Jump to content
BulForum.com

play.evrocom.net - фури го затрил :'D


poznai

Recommended Posts

Гусин админа толко се е вживял в ролята си,че вече тотално взе да се олива(явно ядосан от темата).Преди минути си играя тихо и кротко в сърварчето и ето какво се случва...

 

jkjkjkjwp2.th.jpg

 

(последва kick)

 

....само не разбрах аз ли съм обидил вас гусин админ или вие мен???Аз ли си давам пишката за обяд на хората или вие???Жив и здрав бъдете ама така до никъде няма да я докарате...

 

Аахахахахаа, чисто луд :D! И това е човек на 40+ години...

 

Фурко супер много псувни отнасяше, имал съм възможността да го видя на живо и мога да ви кажа, че не заслужава нито една. Пичът си е супер точен.

Що стана с Попа ве, лол!?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
poznai, и аз бях там и аз изядох бан от Sollo ( сигорно защото защитих фуриозо) ?! :D

 

Ако мога така да се изразя Sollo, си пресвои всичко - все пак развити сървъри и форум.

Фурко, като изтри абсолютно всичко снощи, им каза да си направят сами нов форум и да не ползват неговите идей, но backup - и всичко си тръгна, но останаха поне без някой важни неща. :lol:

 

Много грубо направиха, че го изритаха и му смениха паролата на ник-а и още какво ли не пффф :angry: :devil :angry:

И кво, муцунке ти остана без права май? : ((( сечко мечко краятттт

 

Иначе до форума и сървърите... ще видим какво ще е бъдещето му, ама не ми се вярва да изкара дълго.

Link to comment
Share on other sites

Що стана с Попа ве, лол!?

 

Ми к'во да става с Попа :)...снощи ходихме да пийнем у Жоро бой + Давай Куме + весдесъщия идиот [sS]Cumshot ахахахахах.Попа заспиваше на дивана, добре, че бях аз да го закарам на жена му муахахахахха.

Аве... к'во стаааа с техника ве?!Аз искам да го питам - Кога ще ходим на училище Стойчо :)?

Link to comment
Share on other sites

Преди време се опитахме нещо да направим с по близките към сайта имащи поне малко мозък, но уви.. Целия сайт тръгна надолу още 2005..до тогава имаше хора които ги интересуваше кво става със форума и целия сайт. Аз от бая време вече дори и не влизам там..

Link to comment
Share on other sites

Ем, ся малко ще живне, покрай цялата олелия. Ако се приеме че ЕК е присвоил форума, и сега е техен, взема да ги докладвам, че ползват нелицензиран софтуер :>

Открили тема за новостите около форума и гледма за всичко посочват източника, но за нещата, които идват от мен, няма никой. А в същото време съм и изгонен от форума, та влизам от служебното си PC, през remote control, да видя има ли нещо, което ме интересува :")

 

Мисля да им изпробвам нервите скоро, да регвам ник след ник, всеки път с различно прокси и да псувам Сольо, да го видя какво ще измисли. Само да ми дойде музата. Баси крадливия боклук :>

Изтрили ми постовете, темите, в които даже не казвам нищо за форума или админите :"D

Тва безсилието и злобата, кво ли не правят.

Link to comment
Share on other sites

Със същия ник ли си там?

Ма ти какво мислиш, че някой те помни от там ли, какво си направил и сторил, те са хлапета още, е поне повечето :)

Link to comment
Share on other sites

със същия съм.

поне ще им пусна една тема, да ги пренасоча малко насам, да се просветлят :P

 

ся сигурно 2 дена ще се чуди как съм регнал ник като неговия

и като го банне, пак ще го регна :>

 

soltaka.gif

Link to comment
Share on other sites

Въпреки,че не много активен в play форума и сърварите като цяло съм един от малко по-'old-school' member-ите там/потребител #124 :lol: /.На пръв поглед ми хареса,че са пооправили форума малко /преди липсваше какъвто и да е контрол там/,но след това прочетох няколко изявления на новия 'шеф' sollo ли къв е и съответно новите админи/модератори и тем подобни утрепки в следствие на което изпаднах в ироничен смях пред монитора :bgrin:

Някой по култови неща:

Започва нова епоха в развитието на ек.Честито на всички,а на тези които не им харесва да се махат от тук или да не пишат.По-добре е за тях.
verno daite na Jun palni prava varhu sayta i serverite
Тихо GEEK!
Крий се крий се хънтарче..Само да излезеш от хралупата в която си се заврял!
ei ko razvalite mascileniusa sha va buam

И това ги изкарах от общо 2 теми.. страх ме е да погледна другите :lol:

А нещото което просто ме остави на място беше предложението на един нов админ за лого на сайта:

47750.gif

 

Давам им 1-2 месеца преди да се избият - жалко за сайта,защото имаше доста история в него,поне лично за мен свързана с ET. А и доколкото си спомням JA и CoD обществата също бяха силно развити поне преди :(

 

p.s.Жалко и за furiozo - имаше добри идеи и добра подръжка на сърварите в началото,но в последствие според мен просто не му стигаше времето в един момент ;/

 

p.s.2

Ма ти какво мислиш, че някой те помни от там ли, какво си направил и сторил, те са хлапета още, е поне повечето xmas.gif

Още си спомянам как познай ми смени ника там преди почти 6 години :D

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля да си пусна личните съобщение от там на всеслушание да се види кой кво е молел..има бая смех вътре :)

Link to comment
Share on other sites

Въх тук пишат мн стари играчи,там нови.Но също бая от вас не са влизали от архи много време в форума и серверите.Та кво да ви кажа...наистина нещата от бая време не са квито бяха.Факт е,4е фуриозо постъпи доста тъпо и изтри огромното коли4ество снимки на голи каки4ки с които доста от нас са порастнали:)

Др факт е 4е по времето на фуриозо имаше също много спорни решения от които не един от нас е страдал.Не знам личните ви взаимоотношения със Солло,но щом аз немам проблеми(а обикновенно аз винаги ги създавам за отрицателно време) то зна4и има и шанс за по добро бъдеще.Па ако не,просто си играйте и тва е,аз нема да ви банвам от ЦоД серверите :lol: :laughing: :punk

 

[GM]DINOBOT

Link to comment
Share on other sites

Тва не го схванах с PLAYEK vs BULFORUM.

Ще ми го проясниш ли?

 

Ами онези от ЕК-то плюят тука че сме им завиждали а-у погледни темата за още а ние се чудим как е възможно да си толкова тъп колкото 90% от юзърите там...

Link to comment
Share on other sites

Едно бисерче от темичката в другото форумче....културата,както винаги е на ниво!

 

"ама мама ти луда на теб да съм ти дал да влизаш тук? ти си най противната китайка която бих отказал да еба ... и знаеш ли кфо не ми пука дали ше дадеш да те еба в крайна сметка си критайка и то с друпнати очи забранявам ти да влизап зган жълта абе модераторите дайте форума да е само за БЪЛГАРИ кфи са тия мангали китайци ипонци азиятци омг !"

Link to comment
Share on other sites

Аз сега го навивам да си оправи сървърите, ако не направи нищо, да си гледа работата, мисля че още имаш шанс да се получи нещо.

Смятам, че на него му идва на акъла за какво става въпрос.

Ако не ще да ги оправя поне ще знам да не ме е грижа повече.

п.п. Лично мен вече не ме "грее" кой стои зад съввърите, само като влезна да има къде да поиграя и това е.

:)

Link to comment
Share on other sites

От фалшивия сульо акаунт получих вече и PM:

Sollо,какво стана с сървърите и админските права ? оправи ли се работата или ? :P нали ми кажа да ти пиша ;)
:D

Май трябва да почна да им раздавам права :lol:

Link to comment
Share on other sites

От фалшивия сульо акаунт получих вече и PM:

:D

Май трябва да почна да им раздавам права :lol:

 

Думите говорят сами по себе си. :lol:

Link to comment
Share on other sites

От фалшивия сульо акаунт получих вече и PM:

:D

Май трябва да почна да им раздавам права :lol:

хахахах то,като гледам в другата тема 90% от хората дето са писали се админи и модератори....и все "умни" неща думат...... :lol: ....дай на още 2-3-ма права и ги правим 100% :lol:

Link to comment
Share on other sites

Така понеже нямам желание да пиша в другия форум пък гледам,че гусин админа са е изказал(да не си мисли,че смешния му бан ми пречи) реших тук да споделя какво мисля!Ето и самото изказване дословно:

 

Нека и аз да вкарам малко светлина по темата:))Гледам че имам фен клуб(във съседният до нас форум)предполагам ставам известен,това е добре:))

 

1-во:Изчетох доста неща за мен,едни вярни други не но никога не съм обидил никой със каквото и да е било.

2-ро:Срамна работа няма,все пак всички работим за пари и е важно кой какво може:))

3-то:Play.evrocom.net e качен на ПС собственост на EKMB и всички разходи свързани със него се плащат от фирмата и нали се сещате че подобно проникване във частна собственост(като това на фурко) носи съдебна отговорност(фури от тук нататък ти си прави изводите)

4-то:Никога не съм искал да властвам или да се правя ня велик,а само да помогна за развитието на форума и сървърите и за пионките на фурко ще поясня че аматьора Sollo e сложил 26 Админа на CS.4 ма админа на Cod2.28 Модератора и 3 ма главни админа,хора който се опитват да помогнат със каквото могат,за разлика от вас който се опитвате да провалите каквото и да е начинание.Е не всички са като вас (Разбирачи)

5-то:Хората постващи тука не са малоумни(както вие се изказвате)а деца и на тях така им харесва да пишат.Сигурно вие на тяхните години сте писали по умни постове?

6-то:Прочетох че много биячи се навъдили едни със стълби други чупят ръце:))та господа аз не съм фурко да се крия,защото няма за какво,а пък ако толкова сте мераклии телефона ми е 0889266475(вие сте наход)

7-мо:Като не ви харесва форума и сървърите,много просто не влизайте тука и без това не сте желани.

8-мо:Ако има някой който е недоволен от мен,сега е момента да го сподели,приемам всякакви критики(безгрешни хора няма)

9-то: Колкото и да се опитвате да ни провалите ние пак ще успеем,по един или по друг начин и като за последно ще кажа че не ви прави чест на тези хубави празници да създавате такива интриги.Правете повече добрини бе хора!

 

 

бтв:Благодаря за вниманието!

 

Така значи:

т.1 Човека казва не съм обидил никого?!Странно а???...."да ми ядеш....к**а ..." сигурно е поздрав за коледа!?

т.2 Дам нема срамна работа верно

т.3 Брех как по точно ще го осъдите човека???Тия машини нали се сещаш,че са пълни с хакнати сървъри дали и ЕК не носи някаква отговорност???Кой ли ще обере пешкира повече...???

т.4 Сложил си некви хайвани дето са пълни хал хабери да се радват,4е имат права,като гледам к'ви ги дрънкат ясно колко струват!Сигурно всеки,който се помиоли на ПМ или е познат на комшията става админ или модератор.Да наистина..."Разбирачи" са!

т.5 Много,ама много умно изказване нямам думи!!!Оставил си децата да растат псувайки се и качвайки снимки на садрани дрисливи задници...Евала...верно са деца...ама ти за къв к*р си там с извинение!?!?

т.6 Ти си човека,който заплашва хората по принцип...кофти е да ти го говорят така нали???

т.7 Как да ни харесва,като не прилича вече на нищо???...и как да сме желани,когато изразим ли мнение и получаваме бан....радикални мерки на Н-та степен Хитлер репа да яде!

т.8 Да аз съм недоволен....и мисля не съм единствен!

т.9 Пожелавам ви успех на "вас" дето ще успеете...интересно ми е как с тези методи,ще оправите тази кочина?!За едно поне си прав трябва повече добрина и то не само по празниците..ама старите хора са казали "каквото почукало такова се обадило"

 

Аз също благодаря за вниманието....но не между другото!Весели празници на всички!

Link to comment
Share on other sites

Частта с негрите и сульо ще я пропусна с желанията си.

 

Нищо не искам. Щом изядох бана, след опита си да защитя някого, не ме интересува съдбата на форума върху който си присвоиха правата и си мислят, че щом се е хоствал на едно място, го прави тяхна собственост.

Просто използвах възможността, да си изкажа свободно мнението тук.

Записах си gsm-а на открития чичко, ще го регна във всички световни сайтове за известия чрез смс.

Link to comment
Share on other sites

да ви имам и коледното настроение ...

Познай сори ама вие се изнесохте от форума мн преди да дойде соло...ако не се лъжа си бяхте направили свой ЕТ форум щото неможахте да се разберете именно с ФУРИОЗО.Странни сте си4ки,4есно.Жоре спокойно си4ко ще е ок,ще си ба4кат серверите на КоД и никой нема да те пипа.Кай също бих се радвам да го понацепа ако реши да се вясне:)Идеята е да стане по добре,а не да се караме...

Link to comment
Share on other sites

4-то:Никога не съм искал да властвам или да се правя ня велик,а само да помогна за развитието на форума и сървърите и за пионките на фурко ще поясня че аматьора Sollo e сложил 26 Админа на CS.4 ма админа на Cod2.28 Модератора и 3 ма главни админа,хора който се опитват да помогнат със каквото могат,за разлика от вас който се опитвате да провалите каквото и да е начинание.Е не всички са като вас (Разбирачи)

 

Развит феодализъм му се вика ;D.

Link to comment
Share on other sites

да ви имам и коледното настроение ...

Познай сори ама вие се изнесохте от форума мн преди да дойде соло...ако не се лъжа си бяхте направили свой ЕТ форум щото неможахте да се разберете именно с ФУРИОЗО.Странни сте си4ки,4есно.Жоре спокойно си4ко ще е ок,ще си ба4кат серверите на КоД и никой нема да те пипа.Кай също бих се радвам да го понацепа ако реши да се вясне:)Идеята е да стане по добре,а не да се караме...

Никой не говори за сърварите...става въпрос за отношението на хората,които ги подържат!Иначе да става каквото ще докато вездесъщият админ има права по тези форуми и сървъри аз място нямам там!Сега се сещам за един случай играя си аз с "помпето" у CoD сървърa и понеже на некой с права му писна да го стрелям с това оръжие той просто го махна от менюто за избор....иначе админи верно бол!Както и да е живи и здрави всички!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...