Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EPG-то си зависи от N3. Ще се постараем скоро и тези канали да имат.

N3 strikes again! току що видях, че вече имат. Благодаря много! Доста бързо ги пуснахте :beer: :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Леко съм разочарован от екипа на н3 , от една година съм звънял 4 пъти през 3 месеца и всеки път ми се казва едно и също , след 3 месеца ще имаме покритие и при вас в тракия, а май от една година няма и един нов блок включен към тяхната мрежа.....

Link to comment
Share on other sites

Звънях до N3-то да ги питам, кога ще дойдат до "Камела" "Кичука" и оттам ми казаха, че ще им са необходими поне 5-6 месеца!

Абе аз на ръка само с права лопата да копая ще стигна по-бързо от Пере Тошев до "Камела"!

Уж сериозни хора работят в тази фирма, вместо да бързат да копаят за да изпреварят конкуренцията, те хептен бавно пипат.

В една нова фирма с амбициозни и сериозни служители всичките й сили трябва да са насочени в земекопните машинии и да се стремят

да копаят по-бързо от конкуренцията за да обхващат все повече зони в града ни.Само така ще могат да наберат достатъчно брой абонати, които да им

гарантират стабилност и сигурност.Аз доскоро не бях чувал за N3!За тях разбрах съвсем случайно, като се заговорихме с един колега за телевизии и интернет.

Edited by NetZombie
Link to comment
Share on other sites

Звънях до N3-то да ги питам, кога ще дойдат до "Камела" "Кичука" и оттам ми казаха, че ще им са необходими поне 5-6 месеца!

Абе аз на ръка само с права лопата да копая ще стигна по-бързо от Пере Тошев до "Камела"!

Уж сериозни хора работят в тази фирма, вместо да бързат да копаят за да изпреварят конкуренцията, те хептен бавно пипат.

В една нова фирма с амбициозни и сериозни служители всичките й сили трябва да са насочени в земекопните машинии и да се стремят

да копаят по-бързо от конкуренцията за да обхващат все повече зони в града ни.Само така ще могат да наберат достатъчно брой абонати, които да им

гарантират стабилност и сигурност.Аз доскоро не бях чувал за N3!За тях разбрах съвсем случайно, като се заговорихме с един колега за телевизии и интернет.

За теб толкова ли е просто, просто да тръгнеш с лопатата/багера и да си копаеш канали и да си сложиш кабелите и готово?!

Докато стигнеш дотам, трябва да минеш през 1000 бюрократични процедури, да се съобразиш с другите играчи които ЩЕ или СА изкопали вече града, дали да плащаш наем на вече изкопани трасета няма да е по-изгодно, да имаш средствата да инвестираш в това копане - не е само копането, слагането на жицата, слагането на RJ-45 конектора в другия край и ръгането в твоя комп.

Link to comment
Share on other sites

За теб толкова ли е просто, просто да тръгнеш с лопатата/багера и да си копаеш канали и да си сложиш кабелите и готово?!

Докато стигнеш дотам, трябва да минеш през 1000 бюрократични процедури, да се съобразиш с другите играчи които ЩЕ или СА изкопали вече града, дали да плащаш наем на вече изкопани трасета няма да е по-изгодно, да имаш средствата да инвестираш в това копане - не е само копането, слагането на жицата, слагането на RJ-45 конектора в другия край и ръгането в твоя комп.

 

Добре де за всяка точка ли се иска разрешително?!

Разрешително не се ли взима от кмета за целия град, или трябва за всеки квартал да се търси райкмета?!

Ако е така, мога да се съглася за бюрокрацията, макар да мисля, че не точно в това е проблема.

Мисля, че нещата опират повече до организация и работници...сега те ако имат едно изнемощяло багерче дето му е взета душичката

до "Камела" могат и след 3 г. да стигнат.Не мисля, че всяка фирма си копае свои канали, то ако е така града ще е постоянно разкопан.

Може ли за всяка фирма решила да предоставя телевизии, телефон и нет да й се дава отделен канал.Каналите са едни и са собственост на БТК!

 

"Ори, мели и яж!"

 

Доста хора си представят, че ей така става.

 

Спокойно бе, човек, сакън някой да не каже нещо, с което да не си съгласен!

 

Народът тотално е започнал да изперква...да не кажеш нещо, веднага скачат като ужилени!

Започвам да се питам все по-често дали с някого в БГ може да се разговаря по цивилизован начин, а не с ори, мели е не знам си какво.

Edited by NetZombie
Link to comment
Share on other sites

Добре де за всяка точка ли се иска разрешително?!

Разрешително не се ли взима от кмета за целия град, или трябва за всеки квартал да се търси райкмета?!

Ако е така, мога да се съглася за бюрокрацията, макр да мисля, че не точно в това е проблема.

Мисля, че нещата опират повече до организация и работници...сега те ако имат едно изнемощяло багерче дето му е взета душичката

до "Камела" могат и след 3 г. да стигнат.Не мисля, че всяка фирва си копае свои канали, то ако е така града ще е постоянно разкопан.

Може ли за всяка фирма решила да предоставя телевизии, телефон и нет да й се дава отделен канал.Каналите са едни и са собственост на БТК!

Тези, които DCC изкопа последните 2 години на кого са? Просто питам.

Нещата почти винаги опират до пари. Ако една фирма разполага с неограничен ресурс, ще плати на когото трябва (не говоря за подкупи), специалисти, и ще прокопаят КАТО хората града, ще прекарат и т.н.

Ще се купи и техниката (помещения, рутери, кабели, UPS, климатизации и т.н. и т.н.), която е нужна да поддържа трафика в дадената "точка" както я нарече ти.

А кмета мислиш че е толкова просто просто да разпише "разрешавам да се прокопае града и да се снабдят бедните граждани с нетец" ли? :)

 

"Народът тотално е започнал да изперква...да не кажеш нещо, веднага скачат като ужилени! "

- Не бе, просто се чудим, че според теб нещата са толкова прости, едно разрешенийце от кмета (евентуално му се бутат няколко хилядарки за да го даде утре), наемаш багера и почваш да копаеш улиците. :)

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

гледам на страницата на тези N3 и нещо не мога да схвана ... пише "цифрова телевизия + интернет", а за кабелна не се споменава, но гледам, че присъства с 26 канала. това "цифрова", която се предлага в пакетен план би трябвало да включва и кабелната, така ли?

Link to comment
Share on other sites

Тези, които DCC изкопа последните 2 години на кого са? Просто питам.

Нещата почти винаги опират до пари. Ако една фирма разполага с неограничен ресурс, ще плати на когото трябва (не говоря за подкупи), специалисти, и ще прокопаят КАТО хората града, ще прекарат и т.н.

Ще се купи и техниката (помещения, рутери, кабели, UPS, климатизации и т.н. и т.н.), която е нужна да поддържа трафика в дадената "точка" както я нарече ти.

А кмета мислиш че е толкова просто просто да разпише "разрешавам да се прокопае града и да се снабдят бедните граждани с нетец" ли? :)

 

"Народът тотално е започнал да изперква...да не кажеш нещо, веднага скачат като ужилени! "

- Не бе, просто се чудим, че според теб нещата са толкова прости, едно разрешенийце от кмета (евентуално му се бутат няколко хилядарки за да го даде утре), наемаш багера и почваш да копаеш улиците. :)

 

Ами виж сега за каналите на "ДСС" може и да са тяхни, не съм сигурен, ще се поинтересувам да видим.

Доколкото знам БТК имат канализация, която обхваща целия град и тези канали ги отдава под наем.Сега има вероятност от "ДСС" да не ги устройват парите, които искат от БТК и да са опитали по-евтин вариант, като вземат разрешително от кмета.Не знам, само предполагам!

Представи си, какво ще стане ако за всяка пръкнала се фирма се отдава папел да си копае свои канали!

Рушвета е ясен, него въобще не го коментираме, щото без подкупи - работата не върви!

А за парите - ами те къде са тръгнали, като нямат необходимите финанси?!

Кой разумен човек, преди да построи къща, не пресмята разходите, които ще отидат по нея?!

Явно им са слаби финансите това е!

 

И не идвам от гората!Тези неща, които си казал и аз съм ги помислил...ама като е така, какво дай да не пишем нищо ли?!

Edited by NetZombie
Link to comment
Share on other sites

...

Не съм казал това.

За финансите - колко са тия, които имат "богат чичо-мафиот" с десетки милиони лв начален капитал, та да тръгнат като фурия и още от началото да имат план как след 1 година целият град ще е прокопан/покрит..

Не оправдавам N3 или нещо такова, но всеки тръгва отнякъде, с определени капитали, покриват един район, после друг, и така лека полека повече райони.

Cooolbox като са толкова добри и зад тях стои ITD да не би да покриват целия град?!

Тук има намесени и други интереси без да се съмнявам, както и други фактори, за които вероятно не подозираме :) .

Link to comment
Share on other sites

Спокойно бе, човек, сакън някой да не каже нещо, с което да не си съгласен!

 

Народът тотално е започнал да изперква...да не кажеш нещо, веднага скачат като ужилени!

Започвам да се питам все по-често дали с някого в БГ може да се разговаря по цивилизован начин, а не с ори, мели е не знам си какво.

Всъщност ти започна така нетърпеливо . . . директно с правата лопата :D

Link to comment
Share on other sites

Днес се обадих в офиса ви за да ви стана клиент! Имам наистина огромно желание да не се случи нещо подобно на това, което се случи на ДЦЦ.

Link to comment
Share on other sites

Какво чудно има? 26 канала са страшно малко. Преди повече от 10 години, в зората на ЕК, имахме 55 канала. Сега се предлагат ... 26. Някаква грешка е станала сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Какво чудно има? 26 канала са страшно малко. Преди повече от 10 години, в зората на ЕК, имахме 55 канала. Сега се предлагат ... 26. Някаква грешка е станала сигурно.

 

Той човека от N3 беше писал защо са толкова малко и каква им е целта.

Link to comment
Share on other sites

За @woox -

 

Ок, ходи на Близуу. Аналоговата като пуснеш цифрова я получаваш бонус.

Както можеш да видиш > http://www.entry.bg/default.aspx?pageid=500&menu_id=1425 тя е "съпътстващ продукт. Аз точно така я и ползвам и е много добро решение (има достатъчно от основните канали), а цената за цифров приемник + аналогова е изключително приемлива... майтапа не знам къде е... сигурно при някой "кабелен" оператор го предлагат.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

За @woox -

 

Ок, ходи на Близуу. Аналоговата като пуснеш цифрова я получаваш бонус.

Както можеш да видиш > http://www.entry.bg/...00&menu_id=1425 тя е "съпътстващ продукт. Аз точно така я и ползвам и е много добро решение (има достатъчно от основните канали), а цената за цифров приемник + аналогова е изключително приемлива... майтапа не знам къде е... сигурно при някой "кабелен" оператор го предлагат.

 

Абе ти пък стига си говорил неподготвен! Закво ти е тая аналогова с 26 канала ако ще и по 2 лева да я гледаш да ти дават? Ти може да я ползваш "съпътстващо" ако имаш само един телевизор. На втория какво правиш? Гледаш 26 канала.

 

Той човека от N3 беше писал защо са толкова малко и каква им е целта.

 

65 страници са ми малко множко :)

 

Поне да бяха сложили цената за втори приемник на сайта си, който и без това е доста объркан.

Link to comment
Share on other sites

Абе ти пък стига си говорил неподготвен! Закво ти е тая аналогова с 26 канала ако ще и по 2 лева да я гледаш да ти дават? Ти може да я ползваш "съпътстващо" ако имаш само един телевизор. На втория какво правиш? Гледаш 26 канала.

 

 

 

65 страници са ми малко множко :)

 

Поне да бяха сложили цената за втори приемник на сайта си, който и без това е доста объркан.

 

Е много са да, но аз преди да се реша да им стана клиент ги прерових всичките, та дори и се обадих на няколко приятеля, които са на N3. Желанието му е майката :)

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...