НА "ВТОРА ЧАСТ" ( всичко преди този пост е старо )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Искам да съживя темата малко. Това к**еле Sollo вече прекрачи границата. Търпяхме му своеволията без никой нищо да казва, но вече прекали. Иска да спира сървърите. Всичките юзъри, админи, модератори показват недоволство във форума. Трие всичките теми, в които е изразено недоволство. Банва всеки, който му се изпречи. Даже в момента е спрял сайта. Трябва да направим нещо за да го спрем и да се назначи нов администратор на play.evrocom.net Все още има доста хора, които посещават форумите и играят в сървърите. Единствената пречка е той. Ако някой е влизал скоро време ще забележи, че сървърите по цял ден са пълни и активността във форума е добра. Нека изгоним този помяр!

 

 

edit: Нова информация имам, че герояТ SOLLO звънял по телефоните на play.evrocom.net user-и и заплашвал ахахаха.

Link to comment
Share on other sites

ако сте на ЕК внимавайте,че се обажда по телефона да заплашва,че ще ви спре интернета, ама след тази заплаха аз насрах... да нямам нет :(

 

между другото не се шегувам, тоя сериозно звъни по домовете

Link to comment
Share on other sites

[17:44:37] Goshkoy =]: xaghxa

[17:44:39] Goshkoy =]: dashtarqta

[17:44:40] Goshkoy =]: na solo

[17:44:41] Goshkoy =]: mi se obadi

[17:44:42] Goshkoy =]: i vika

[17:44:45] Goshkoy =]: ti znaish li koy sum az

[17:44:47] Goshkoy =]: i az vikam ne

[17:44:51] Goshkoy =]: a znaish li koy e sollo ot foruma

[17:44:52] Goshkoy =]: i az da

[17:45:00] Goshkoy =]: i tq ami iskash l iti sa obadq na vashte taq ve4er i az nqma nujda

[17:45:01] Goshkoy =]: i tq vika

[17:45:05] Goshkoy =]: az sam dashterqta na solo

[17:45:10] Goshkoy =]: i shti izpiq may4inoto mlqko

[17:45:13] Goshkoy =]: ako pak kaesh koy da mre

[17:45:16] Goshkoy =]: vika 4e mi vijdala egnto

[17:45:20] Goshkoy =]: na mayka mi i na bashtami gnto

[17:45:24] Goshkoy =]: i shtqla im se obadi

[17:45:30] Goshkoy =]: i vika 4e ako pak pusna tema

[17:45:31] Goshkoy =]: shtqla ma ubii

[17:45:36] Goshkoy =]: i az vikam

[17:45:38] Goshkoy =]: ayde 4ao ti

[17:45:54] Goshkoy =]: ama taka

[17:45:54] Goshkoy =]: ve4e

[17:45:57] Goshkoy =]: s entusiazum

[17:45:58] Goshkoy =]: mi go kazva

Link to comment
Share on other sites

а вие драги гости нали знаете че нямате право да се ровите в личната ни информация и може да пуснем жалба за заплашване по телефона НАЛИ ?

 

му писах и той ме банна от форума ...

Link to comment
Share on other sites

Мен ме е баннал без да кажа нищо , а на всичкото отгоре не съм влизал там от 2-3 месеца :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много акаунти са изтрити. Проверих моя, на фуриозо и на още някои други, няма ги като потребители.

Първо реших, че само моя е изтрил, че му е трън в гъзъ, че стоя като потребител номер 1, ама са забърсали повечето, които са казали лоша дума против тях.

Келемета :)

Иначе форума вече изглежда напълно аматьорски, като се знае кви лами барат по него, друго не можеше и да се очаква :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Vijdam, che se zabavlqvate aktivno :)

 

Az bqh ostanal s vpechatlenieto, che furko bez da iska bil zatril vsichko (stranno i tvurde malko veroqtno, nali). Ama qvno ne bilo tochno taka. Podkrepqm, koeto si e negovo, si e negovo - ne mojesh da go vzemesh i da kajesh - ne e tvoe! Kak se narichashe - IP mai?

 

Koito i da e admin vse shte ima nedovolstvo. Obhsto vzeto vseki iska neshto i nqma ugodiq, osobeno pri tiq uchenicheski godini. Taka che nomera e da ne se zanimavash mnogo mnogo s forumite, imash si nqkolko seriozni choveka, s koito se raziskvat i realizirat razni idei i tova e. Ako ima jelanie i vreme za zanimavka, razbira se.

 

lamera94, kato rabotnik v EK ima pravo da raboti s lichnata informaciq. Druga tema e, ako tezi neshta sa verni kolko e korektno. Az lichno ne moga da povqrvam, che toi ili dushterq mu (ako ima dushterq) shte zvuni na nqkogo. Tova e nqkaksi ... chista prosta gubene na vreme, da ne govorim kolko e tupa podobna postupka samo shtoto nqkoi si bil kazal neshto v neta. Trudno mi e da povqrvam v toq film, ama koi znae... krizata moje da se otrazqva po razlichen nachin na vseki :)

 

Chestno kazano na nikoi ne mu puka v Evrocom za tiq serveri. I predi beshe taka, nishto chudno i sega da e taka. Te pari ne nosqt. Moje bi predi po nqkakav nachin sa noseli edin vid reklama, no sega sled vsichko negativno za firmata - nadali.

 

Obshto vzeto ideqta play.evrocom.net umorq oshte sled napuskaneto na furiozo, ot tam natatak vsichko beshe izbutvane na serverite kolkoto da rabotqt. Toi go suzdade, toi si znaeshe kak da si go razviva i nqkaksi se poluchavashe. Kakvoto bilo - bilo. Neta e pulen s game serveri. Pri jelanie i finansi furiozo moje da go napravi nanovo - no ima li smisal e druga tema.

Link to comment
Share on other sites

Vijdam, che se zabavlqvate aktivno :)

 

Az bqh ostanal s vpechatlenieto, che furko bez da iska bil zatril vsichko (stranno i tvurde malko veroqtno, nali). Ama qvno ne bilo tochno taka. Podkrepqm, koeto si e negovo, si e negovo - ne mojesh da go vzemesh i da kajesh - ne e tvoe! Kak se narichashe - IP mai?

 

Koito i da e admin vse shte ima nedovolstvo. Obhsto vzeto vseki iska neshto i nqma ugodiq, osobeno pri tiq uchenicheski godini. Taka che nomera e da ne se zanimavash mnogo mnogo s forumite, imash si nqkolko seriozni choveka, s koito se raziskvat i realizirat razni idei i tova e. Ako ima jelanie i vreme za zanimavka, razbira se.

 

lamera94, kato rabotnik v EK ima pravo da raboti s lichnata informaciq. Druga tema e, ako tezi neshta sa verni kolko e korektno. Az lichno ne moga da povqrvam, che toi ili dushterq mu (ako ima dushterq) shte zvuni na nqkogo. Tova e nqkaksi ... chista prosta gubene na vreme, da ne govorim kolko e tupa podobna postupka samo shtoto nqkoi si bil kazal neshto v neta. Trudno mi e da povqrvam v toq film, ama koi znae... krizata moje da se otrazqva po razlichen nachin na vseki :)

 

Chestno kazano na nikoi ne mu puka v Evrocom za tiq serveri. I predi beshe taka, nishto chudno i sega da e taka. Te pari ne nosqt. Moje bi predi po nqkakav nachin sa noseli edin vid reklama, no sega sled vsichko negativno za firmata - nadali.

 

Obshto vzeto ideqta play.evrocom.net umorq oshte sled napuskaneto na furiozo, ot tam natatak vsichko beshe izbutvane na serverite kolkoto da rabotqt. Toi go suzdade, toi si znaeshe kak da si go razviva i nqkaksi se poluchavashe. Kakvoto bilo - bilo. Neta e pulen s game serveri. Pri jelanie i finansi furiozo moje da go napravi nanovo - no ima li smisal e druga tema.

За дъщеря му не знам. bLex може и да си измисля, но на Тедо 100% му е звънял. Той няма да излъже, най-малко пък за подобно нещо. Абе Dreamer да ти кажа има хора, които им пука за сървърите, поне от сегашните админи там. Например един admin - Polq много си играе и се занимава със сървърите и хората играещи в тях. Винаги ще има хора, на които ще им пука. Просто номера, който тоя новак Sollo се опита да извърти беше евтин за възрастта му. Вярно е, че нищо не се печели от сайта и сървърите, освен някоя сляпа реклама, но не виждам причина да се премахват, докато все още има посещаващи форума и играещи.

Link to comment
Share on other sites

Общо взето по-сериозната игра в сървъри на цс специално беше активна от 2000 до 2004 по-нататък замря. Сега аз имам ориг и играя в не кракнати сървъри и всичкото е ламерчета и някви некадърници. И не се играе заради играта, а заради ранка. Ето един скрийн от последния момент на Плей :lol:

asdaahahahahahaahaha.png

Link to comment
Share on other sites

ако сте на ЕК внимавайте,че се обажда по телефона да заплашва,че ще ви спре интернета, ама след тази заплаха аз насрах... да нямам нет :(

 

между другото не се шегувам, тоя сериозно звъни по домовете

 

Хахахахаххахахахаххахахахха.

 

Държавата е пълна с балъци дето вярват на подобни неща. Направо не мога да повярвам.

 

Форума на play.evrocom.net винаги е бил смешка. Дори и при най-добро желание и много сериозни умения, едно нещо не можеш да намериш там от раз. Направо ужасно. Да пада...

Link to comment
Share on other sites

Да живей ТЕХНИКА!Откакто узурпира властта, даже и голи каки нема вече в галерията - и те забегнаха уууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу.Отде ша търся сега на Попа каки с големи цици ве?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
гледам имат по некви 1000 уникални на ден

не знам що wrzru им държи връзка в началната си страница още :>

Абе от къде извира цялата тази злоба в теб? Не мога да повярвам колко злобен и некоректен си само.

Откакто ти отказаха да влезеш във админ листа на форума за "помага" изплю всичко което може се изплюе .. много детинско постъпваш.

Link to comment
Share on other sites

^^

 

Некромансър :D

 

 

 

Иначе ме накара да си спомня за play-а и реших да погледна как вървят нещата. Сървърите празни, във форума на почти всеки пише CS Admin и като гледам се банват един друг хаха :laughing: Общо взето май е стигнал дъното.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...