Jump to content
BulForum.com

play.evrocom.net - фури го затрил :'D


poznai

Recommended Posts

Общо взето минават по-няколко хиляди различни ип-нза всяка седмица и като видиш хакер на 3тата минута бива баннат :) не знам как го наричате дъното тук. Явно обичате да плюете ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
Абе от къде извира цялата тази злоба в теб? Не мога да повярвам колко злобен и некоректен си само.

Откакто ти отказаха да влезеш във админ листа на форума за "помага" изплю всичко което може се изплюе .. много детинско постъпваш.

кой е искал да става админ?

а защо ми е изтрит акаунта?

а теб кво те бръсне?

а на мен през къде ми е за смешния вече форум?

Link to comment
Share on other sites

... почти всеки пише CS Admin и като гледам се банват един друг хаха :laughing:

 

ХА ХА ХА ХА! Смехория. Ама нали и те са хора все пак. Tрябва да показват величие над някой, било то и над "колеги".

Link to comment
Share on other sites

кой е искал да става админ?

а защо ми е изтрит акаунта?

а теб кво те бръсне?

а на мен през къде ми е за смешния вече форум?

 

Точно ти искаше да станеш админ в "смешния" форум :)) (колко жалко нямаш доблест да си признаеш поне) :laughing:

Само си виж речника като те засегнат малко и палиш като някой 12 годишен пубертет, но когато говориш истината в очите на някой е лошо нали ?? иначе много плюеше наляво надясно как този форум бил вече еди какъв си еди що си пък на кой бил що бил и всичко, но не сподели как тънко просеше да ти дадат права за можеш да "помагаш" :D.

Явно наистина има защо да са ти изтрили акаунта :lol:..

Дори мога да ти припомня до къде се принизи за да изпросиш малко "слава" :P

Хайде много здраве и успех :)

ХА ХА ХА ХА! Смехория. Ама нали и те са хора все пак. Tрябва да показват величие над някой, било то и над "колеги".

 

@w00x да не би да имаш бан, че не те ти се харесва колектива който си върши работата повече от добре.

Влез попитай хората в сървъра нека те ти кажат дали администраторите в cs не струват :)

Link to comment
Share on other sites

единия от админите на присвоения форум се регна в мой форум за поддръжка на ИПБ форумите и понеже имах добри чувства към форума му казах, че ако иска ще му помогна, но ще ми трябват админ права за разните му там модификации.

ако съм искал админ права, щях да ги имам още преди да го откраднат.

акаунта ми е изтрит, най-вероятно че е кофти да се гледа кой е потребител номер 1 във форума :> .. и защото защитих фуриозо и се изсрах на останалите.

 

 

Мод.Едит: Жоре, спокойно я карай. Излишно е да се дразниш и да си създаваш разправии с екипа в този форума, заради глупоста на начинаещи "администратори". :)

Link to comment
Share on other sites

Точно ти искаше да станеш админ в "смешния" форум :)) (колко жалко нямаш доблест да си признаеш поне) :laughing:

Само си виж речника като те засегнат малко и палиш като някой 12 годишен пубертет, но когато говориш истината в очите на някой е лошо нали ?? иначе много плюеше наляво надясно как този форум бил вече еди какъв си еди що си пък на кой бил що бил и всичко, но не сподели как тънко просеше да ти дадат права за можеш да "помагаш" :D.

Явно наистина има защо да са ти изтрили акаунта :lol:..

Дори мога да ти припомня до къде се принизи за да изпросиш малко "слава" :P

Хайде много здраве и успех :)

 

 

@w00x да не би да имаш бан, че не те ти се харесва колектива който си върши работата повече от добре.

Влез попитай хората в сървъра нека те ти кажат дали администраторите в cs не струват :)

 

Едно бързо въпросче само. Ти да не би да си админа на оня форум ?? Между другото poznai може да е всякакъв, но го познавам лично и мога да те осведомя, че можеше да направи много за форума ви. И не, не е просил права, сигурен съм в това. Не е човек, който ще тръгне да се моли за админски права. Има си достатъчно работа да администрира неговия форум, който е доста кадърно направен, за да седне да се занимава с play.evrocom.net, без да има желание да помогне. Така като гледам колко хора се оплакват от администрирането на сървърите и форума, силно ме съмнява че с извъртания и лицемерни приказки ще убедиш хората, че администрирането ви е окей. Истината е, че и на идея си нямате как да развиете и администрирате сървърите и форума. Бил съм там и знам как се прави. Вие не сте били там и съответно си нямате на идея как се случват нещата. Фуриозо няма да коментирам колко работа свърши. Той ги създаде тия сървъри и той беше човека който ги поддържаше през годините. А даже не му беше задължение да го прави. А вие плюете по него и по poznai. Администрирането не е като опъването на кабели, предполагам си го осъзнал вече. Ако не си, жалко за теб. И една молба. Не посещавай този форум, за да се оправдаваш като ученичка за откровенно селските си изпълнения и да провокираш хората. Аз не съм админ, но ще те изтрия директно от тука. И за да усетиш малко как не се модерира и администрира форум, ще трябва в мнението ти към мен, да не използваш кофти прилагателни, нищо че аз използвах срещу тебе, щото аз съм Модертора, а ти си обикновен юзър. Капиш ??

Link to comment
Share on other sites

Килерина го удря на правда! :P

Мани ги ве, аз подържах едни сървъри преди година и нещо, после бях администратор на една гейм мрежа, та къде ми беше акъла да си мисля че с мойте приказки и действия ще оправя нещата. Говорих с админи, познати хора, всякакви личности, давах предложения, даже аз си имах изготвени скриптове и сървърите за играта от преди... идеята беше само плей ек да си остане хубаво място за игра, където да влизам и да съм сигурен че добре ще си прекарам свободното време, обаче не се получи.

Старите хора и старият сайт си бяха по-добри, само трябваше малко повече усилия за хакерите и спама във форума да се положат.

Няма к'во да се обсъждат тия работи, всеки ги вижда нещата, то за това сървърите са празни, за к'во иде реч тогава.

:)

Link to comment
Share on other sites

@w00x да не би да имаш бан, че не те ти се харесва колектива който си върши работата повече от добре.

Влез попитай хората в сървъра нека те ти кажат дали администраторите в cs не струват :)

 

Ама разбира се, че ако не харесвам форума трябва да имам бан. CS не играя от години. За мен това е една от най-безсмислените игри. Няма да казвам защо, защото не е това темата на разговора.

 

Докато играех, навсякъде имаше хакери в тия сървъри, администраторите кикваха някой защото ги е убил прекалено много пъти или защото техен приятел не може да влезне в сървъра. Мен лично са ме киквали, защото някакъв тъпак започна да крещи, че ползвам Hack. Не защото съм ползвал или някой ме е видял, а защото НЯКАКЪВ каза, че ползвам.

 

Форума беше под всякаква критика. 2 теми на минута, една от друга по-глупави и безсмислени. Средна възраст на потребителите - 13 години.

 

Пумийка.

Link to comment
Share on other sites

Килерина го удря на правда! :P

Мани ги ве, аз подържах едни сървъри преди година и нещо, после бях администратор на една гейм мрежа, та къде ми беше акъла да си мисля че с мойте приказки и действия ще оправя нещата. Говорих с админи, познати хора, всякакви личности, давах предложения, даже аз си имах изготвени скриптове и сървърите за играта от преди... идеята беше само плей ек да си остане хубаво място за игра, където да влизам и да съм сигурен че добре ще си прекарам свободното време, обаче не се получи.

Старите хора и старият сайт си бяха по-добри, само трябваше малко повече усилия за хакерите и спама във форума да се положат.

Няма к'во да се обсъждат тия работи, всеки ги вижда нещата, то за това сървърите са празни, за к'во иде реч тогава.

:)

 

 

Не опира до правдата. Голяма част от подобренията по новия форум ги направи именно poznai. Демек това нещо дето го ползваш всеки ден. Да е админ тука случайно ??? Да е молил за права ???? Ти си поддържал сървъри една година. Аз се занимавам с това от доста повече време и през годините Жоро ми е помагал за какво ли не. С Фуриозо никога не сме били близки приятели, но когато съм имал нужда от помощ, не ми е отказвал. Да не би да искаха админски права в моите сървъри и форуми ??? Даже не е ставало на въпрос. Хората ги съдя по действията. Действията на Фури и Жоро съм ги виждал и знам какво могат и какво биха направили. Виждам и на "админа" на play.evrocom.net и на сървърите действията. Виждам скапан форум, празни сървъри и маса оплакващи се хора. Не ме вълнува какво ще стане с оня форум. Никога не ме е интересувал. Интересува ме този форум. Затова и не искам помии и интриги тука от начинаещи "админи". И когато виждам че някой, който почва да плюе по кадърни хора, дето ги познавам и съм работил с тях толкова години, ми става малко тъпичко някак си. Както казах, опъването на кабели не е правилното обучиние как да се администрират сървъри и форум. Това е цялата работа и тя няма нищо общо с правдата. Дано да съм си спестил следващия ти насмешлив коментар. Или може би трябваше да си мълча и да гледам цирка, както биха го направили повечето, а ?? Айде няма нужда. Лек ден.

Link to comment
Share on other sites

Не знам кво толкоз се дразните от този сайт вижда се че е ламерски направен аз сега влезнах и видях че не беше както преди.Ако толкоз ви дразни пишете един емайл на софиянците и те ще го спрат веднага.Те по призумция не го искаха този сайт.Достатачно основание има: кракнати сървари, пиратски софтуер, пиратски форум, а ве всичко е пиратка.Подплатено писмо с оплакване и малко заплахи и ще го срежат

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Едно бързо въпросче само. Ти да не би да си админа на оня форум ?? Между другото poznai може да е всякакъв, но го познавам лично и мога да те осведомя, че можеше да направи много за форума ви. И не, не е просил права, сигурен съм в това. Не е човек, който ще тръгне да се моли за админски права. Има си достатъчно работа да администрира неговия форум, който е доста кадърно направен, за да седне да се занимава с play.evrocom.net, без да има желание да помогне. Така като гледам колко хора се оплакват от администрирането на сървърите и форума, силно ме съмнява че с извъртания и лицемерни приказки ще убедиш хората, че администрирането ви е окей. Истината е, че и на идея си нямате как да развиете и администрирате сървърите и форума. Бил съм там и знам как се прави. Вие не сте били там и съответно си нямате на идея как се случват нещата. Фуриозо няма да коментирам колко работа свърши. Той ги създаде тия сървъри и той беше човека който ги поддържаше през годините. А даже не му беше задължение да го прави. А вие плюете по него и по poznai. Администрирането не е като опъването на кабели, предполагам си го осъзнал вече. Ако не си, жалко за теб. И една молба. Не посещавай този форум, за да се оправдаваш като ученичка за откровенно селските си изпълнения и да провокираш хората. Аз не съм админ, но ще те изтрия директно от тука. И за да усетиш малко как не се модерира и администрира форум, ще трябва в мнението ти към мен, да не използваш кофти прилагателни, нищо че аз използвах срещу тебе, щото аз съм Модертора, а ти си обикновен юзър. Капиш ??

Ние не сме чак толкова некомпетентни, че да не можем да си направим форума и сами. Извинявай, но в цял свят има форуми в който хората дават нови модове и всичко останало за да си накиприш форум-чето. Poznai може да е всякакъв, но не е написал нито един от тези модове който искаше да се пишат, че едва ли не идват от него (ако има доблест ще си признае и сам дори - как искаше да си присвой автоски скрипт) Идея си нямаш уважаеми ми модераторе колко ме вълнува колко форума има и с какво се занимава, но въпросът е там, че след като му беше отказано да получи права започна да плюе срещу форума и това може да го признае сам ако има някаква чест!

Не мисля да отговарям на всеки твой ред, нито имам желание. Дали можем да си администрираме форума или не това е наша работа, не ваша, не негова. Относно фуриозо мога да Ви кажа на всички, че за работата която е извършвал към евроком му е било плащано! Така или иначе не остана и парче от кода на фуриозо и не знам какъв ви е проблема на вас?! да не би базата данни и домейн адреса да са на фуриозо :unsure:

В форума не знам да има човек на който да не му е обърнато внимание и да не е разрешен проблема му.

Не смяташ ли, че последните ти думички някак си възбуждат смеха ми и ме навяват на мисълта, че дори няма нужда да отговарям на поста ти :lol: Поздравявам те уважаеми Модераторе :)

 

@TNT моля те, вместо и ти да плюеш защо не пуснеш писмата до София и нека видим резултата.

@lil_stenly - странно, но идеята която беше дал доколкото си спомням в форума беше изпробвана ??? спомняш ли си?

 

Разберете, че това което правите е много жалко и няма никакъв смисъл. play.evrocom.net е общество и в него има потребители - фуриозо се махнал и хоп край, всичките тези потребители трябва да останат без сайт за да сте доволни ли? Ами не разбира се дават се на друг и каквото е такова какво сте седнали пред тези монитори и се чудите как да запълните времето си като изливате хиляди приказки срещу хора който се стараят да закрепят нещо там за да може да се цъка някъде. Хич не ме интересува какво си мислите за администраторите на сървърите, но момчетата си вършат работата. Грешки се случват и винаги ще се случват, но вече има кой да обърне внимание на тях. Покажете ми един пост от форума на евроком със оплакване за някой бан на който не е обърнато внимание!?

 

Нямам никакви лоши чувства само, че е много обидно съседен форума да пазят теми в който се плюе и се бълва.

 

 

Всичко хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Нямам никакви лоши чувства само, че е много обидно съседен форума да пазят теми в който се плюе и се бълва.

 

 

Всичко хубаво.

Освен да ги изтрием, защото на някой не му харесва какво пише в темите? Ако някой се чувства лично (директно) обиден от някой потребител на форума - PM... ама да трием тема от не знам си колко страници само щото някой се обидил и меко казано несериозно.

Link to comment
Share on other sites

Освен да ги изтрием, защото на някой не му харесва какво пише в темите? Ако някой се чувства лично (директно) обиден от някой потребител на форума - PM... ама да трием тема от не знам си колко страници само щото някой се обидил и меко казано несериозно.

Темата не пречи на никого просто в нея системно някой пише нещо лошо за съседен сайт и е малко странно със какво точно допринесе тази тема за вашия форум. Наистина няма значение, и вие Dreamer сте прав :)

Link to comment
Share on other sites

Искрено ви пожелавам в близко бъдеще всички клиенти да се осъзнаят и да не остане нито една заблудена овца с интернет от евроком, така проблемите с play.evrocom.net ще бъдат решени автоматично по логичния за портала начин :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Разберете, че това което правите е много жалко и няма никакъв смисъл. play.evrocom.net е общество и в него има потребители - фуриозо се махнал и хоп край, всичките тези потребители трябва да останат без сайт за да сте доволни ли? Ами не разбира се дават се на друг и каквото е такова какво сте седнали пред тези монитори и се чудите как да запълните времето си като изливате хиляди приказки срещу хора който се стараят да закрепят нещо там за да може да се цъка някъде. Хич не ме интересува какво си мислите за администраторите на сървърите, но момчетата си вършат работата. Грешки се случват и винаги ще се случват, но вече има кой да обърне внимание на тях. Покажете ми един пост от форума на евроком със оплакване за някой бан на който не е обърнато внимание!?

 

Нямам никакви лоши чувства само, че е много обидно съседен форума да пазят теми в който се плюе и се бълва.

 

 

Всичко хубаво.

 

Объркал си форума. Жалко било. Ние тука ордени си раздаваме за тая работа. Колкото повече плюем, толкова повече почести. Следващото награждаване е края на Юли.

 

А и да не говорим, че сме здравомислещи хора и имаме собствено мнение, което пък от друга страна можем да си изразяваме свободно.

 

Отворете си и вие една темичка да плюете нашия форум. Ще си спретнем батъл.

 

П.П. преди дума, започваща с буквата (Ф, като Форум), се използва "във", а не "в". По принцип не правя забележки, но като го видиш 4 пъти в едно мнение - прави впечетление, а и ми спъва четенето.

Link to comment
Share on other sites

(ако има доблест ще си признае и сам дори - как искаше да си присвой автоски скрипт)
Бе малоумник, щи бия една глава вече. Стига ме споменава, само да ме караш да пиша. Не съм присвоявал скриптове, а урока как да интегрираш конкретен кирилизатор във форума си.
Link to comment
Share on other sites

Бе малоумник, щи бия една глава вече. Стига ме споменава, само да ме караш да пиша. Не съм присвоявал скриптове, а урока как да интегрираш конкретен кирилизатор във форума си.

Урока ви не ми беше необходим - какво ще кажеш сега, че ти ме научи да закачам скриптове към форума ли :D

Нещо много груб ставаш като човек каже истината на някой в очите?

Иначе няма проблем кажи къде да заповядам да ми "биеш една глава вече"

Link to comment
Share on other sites

Темата не пречи на никого просто в нея системно някой пише нещо лошо за съседен сайт и е малко странно със какво точно допринесе тази тема за вашия форум. Наистина няма значение, и вие Dreamer сте прав :)

Всъщност мисля, че темата мноооого отдавна беше забравена преди един форумен трол (да, ти) да я изкопае от небитието ;) 

 

 

Виж, не че кой знае колко мразим самия сайт. Всички писали тук са прекарали страхотно време там. Просто бяха направени някои противоречиви изказвания и действия. Също така всеки може да види, че форумът и сървърите се управляват сравнително лошо, поради липса на опит, може би. И все пак мисля, че е очевидно, че не е добра идея да се дават разни модераторски и администраторски права на 12-годишни (образно казано). Ето затова голяма част от хората плюят по плей-а.

 

P.S. - единствено число - й, мн.ч. - и. Например - трамвай (ед.ч.) - трамваи (мн.ч.). И аз принципно не правя забележки, но просто ми се наби след десетото неправилно изписване. А това се учи в първи клас.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...